• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No taky bych něco dělala, ale tady ani není co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
hm to je blbý, tady toho taky moc není, ale to cvičení tu je to je dobrý :slight_smile: no nic holčiny šupajdím spát, ještě dovařím manželovi oběd na zítra a jdu, musím ráno vstávat mám ranní tak se mějte a dobrou a hezký začátek týdne
:slight_smile:
23. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
Luci tak ať se ti pěkně daří a utíká ti to :wink:
24. lis 2008 v 06:25  • Odpověz
čaute kočky :wink:

mě dneska zase přijede mamča, jede totiž v prosinci na 3týdny pryč a chce si ještě užít malou, trochu ji využiju a aspoň požehlím prádlo, nějak se k tomu nemůžu dokopat když jsem s Barunkou sama...a udělám si větší úklid a tak... :slight_smile: potřebuju přebrat a poskládat mrazák, to je věc kterou silně nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem dělala ledničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no taky linka by chtěla uklidit jak my říkáme ''z vrchu dolů, ze vnitř ven'' :grinning:
24. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
gábi to znám, taky se k takové činnosti musím nutit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem z práce doma, byla jsem v rychnově, tak jsem nakoupila nějaké dárečky a spoustu balícího papíru :grinning: a jak se máte vy holky?

gabi taky bych potřebovala ledničku umýt ale nikdy se mi do toho nechce :slight_smile: tak ať ti to jde pěkně od ruky když tam budeš mít mamku, která ti pohlídá
24. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
ahojky Luci tak koukám že jsi spokojená s novou prací :wink:
24. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
Gabi, já taky využiju hned od zítřka mamču. Má nakázanou dovolenou z práce, takže umyju okna (brrr, vůbec se mi v té kose nechce) a budeme dělat těsta na cukroví. Už se těším na zdobení perníčků - jsem si letos konečně koupila zdobičku. Doteď jsem je zdobila sáčkem a stálo to za prd.
24. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, tak jsme stale v nemocnici,naposled kdyz jsem vam psala tak za tu dobu uz lezela 4 dny na JIPce, jsem nasrana a zoufala zaroven, uz mam uplny nervy,sestry se ke me chovaj jak k nakymu povlovi... delaj ze me debila
24. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahojte devcata,

manza mi povolil 10 minut pocitace, ale uz tu budu urco pul hodiny :grinning: Jsem vas docetla. Teda koukam, zpravy dobre ale i smutne... Je to sila, co se obcas stane. Herest, drzim pesticky, jak to mate s Yvcou? Uz lepsi? Kdyztak fakt jedte do Prahy. To neni mozny, taova blbarna narvat mimi nutrilonem, kdyz zvraci!

To vite, mezi kojenim, prebalovanim, jezenim a snazenim se udrzet oci otevreny uz mi toho casu moc nezbyva :grinning:

Titi usne ted jedine mezi nama. Do postylky nechce za zadnou cenu, to je hned rev a musi se dlouho uklidnovat u prsa. Taky se mu nedari se "zakousnout" takze kazdy kojeni je o nervy. Jeste ze je takovej hodnouckej a zlatouckej a pocka az se mama vytahne a konecne mu pomuze. Obcas kojim pres kloboucek, pac mam pekny trhliny, ale jde to. Jinak mlicka mame celkem dost TUK TUK na drevo. A taky nevim estli v noci budit nebo ne, pac kdyz uz usne, tak spi klido i celou noc, ale me se nechce, ja ho radsi po 4 hodinach vzbudim. Manzel rika, ze bude lepsi kdyz ho budit nebudu, prej at si zvyka spat celou noc, ale ja mam strach ze pak bude mit moc hlad. To je schopnej vypit obe prsa a pak mu to tece ven, pac se prezral :frowning2:
24. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
Peťo drž se, je mi vás moooc líto, moc ti přeji aby už jste měly klid a byly jste doma a v pohodičce, posílám moc moc síly :wink:
24. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
No Blani neboj ono se to srovná a noční buzení asi bych tu noc rodělila po 2/3 noci nakojit a pokračovat ale častěji určitě ne, ve spánku mimi rostou a zrajou :wink:
24. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
Evi, no ja vim, ze potrebuje spinkat, ale rikam si, ze za ty 4h co ho necham mel urcite aspon 2 faze hlubokyho a 2 faze melkyho spanku, takze by to mohlo stacit. Prinejhorsim odstrikam no.

Jo Gabi, jsem zapomnela : miminka maji zhruba ve 3 a 6 tydnech a 3 a 6 mesicich tzv rustovy skoky. Proto zadaji casteji nez drive. Ma se kojit a ono se to srovna :slight_smile: Drzim pesticky.
24. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
čaute holky jsem KO,malá je zlatíčko :dizzy_face: ale to noční kojení mi dává zabrat...jsem zvyklá (hlavně z těhotenství) spát spát a spát a teď po 3-4hod vstávání.. Barunka se budí sama, no snad si na ten režim nějak zvyknu...večer už vždycky padám na hubu a nemůžu se do postele dohrabat dřív než ve 22hod, nějak to prostě nejde, večeře, uklidit, vykoupat se a naráz je 22 :frowning2:

Peťulko, moc na vás myslím, brzo bude všechno v pořádku uvidíš.

Blani, my jsme měli s kojením ten samý problém, mám velké prsa, malá má malou pusinku a jak se mi nalily prsa tak ke všemu se mi sploštily bradavky :unamused: ale teď jak už se mlíčko dělá podle toho kolik malá sní tak už kloboučky nepotřebujeme, občas teda bojujeme, ale už to jde bez nich :dizzy_face: jen teda někdy usne a když jí dám do postýlky tak se probudí a vzteká... :sweat_smile: a můžem začít nanovo...

padám spát, mějte se :wink:
24. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já jsem právě přijela z kultury, byli jsme s manžou v divadle na perilkovi od shakespeara, bylo to hezký

éťo moc na vás myslím a posílám energii určitě to bude dobrý uvidíš, musíš tomu věřit, a když tak zkus taky jinou nemocnici, když se v tady té na tebe tak utrhují, a nebo jim pořádně vynadej co si to vlastně myslí a třeba se trochu uklidněj

gabi a blani vy se máte já vám tak závidím, už se těším na ten březen,

holky už mám jeden řádek na metru odškrtaný a teď jdu na nový, už se to pomalu ale jistě krátí huráááááá :grinning:

letím do postele mám ranní tak musím brzy vstávat tak dobrou noc a hezké sny a klidnou noc papa
24. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám, že dneska jste měli asi všechy klidnou noc že? nikdo tady nepíše ve tři ráno :slight_smile: :grinning: tak to je dobře, já jedu do práce, tak si užívejte den papa
25. lis 2008 v 06:08  • Odpověz
no asi to počasí dělá své, u nás sice chladno ale po dlouhé době stačila v 1 h jen obě prsa a chrupec až do 6:30 :grinning:
25. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
my jsme teda vstávaly v 1.30 pak ve 4.30 a pak v 7.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: do teď jsem kojila,přebalovala,konejšila a až začala usínat tak se pos.... :grinning: ještě asi na hoďku (možná dvě :sweat_smile: ) zalezu pod peřinu...

pěkný den holky :wink:
25. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
gábi běž si dát do očka
25. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
Luci,kdybych tady měla psát,když se mi Terka vzbudí,tak byste se nedočetly :grinning: Opět od 22.hod.co hoďku kojo :unamused:
25. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
no když je to kojo a tak velká kočka tak to z jedné strany je fajn a z druhé bléééééé :wink: páč si neodpočineš
25. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahojte holky,

no ja hlasim, ze jsem teda malem dostala pepku. Malej se napapal asi v 11 vecer a pak spinkal az do 5 do rana. Pak se probudil a ze chce prebalit. Polozim ho na prebalovak a on se mi zacne dusit s penou u papule a s mlickem co vyplulo i nosankem :astonished: Asi mu vylitl zbytek mlicka a on si ho nadejchnul pac zrovna se o nej pokousela skytavka :frowning2: Tak jsem ho svicla na brisko a placam a placam, on rve, hlavicku nahoru (tak dlouho vydrzel drzet krk na 90°!) celej cervenej. Takle nam nikda jeste nerval chudera. No nastesti se za chvilu uklidnil a usnul mi na predlokti briskem dolu. Pak toho mel plnej nos, ale odsavacka zabrala jen na jednu dirku, asi objednam u mamy tu na vysavac, kdyz o ni tak pekne mluvite.

Pak nam ublinkaval jeste jednou 2h po dalsim koju a pak uz to bylo jen to "preteceni" po kojeni. Ale od ty doby az ted do 1 do odpoledne chtel papat co hodinu.

Fuj. Jsem rada ze je uz v poho.
25. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
Blani takové šoky, to je k prdu, Joli to dělala taky, ale už je v pohodě už může dělat kraviny hned po jídle a pohoda
25. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
to jo, ale 5h po jidle, to by me vazne nenapadlo, ze ma jeste neco v brisku a ze to muze takle dopadnout :unamused: Tak snad se to brzo upravi. Ted mame strach ho polozit na rovno :confused:
25. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
no já pokládala na bok a polohovala jsem velkou osuškou stočenou do válce, a Joli byla ještě v zavinovačce :wink:
25. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
jo, to Titi strasne rad! spani na boku :dizzy_face: Akorat prej to neni dobry. Proc to nevim.
jeje, no on se nam zatim nevrti, ale jistit bych ho asi mela :unamused:
25. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
no ono je důležité měnit boky a odpočívat když jsi vzhůru a vidíš na něho na zádech, nejhořší je delší pobyt na bříšku
25. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
Prcky můžete dávat normálně mírně na bok-nám Terku podkládali něčím jako uzším kojícím polštářem,já jsem jí opřela o jednu stranu postýlky polštářek a ji o něj opřela.Za prvé se jí tak lépe spalo,za druhé se nemohla zadusit.Spala tak jen pár týdnů,brzy se začla sama posouvat.Když jsem dala polštář pryč,sama si na bok lehala.
25. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
UZ jsme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
25. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
Peťko hurááááá tak dobře bojujte a držte se kočky bojovnice :wink:
25. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.