• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
rajskou já moc ráda :wink: měli jsme ji nedávno, ale ne ode mě :frowning2: přivezla ji mamča :dizzy_face:

dnes jsme dojedli toho žraloka :wink: a teď mi Honza dělá obložený talíř :slight_smile:

Barunka je celý den njak andílek, takže ťuk ťuk, problém s bříškem je za námi :dizzy_face:
19. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
gábi tak to mne těší :slight_smile:
19. lis 2008 v 19:52  • Odpověz
Dobrý večer,mamušky!

Luci,jó,automechanici jsou žádaní...Musím to překousnout.

Evi,to mě moc mrzí.Držte se!

Rajskou jsme měli včera a předevčírem.Ale s pečenýma "koulema" z mletého masa a s knedlíkem MŇAM! Dnes byly rybí prsty v těstíčku s bramborem a zítra budou těstoviny s masem.
19. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak den byl dobrý, přečkala jsem další :slight_smile: byla jsem u toho dorkotra, a prej rok až dva doporučujou , tak jsem se ho ptala že mě jiní říkali pl roku stačí a on se mi k tomu nakonec nevyjádřil, prej že si máme dát na čas, ne že za to za měsíc skočíme, to se prej musí zahojit, ale pochopila jsem že i kdybych otěhotněla za půl roku tak to je dostatečná doba, a byla bych na rizikový, neřekl to přímo, ale naznačil to, takže za půl roku budeme opět snažilkovat, už se na to těším :grinning:

jdu spát, zítra další den, ale utíká to to je hlavní, tak krásnou dobrou noc holky

evi je mi to fakt moc líto, nechápu jak to může někdo udělat a hlavně ve vlastní rodině, to je fakt hrůza, držte se myslím na vás papa :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
luci díky

Tak dobrou jdeme spinkat, rajská měla úspěch a karamel v ní z ní udělal výborné sedativum :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
dobré ráno, hlásím relativně klidnou noc :grinning:
20. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já zase vyrážím do práce, ten týden celkem rychle utekl, už jen jeden den a bude pátek, super a takhle rychle to bude určitě utíkat pořád, tak se mějte a jedu abych to stihla papa
20. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
ahojík,u nás noc taky v klidu,ale od 4hod,bojujeme :frowning2: zdá se mi že má pořád hlad...snad nepřicházím o mléko :cry:
20. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
nebo ji trápí bříško, v noci se mlíčka tvoří nejvíc, to bývá málokdy nedostatek
20. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
tak hlad to opravdu není...asi zas to bříško,už dostala čajík a vypadá víc v klidu :wink: snaží se i spát,ale nejde jí to moc tvrdě :frowning2:
20. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
ono v noci je mlíčka dost že spíš a odpočíváš, tak se tvoří, no čajík a když nestačí tak koupit v lékárně sab simplex a kapku na dudlík a uvidíš tu změnu :grinning:
20. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
skoro se bojím zeptat jakou... :confused: :sweat_smile:
20. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz
no klííííd :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
mě napadli 3 možnosti, víc(lepší) kakání, víc prdění, nebo ten klid :wink: to jako po tom bude spát,nebo jí bude prostě jen dobře?a je to zaručené že to můžou miminka? :confused:
20. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
zas kdyby po tom moc spala to by taky nebylo úplně OK, ať spí i v noci...
20. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
Gabi,jestli ti můžu poradit,tak od měsíce(vím,že si Barunka ještě 2 týdny počká)můžeš dávat na prdíky BabyCalm(jsou to přírodní kapičky),nám moc pomohly.Teď zkus nosit na"tygříka" a nebo bříško zahřívat-nahřej žehličkou plenu a přilož na bříško.
20. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
my je měli od dvou týdnů, opravdu stačila ta kapka na dudl a za chvíli bylo po řevu, většinou :sweat_smile:
20. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak vás zdravím, já jsem doma z pracovního procesu :slight_smile: ach jo už aby byl zase víkend, ale co týden docela rychle utekl zítra už je pátek

a co vy jak pak se máte? kdoví jak blanča s prckem, to asi ještě nejsou doma co? evi nepsala ti?
20. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Ne zatím žádná zperáva, ale myslím že je zatím docela vyřízená, až jí bude lépe, tak se jistě ozve :grinning:
20. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
Veru a Evi,díky za rady :wink: máme nahřívacího medvídka :wink: tak přikládám ho,ale moc nepomáhá :unamused:
To spíš zabere ten čaj..no ještě počkám tak týden dva a jestli se to nezlepší,tak něco koupím,nechci do ní od mala cpát kapky na toto a na tamto...nemyslím to zle,jen nechci aby byla od mala zvyklá na léky..skusíme ještě toho tygříka :wink: zatím ten čajík zabírá, jen to chvilku trvá...

Luci jestli ti můžu poradit, tak já jsem takhle čekala na porod od nějakého 20tt :sweat_smile: a pomohlo mi že jsem si dala do kalendáře na stránku třeba o 3-4týdny dále kancelářskou sponku a viděla jsem s každým otočením listu že se porod blíží a utíkalo to rychleji... a najednou byla sponka na aktuální stránce a pak byla najednou na stránce zpátky :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
Luci a co děti,jsou hodné.Docela ti závidím.Taková práce by se mi líbila.Ne jen být zavřená v kanclu mezi papírama.Od nového roku začnu chodit na školení,pořídím si účetní program a chci si přivydělat doma.

Gabi,chápu tě.Brala jsem to stejně,ale nakonec jsem za ně byla vděčná :wink: Jsou to nenávyková homeopatika.
20. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
18.listopadu .
Ahoj maminy, tak ja uz jsem na konci sil, privezla jsem zdravou Yvonku na prevedeni mlicka, a mam ji zas na kapacce..Za 5 hodin, my z ni udelali trosku.. a reknou ze to bylo omylem spatna dohoda lekarky se sestrou..Od 13:00 v sobe neudrzela vubec nic jen proto ze ji naprali hned 120ml normalniho nutrilonu.. Kravy!!!
20. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
dnes:

Ahoj holky, tak mam Yvcu zase na JIP Je to uz v prdeli zitra jdu na pohoévor s jinym detskym lekarem, a pokud bude mit jiny nazor nez oni okamzite ji vemez do Prahy, je zase na kapacce, uz jsem psychicky uplne v prdeli.. Kadila mi uplne zelenou vodu, a zase zvracela... Jsem na ne uz pekne nasrana a ten primar je kokot nejvetsiho kalibru..

Omlouvam se za ty sprosty slovä ale uz mi to slusne ani nejde
20. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
Peťo bojuj moooc na tebe myslím
20. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
Peťko,držte se!Yvonce posíláme pusinky,ať je co nejdříve s mamčou a taťkou doma!

Evi,teď bylo na Tv Nova o 3,5m holčičce nakažené pneumokokem.Je to ta,cos o ní psala?
20. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
Peťko myslím na vás, bojujte, Yvonce posílám hodně sil ať to brzo zvládne a tobě velkou podporu...
co je proti tomu naše bříško...
20. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
ahoj péti, moc na tebe i na yvonku myslím, ať je brzy s Vámi určitě to všechno zvládne dobře, budu ti držet pěstičky, teda hlavně yvonce, je to bojovnice a ona to určitě zvládne, ale radu od jiného doktora určitě to si schvaluju, já se taky ptala asi pěti dalších doktorů na to kdy znova otěhotnět, a ještě že sem se zeptala, takhle podle mého doktora bych musela čekat dva roky, to bych se fakt asi zbláznila, takže tfuj tfuj :slight_smile:

jinak veru no děti docela hodný, asi jako normálně, akorát s paní šéfovou je to trochu na pytel,chtěla abych přinesla do školky nový vítr a přitom mě nenechá pořádně nic dělat podle mého, ale mamka s ní kdysi taky pracovala a říkala, že na ni musím opatrně a pomalu, tak uvidíme jestli to pomůže

gabi, taky bych nechtěla dávat broučkovi léky, ale když ti nezabere přírodní léčivo, tak ty umělé léky nejsou pro tyhle malinké děti tak drastické, no uvidíš ale určitě to bude dobrý
:slight_smile:
20. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ranko děvčata :slight_smile:

nějak už se mi nechce spát...ale už to vidím odpoledne jak budu mrtvá...

včera ta návštěva dopadla na pytel...tchýně slíbila že se staví za malou a při té příležitosti, že nám dá splátku půjčky...ale nepřišla a to nám měla dát 18.11 tu splátku a ještě nám ani nedala celou za 10měsíc...jsem už z toho ''mírně'' nervózní... :confounded: :angry:
21. lis 2008 v 06:40  • Odpověz
autor
ahojky a dobré ráno, gabi to ti věřím, budu na tebe myslet, aby vám to všechno vrátila :slight_smile:

já jedu za chvilku zase do práce, ale holky už je týden v háji, je to super, že to utíká rychle, já vím, že pro vás to moc dobré není, že vy byste chtěly ty svoje drobečky dlouho malinký, ale pro mě je to super, kéž by se to dalo nějak rozdvojit,pro mě rychle a pro vás pomalu

tak se mějte a hezký den papa :slight_smile:
21. lis 2008 v 08:30  • Odpověz
teda u nás je fůůůůj, už 3tí den bez topení bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.