• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci metr je super nápad, určitě se ti bude čekat rychleji. kdy škrtáš ráno nebo večer? :wink:
18. lis 2008 v 07:40  • Odpověz
Veru ty máš pořádné šídlo, Joli zkraje byla taky, ale nyní je jakási pohodlná a raději se válí na zádech, nebo za ručičky pokus o chození, nebo ještě tak posadit ji do sedu, sama nic, tak to nedělám moc často, třerba když ji chci uklidnit, nebo pohodlněji oblékat :grinning:
18. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
ekt: ja vim taky z toho mam trochu bobiky, ale kdyz vidim jak si rozumime my se segrou, a jsme taky od sebe neco malo pres rok tak se mi do toho fakt chce :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:35  • Odpověz
no jí pro ty moje komplikace bojim bojim že to bude zase, tak nemám moc na výběr a prostě do druhýho můžeme jít až si Joli řekne co chce, na co má chuť a podobně.
18. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
chapu ekt... ale kazdopadne pak treba bude jeste treti :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
čaute holky,tak jsme do 15hod bez tatínka, no zatím celkem v poho, malá sice nechce spát,ale moc nebrečí,tak se to dá...valim něco dělat,než začne :wink:
18. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
Peťko, já bych byla i pro, sice nevím jak s financema, hypotéka a úvěry atd, ale já jsem pro 3, MM byl celkem spokojený když dr řekli že my dva děti mít nebudem, teď si myslím že je za Joli rád, druhé zatím spíš nechce, ale pokrok, už není zásadně proti :wink:
18. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
nikde nikdo...??
tak dnešní den je jako malovaný :dizzy_face: venku nebe bez mráčku,sluníčko krásně svítí,sice kosa,ale to neva je listopad,ne?

malá spinká jak andílek, dík Peti za radu,autosedačka,super nápad!
vyžehleno, vypráno,bábovka v troubě,uklizeno,co víc si přát? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak asi jste vyrazily ven když je tak hezky, teda snad je u vás taky tak..
18. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
my právě obědvali ny pečené maso s bramborem a okurkáčem a Joli svou svíčkovou :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
my dnes máme žraloka :slight_smile: já ryby moc nejím,ale tak teď kvůli malé si dám :wink: , a právě proto že je moc nejím mi Honza vždycky koupí nějakou dobrou :dizzy_face:

koukám z okna,auto už tam 15min stojí a on nikde :confused: že by mi šel koupit nějaké překvápko ? :sweat_smile:
18. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahojky!

Evi,ju,Terka je pěkné kvítko,teď ji jdu už po 6.stáhnout od tiskárny...
Dnes alespoň pospala pěkně odpo.Spala od 12 do 15.15 a teď má skvělou náladu.

Gabi,tak nám taťka chodí domů nejdřív kolem 16.30-to když ma ranní,při odpolední nám odjíždí na 12 a vrací se až po 19.hod.

Tak a teď je zas u DVD,musím pro ni :unamused:
18. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, díky za pochvalu na metr, určitě to díky němu bude rychleji utíkat, však už mám za sebou další den a docela rychle utekl, akorát ty procházky, máme chodit ven na hodinu a půl, jenže problém je ten, že tam není nikde moc kde chodit, dneska jsme byly na hřišti a pořádaly jsme závody v běhu, jenže ono to taky nejde pořád že? hlavně mě většínou nic nenapadá, a nebo jak já stojím a děti běhají, tak jim je teplo, ale já mrznu, už jsem vytáhla zimní boty a asi brzy vytáhnu zimní bundu, zatím mám zateplenou podzimní

a co jinak, tedy veru, ty máš opravdu hyperaktivní dítko, ale buď ráda, že je živá a zvídavá

gabi vidíš jak jste to spolu s barčou všechno zvládly, jste šikulky

evi uvidíš, třeba opravdu budou nakonec tři, nikdy nevíš jestli nebudou dvojčata že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
Luci,to jo,jsem.Jen už jsem zničená z těch nocí,ráno jsem jak mrtvola a Terka jako rybička,takže s ní musím být pořád ve střehu.Je to naše malá rychlonožka.Když byla ještě v bříšku,říkala jsem ji ještěrko a teď to na ni sedí.Jen ten ocásek nemá u prdelky,ale stáhnutý na hlavičce gumičkou :grinning:
18. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
Veru náš taťka má jen ranní :dizzy_face: 6-15,takže parádička, jen sem tam nějaká služební cesta :wink:

holky tak dnešní den byl opravdu ukázkový,až teď nemůže usnout..ale není to nijak strašné,to se do půl hoďky poddá...
jdu se věnovat rodince,mějte se,papapa
18. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
Gabi,tak to vám závidím,holky.Alespoň si tebe i Barunku pořádně užije.Jarek je buď v práci,nebo se hrabe v autech doma(je automechanik a furt mu někdo volá)nebo nám v pondělí ještě zdrhá na fotbal.Naštěstí bydlíme v baráčku s našima,takže samota nehrozí :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
dobré ranko, večer jsem odpadla a nevím dnes asi pokud Jolli dovolí budu přilepená k netu nebo nevím, pokouší se o mne chocholoušek, včera zavraždily mýho kamaráda 27 let a sháním nějakou info, jestli už něco pustí, je mi z toho zle, mm je taky na šráky, měli mít spolu dnes denní :frowning2: :frowning2:
19. lis 2008 v 06:22  • Odpověz
autor
ty jo evi to je hrozný, je mi to moc líto :frowning2: takhle mladej to je fakt hnus, a měl rodinu?nebo byl sám, těm jeho rodičům je určitě hrozně, znám to :cry: držte se evi :wink:

jinak veru můj švára je na tom obdobně, taky je automechanik a když přijde z normální práce domů, tak ještě dělá do večera doma na autech, má dvě děti, který jsou už teda velký, ale stejně manželka si ho ani pořádně neužije,

tak holky frčím do práce, moc se mi tam nechce takhle od devíti je to blbé to je tam ještě ta druhá učitelka, která s nima dělá řízenou činnost a já tam jen stojím a koukám, jenže tam být musím protože pracovní dobu mám od devíti až budu mít ranní, tak to snad bude lepší

tak se mějte, jo odpoledne jdu k dr. tak uvidíme co mi řekne na ten můj stav a na další těhotenství

papa letím abych to stihla
19. lis 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,

teda to jsou zase zprávy po ránu :frowning2: ,evičko držte se,je to hnus...

já mám dnes ''velký den'' přijde na návštěvu tchýně a její matka :unamused: :confounded: ,no už zase ty návštěvy, jenže když já neumím říct ne...

No taky byly doby kdy jme se doma jen střídali..Honza odcházel v 6 já chodila po noční v 7..celý týden jsme se neviděli..pak jsem změnila práci já a nakonec i on :dizzy_face: a te´d je to vůbec nejlepší :grinning:
19. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
no jo je to humus, zatím byl svobodný, přítelkyni měl už asi 3 roky a chystali svatbu, a posledně cosi naznačoval o rodině a jak už se těší, toho se opravdu bojím. Horší je informační embargo a pořád nevím nic to je nejhorší. :pensive:
19. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
evi mě z toho jde husí kůže,vždycky když něco takového slyším,tak si představím že by se mi třeba Honza nevrátil domů...to jako myslíš že by ta jeho přítelkyně byla těhotná??no to je ještě větší mazec :pensive:
a ani nevíš proč nebo jak mu to udělali?
19. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
no nevím nic a naposledy před měsícem cosi říkal, jen nevím jestli to mělo znamenat že začali pracovat nebo že začnou pracovat :pensive:
19. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
tak jak jsi se rozptýlila Evi?já čekám na tu návštěvu..zatím není doma ani Honza,doufám že přijde dřív než ty dvě..přece jen je to jeho matka a babička...já bych se nejradši zbalila a šla někam pryč :confused: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
Joli byla protivná po obědě, to jsme šly ven, po návratu a přebalení dostala svačinku a pokajkdila se při ní, chvíli ještě mrzela ale už chrnííííí tak honem vařím rajskou s hovězím masem a ještě udělám koprajdu teda jestli Joli bude spáááát :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
gábi držím pěsti ať to přežijete ve zdraví :wink:
19. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
no nakonec nic přežívat nemusím,aspoň dneska...přijdou totiž zítra :angry:
19. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
Tak už mám informace, zavraždil ho bratr, hrozná rodinná tragédie :cry: :frowning2:
19. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
ty vole!!! pardon,ale to už jinak nejde... :pensive: nechápu...
19. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
to asi nikdo, fakt síla :cry:

a chudáci rodiče, jeden syn do nebíčka a druhý do basy :frowning2:
19. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
Teď mi volala partnerka toho kamaráda, zatím se drží, radila jsem jí kam zavolat na blokaci účtů a tak, ten holomek pobral i doklady od kont a tak, brfečím a je mi zle zle zle, jak to mohl ten bratr udělat :frowning2:
19. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
Tak rajská dodělaná, maso uvařené a na těstoviny je ještě čas, aby byly čerstvé a na zkus :sweat_smile:
19. lis 2008 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.