• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
tak dobrou noc :slight_smile:
25. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
ahojky holčiny, blani teda takový šok, to by mě taky pokoušela mrtvice, hlavně že už je vše v pořádku

péťo to je dobře že už jste doma, moc na vás myslím, aby to vše už bylo v pořádku

jdu chrupkat, a škrtám další den, tak holky už jen 126 dní už se to krátí, pomalu ale jistě :grinning: tak dobrou noc
25. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz
Peti, uz dobry? :slight_smile:
Kozimuro a nebala ses, ze se prekuli na brisko (nosanek) a tudiz nebude moc dychat? Ja jsem uplne vystresla
Luci prima 126 dni :slight_smile:
brou vsem
25. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz
Holky je to normalni mit 37,7 teplotu? A ja proc je mi posledni 3 dny takova kosa. Uplne to se mnou obcas klepe. :unamused:
25. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
blani to můžeš mít ze stresu, nevyspání, najednou máš jiný režim, kdyby to nepřešlo, nebo to stoupalo, tak bych zašla k dr., ale myslím, že to bude vpořádku, potřebovala by ses pořádně vyspat :slight_smile:

letím holky do práce, tak papa
26. lis 2008 v 06:15  • Odpověz
ahoj holky,
blani já jsem měla taky teplotu (vyšplhala se mi až na 40)spravila to postel a paralen a o malou se staral přítel,jen na kojení mi ji dal do postele :wink: myslím, že jsem to měla od prsou,strašně se mi první týden nalily a bolely jako prase :sweat_smile: taky mi byla zima a třásla jsem se...

mě se malá točí na bok už týden :confused: tak to je nějak napřed,nebo co ne?

Peťulko a už dobrý,nebo jak jste na tom?

A co ty Evi?Jak je?
26. lis 2008 v 06:47  • Odpověz
Peťko,supééér! :grinning: A teď tfuj tfuj tfuj,ať už je to jen a jen dobré :wink:

Blani,nebála.Byla jakoby částečně na zádech,částečně na boku.A pak,jak se otáčela na bok sama,taky ne.Ona byla dost pevná.Pásla nám koníky od dvou týdnů.

Tak jsme měli dnes jet na náušničky a musela jsem to zrušit.Terka strašně kašle :unamused:
26. lis 2008 v 07:33  • Odpověz
ahojky tak jsem nafasovala doporučení na milion odběrů a glylkemickou křivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Verci : tak to nas Titi se snazi past koniky taky. Uz v porodnici kdyz ho polozili na brisko nadzvedaval hlavicku :slight_smile: je uzasnej :dizzy_face:

Dneska nas trapi zazivani. Aspon myslim. Ted to bylo 5 vterin desnej rev, pak klid. Rev, klid, rev, klid.
Chci se zeptat : jake polohy uzivate pro odrihnuti? Me se fakt nedari :confounded: a nebo nepotrebuje. Ale jak to poznat?
A jake polohy uzivate kdyz ma mimi boleni briska?
26. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
nejlepší je položit si ho až přes rameno a nebo tygřík na předloktí :wink:
26. lis 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak jak se dneska daří? blani tak co už je to dobré s timíkem?

a co ty péťo? jak pak jste na tom s yvonkou
26. lis 2008 v 18:43  • Odpověz
Blani,mi Terka jako mimi neodříhávala.Občas se to podařilo na rameni.Nechtěla :unamused: Odříhává sama až teď.

Dnes jsme byli kvůli nemoci u MUDry a to buzení může být prý tím,jak je Terka akční.Prožívá tak v noci to,co zažila přes den a má divoké sny a neklidné spaní,takže si mě vyžádá,protože u mě v klidu a bezpečí usne.Navrhla večer nebrat z postýlky a místo prsa čaj.
26. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojík, my jsme dneska byli na kyčle a všechno je OK :dizzy_face: za 3týdny jdeme znova :unamused:

malá má zase svůj den protiva, už jsem na nervi a ''vyfasoval'' jí tatínek, ale utišit se nedaří ani jemu,dopoledne pořád plakala tak jsem ji krmila a konejšila a pořád řvala tak znova krmení a pak zvracela.někdy fakt nevím jak na ni,čaj na bříško jí dávám, masírujem,nahříváme a účinek žádný :cry: tak asi dojde na ty kapky...
26. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
Gabi,neboj,ty kapičky,to jsou bylinky,takže stejný základ jako čaje :wink:

Musím se pochlubit,Terka má první botky: http://www.aminabotky.cz/index.asp?param_cislo=PE1702R0000&skupina=203&skup=1000000
26. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
ahoj veru botky jsou moc krásný, bude to fešanda :slight_smile:

gabi neboj ono se to upraví určitě, někdy mají děti prostě svůj den

holky přeju vám všem dobrou noc já šupajdím do hajan ahojky :slight_smile:
26. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, všem přeju krásné ráno a hezký den :slight_smile: já šupajdím do práce papa :slight_smile:
27. lis 2008 v 06:08  • Odpověz
Dobré ráno, tak my odpadli hodně brzo jednak je tu zima a jednak MM rozchodil noční a už byl protivný :grinning:
27. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
čaute holky,tak jsem teprve vstala :grinning: malá mi usla až o půlnoci a do té doby pořád brečela...dneska to vypadá lépe,ťuk ťuk.budí se mi asi co 2hoďky a má hlad,teď usnula tak jsem zvědavá kdy zas začne křičet...
27. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem z práce doma, už je čtvrtek a zítra už pátek a pak víkend, už se těším konečně si odpočinem :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
luci to máš krátkou šichtu teda...no ty si určitě odpočineš, já si ještě pár měsíců možná let neodpočinu :grinning: :grinning: :grinning:

Barunka ještě spí, tak to vypadá že jsem jí včera moc nacpala :confounded: chudinka malá zas jí bolelo to břicho, nebo jen chtěla být u mě a já to do ní cpala jak do husy :sweat_smile:

kde jste kdo??co podnikáte?
27. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
Gabi,my jsme se s mamčou opět vydaly nakupovat.Terka usla v autě,tak se u ní střídáme.Jen včera jsem projela 3000,-a to jsme si vezly jen botky. 2tis.zdlábly auta-máme teď 2.

Luci,juj,to máš fajn šichtu!Hlavně,že to takhle utíká :grinning:

Noc ani popisovat nebudu.Snad jen to,že částečně čajík zabral.Budila se ve 23.30,3 a 5.15.
27. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
U NÁS 0.00 5 A7:30
27. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
já jsem polámaná jako prase,spala jsem smalou na gauči aby nebrečela a honza se vyspal do práce...stejně toho asi moc nenaspal :sweat_smile: ve 4.30sem malou nakojila a říkala sem si že do 5vydržím a řeknu mu aspoň ahoj,no nějak to neklaplo :grinning: :grinning:

Jo veru to znám, já jsem se včera šla jen podívat do obchodu a nechala jsem tam 500,to kdybych šla něco koupit tak to nechci vidět :grinning:
27. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahojte holky, my meli dneska rvavy dopoledne. Uz jsem fakt chtela volat do blazince. Ty kapicky seb simplex o kterych tu tak casto hovorite jsou proti bolesti briska? Asi budem muset neco poridit. Nebo to muze mit z my stravy? mam omezit co? Chleba?

Ted mi tu, zlaticko nase, krasne spinka. Tata ho nejak uspal. No mel na nej tenhle vliv uz v brisku. Tak toho budu muset vyuzivat :grinning: Jinak nocni kojo 0:00 a 5:30 a pak kvuli tomu brisku asi od 9:30 az do 12 :confounded:
27. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, vy se máte, už abych to taky zažívala :slight_smile:

jinak ranní mám docela krátký, ale odpolední mám dlouhý to mám od devíti, do čtyř, ale po novým roce to bude fajne, to budu mít od jedenácti do čtyř a ráno od třičtvtě na sedm do jedenácti, já dělám ve školce, a tma je ten úvazek zkrácený, vlastně máte šest hodin u dětí a 2 hodiny nepřímé práce, jako dělání výzdoby, příprav, papírování a tak, takže zase taková pohoda to neni, a ještě ke všemu ej to dost záhul na psychiku a na halsivky :grinning:
27. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
Luci už jen 4 měsíce a hurá na to!!!
27. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
to jo už se to krátí, ale stejně je to ještě pořád daleko :frowning2:

holky já se tak těším, už abych si zase mohla udělat ten testík a zjistit tam ty //
27. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
neboj 21.5.2009 budeš mít testík v ruce a budeš jen sršet úsměvy, úplne to vidím :wink:
27. lis 2008 v 17:00  • Odpověz
tak půjdeme také spinkat dobrou noc všem :wink:
27. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
Také přejeme všem dobrou noc!
27. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.