• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
holky taky přeju krásnou dobrou noc

díky evi já doufám, že by to mohlo být třeba o měsíc dřív, bylo by to super, ale necháme to na osudu :slight_smile:
27. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz
helejte holky, nam se zda, ze ma Titi zacpu. je to mozny? boli ho brisko, krouti se vsema smerama a pak to z nej jde ve velkym a s radnym hlukovym doprovodem. Cim by to mohlo byt? Co s tim?

evi a vsem dobrou, taky pujdem
27. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz
Blani to ještě možná podle toho co jsi snědla a vypila ty, zkus pít kefír, nebo acidifilní mléko a hodně fenyklového čaje, přes mlíčko dojdou k Titimu a bude líp :wink: Vydržet a nevzdávat se
28. lis 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se dneska máte? další týden úspěšně za námi a co vy, jak prožíváte den se svými zlatíčky? :slight_smile:
28. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
Luci tak to je celkem fajn, myslím že ti ten týden docela uteče, tak za chvíli vánoce pak hnedle velikonoce a hurá na věc :wink:
28. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
Evi fenyklovej caj rikas? Ja mam smes na kojeni : fenykl, kmin a uz nevim co. Ted piju jednu vodu, co by mela mit projimavej ucinek. Kefir nebo acidifilni mliko nevim jak se tady rekne, ale vim, ze mi to vubec nechutna :grinning:

Jinak dneska se radne napapal a pak to na babicce vsecko vyhodil :confounded: chuderka muj malej. Jsem to videla, takovy dva chrsty jak ze sklenice :astonished: A to jsme s nim vubec nemanipulovaly. Tak se napapal znova a spinkal 3 hodky. Ted uz nam spinka od 13h tak uz se mu snad bude chtit vstavat! Zas to uteklo ani jsem se nevyspala. Porad je co delat.

Luci, vidis jak to leti? Uz brzo neboj :dizzy_face: My se ani nenadejem a ty nase ratolesti nam budou utikat po dome a ty budes drzet tu svou v naruci :dizzy_face:

No ja padim. Mejte se a dobrou :slight_smile:
28. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
tak kvalitní jogurt s živýma kulturama
28. lis 2008 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky,my jsme dnes vyrazily s kámoškou na oběd :wink: poprvé s kočárkama :dizzy_face: ona má 3měsíční holčičku
super počasí,dobrá náladička, šli jsme se juknout po obchodech a domů jsem přišla a v peněžence -1500 :sweat_smile:
já prostě nemůžu do obchodu s peněženkou :grinning: hlavně ne s kreditkou, to člověk ani nevnímá jak ty peníze letí
28. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
to znám moc dobře, taky utratím víc než chci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
ahojky a huráááááá

právě zprovoznili topeníííííííííííí

už se taky normálně ohřejeme :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
holky dobrou,už zase padám..

evi a co jste měli s tím topením,že vám to tak dlouho nejelo???
28. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
evi paráda, konečně budete taky v teple, v tomhle čase je to fakt hrozný být bez topení
28. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz
Tak se jdu jen na noc pochlubit,že čajík zatím zabral.Včera usla v 19.30,o půlnoci čajík a pak až v 6ráno.Dnes usla už v 18.30.Před chvílí se vzbudila,2x sosla čaje a spí.
28. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz
Tak to my meli odpoledne des bes. Od 12 do 5 spal jako spalek a od ty doby cuca (dudla) a rve. Nevim estli to je to jeho brisko a ze pak uz byl moc pretazenej a nedokazal zaspat... nakonec jsme skoncili na dudliku. Chjo, jsem se temu chtela tak vyhnout! Fakt mam z toho depku :frowning2: Snad ted uz zaspi... drzte palce
29. lis 2008 v 01:06  • Odpověz
Blani neboj časem se to srovná po šestinedělí bude líp :sweat_smile:
29. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
dobré ráno, hlásím klidnou a teplou noc :grinning:
29. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
ahoj my dneska tak na půl,ve 21 usla v 1 bylo kojo a do 3 uspávání ve 4znova kojo a pak až v 8.
ještě že sousedi mají malé dítko a odsávačku, Barunka měla plný nosík, mají tu na vysavač, tak mi nezbylo než to zkusit a výsledek je že ji jdeme koupit :grinning:

hezký den holky,
my dneska máme na pilno, s autem do servisu, nakoupit, uklidit a mám v plánu nachystat těsta na cukroví, ať toho pak není najednou tolik.mrazák jsem už uklidila, tak to mám aji kam dát :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
Gabi,pozdravuj v servisu :wink:

Blani,to je fakt těžko.Terka byla tak do Velikonoc v noci super.Pak jsme přestěhovali ložnici a to byla kalamita.Naučila se usínat na rukou.Nakojila jsem ji,usla a jak jsem ji pokládala do postýlky hysterák.Takhle jsem ji v noci uspávala i několik hodin.Přes den taky furt řvala.Byla v pohodě jen u prsa.
29. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning: :grinning:

To naše Barunka byla v pohodě první 2týdny, teď už pomalu začíná vnímat, nebo se mi to aspoň zdá a když nespí tak v postýlce nechce být ani za nic...na vánoce ji pořídíme polohovací lehátko :wink:
29. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
gábi skvělá pomůcka super
využíváme je dodnes, ke krmení a taky super
29. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, koukám, že noc byla u každého relativně v poho :grinning: já jsem teď uklidila kuchyň a pujdu manžovi ohřát oběd, aby se najedl pak jede pryč a od pěti máme s dětma ze školky vystoupení při rozsvěcení vánočního stromečku tak jsem zvědavá jak jim to pujde, pak vám napíšu dojmy :grinning:
29. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
jé luci to bych taky chtěla být u toho :dizzy_face:
29. lis 2008 v 11:07  • Odpověz
jé já taky, to musí být fajn atmosféra
29. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
no jsem zvědavá taky jsem ještě nikdy takhle nebyla jen ve školce když jsme mývaly besídky :slight_smile:
29. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
no tak zase nějaká nová zkušenost. My teď řešíme zlobici spinkat a prý ne a ne a ne a ne ale očička si drtí :sweat_smile:

aspoň MM vidí že to není dovolená :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz
holky tak jsme doma, v servise jsme se dozvěděli že to auto můžem shodit ze skály :frowning2: :frowning2: :frowning2: máme úplně shnilý podvozek

teď taky bojujeme s usínáním
29. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
teda gabi to je pech, taková zpráva fakt, a co jinak holky, já za chvilku vyrážím na to vystoupení
29. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
Tak nas dneska opet boli brisko :unamused: Manza e ho snazi zabavit. Ja fakt nevim, z ceho to ma. No piju magnezkovou vodu a fenyklovej cajik s anyzem, tak to snad dame. Jinak vcera to bylo ze ho bolelo brisko a pak byl tak pretazenej ze ne a ne usnout. Sak to znate. Ale jinak je fakt k zulibani :dizzy_face:

Luci krasnou besidku :slight_smile: to musi byt uzasny!

Gabi fakt te obdivuju. Ja mezi kojenim, jezenim, prebalovanim a sprchou mam cas akorat tak na spani a to ani jeste moc ne :unamused: natoz na uklizeni nebo dokonce peceni :astonished: Letos budou vanoce nevanocni. A to je budem slavit v novym baracku :frowning2: je, to mi bude smutnoooo. No snad stromecek ozdobime a navesime girlandu (svetylka). A nejaky to pecivo? Ani mamka k nam neprijede jak planovala, a v krame tady asi nic nebude. Holt nejsme v CR. Tady se nto nenosi :pensive: A ten krb nam taky asi nestihnou. Prej ta vlozka prijde az tyden pred vanoci, a to jeste musej mit volno aby nam to nainstalovali a pak to chce cas, aby to zaschlo nez ho zapalime poprvy... takze je to asi v pytli. Chjo... No ale prezijem to. Hlavne, ze jsem zdravi ne :slight_smile: A Titi je nas nejvetsi darecek :dizzy_face:
29. lis 2008 v 16:00  • Odpověz
Jo jeste mam dotaz : je to mozny, bych uz nekrvacela? Dyt jsem v 6nedeli! Jsem pocitala s tim, ze bude menska 6 nedel...
29. lis 2008 v 16:10  • Odpověz
Blani možné to je, ono se může krvácení změnit jen ve výtok, ale pohoda, zdá se že se ti děloha stahuje hodně rychle a proto to krvácení ustává. Já taky 5tý den po porodu už jen špinila :grinning:

zato po revizi jsem krvácela poctivě 7 týdnů a musela jsem brát příšerné dávky železa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.