• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Blani to stíhám jen díky Honzovi a mamce, jinak by to taky letos bylo nevánočně a navíc cukroví chce i můj brácha s přítelkyní, ale ona nepekla nikdy sama,nemá formičky,recepty.... tak budeme péct spolu, takže si pomůžeme navzájem :wink:
včera jsem si udělala radost a koupila si domácí pekárnu :dizzy_face: mamka jí má a nemůže ji vynachválit, už vím proč :grinning: včera jsem pekla chleba,dneska už není :grinning: a teď peču buchtu,to je pohoda,i těsto to dělá samo :slight_smile:

taky už nijak závratně nekrvácím, ale pořád trochu jo :angry:
29. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
no pekárna je super, ale my pekli zatím jen chleba, naposledy dnes :grinning: :grinning: :grinning: aby měl MM dobrotu na noční a podařilo se mi propašovat mu do tašky velkou čokoládu a dvě oplatky :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
Gabi,tak říkáš,že seznámení s Jardou vám moc dobrých zpráv nepřineslo :frowning2:
29. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holkyyyyyy.... tak Yvonka je spokojena, papa ten neocate. ma jeste tuhy trosku zeleny bobiky ale jinak ok...Jsem tak rada ze ji mam doma, sice obcas chyta amoky hysterka ale neva...

A co u vas noveho??
29. lis 2008 v 18:47  • Odpověz
Peťko to se nediv, já když jsem se vrátila po 4 týdnech z nemocnice a to už joli nebyly 4 ale 8 týdnů moc důležitá doba beze mne tak byly histeráky ne denním pořádku pak ještě po tom týdnu a vlastně kdykoli mne nevidí déle jak 2 hodiny. Prostě trauma z nemocnice a odloučení, ale pokud se ti podaří regenerovat síly a dávat Yvči najevo jaký je to tvůj poklad tak se to během 2 - 3 týdnů upraví a bude pohoda.

Takže už se přišlo na to co Yvči je? :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
ahoj Peťulko,tak ať už je všechno OK!!!

No Veru dobrých zpráv ne, ale dobrý pocit ano :wink: je to simpaťák ten tvůj Jarda :grinning:
29. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
tak dobrou noc a klidné sny
29. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz
Peti to je super, ze je Yvonka uz v poradku. :dizzy_face: To je velmi potesujici zprava. Drzim pesticky at se hysterak zklidni. My ho meli vcera vecer od 17 do 24h30 a fakt jsem toho mela plny kecky.

Taky preju krasnou dobrou noc :slight_smile:
29. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak besídka byla super dětem se moc povedla, ale teď je nám s manžou oběma hrozně smutno, padlo to an nás, no jo taky se blíží vánoce tka to bude stát za prd

ale zase až se to překulí, tak to bude určitě utíkat ještě rychleji, jdeme spát já jsem úplně hotová, vycházela jsem ze špajzky a šíleně jsem se kopla do kolene až se mi udělalo mdlo, tak mě rozbolela hlava, tak musím do postele

péťo je super že už je yvonka v pořádku, moc na vás myslím, a přeju ať už jste obě v pohodě

tak jo holky dobrou noc a klidnou noc papa
29. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz
dobré ranko

Blani neboj to se srovná, jen co se sžijete

Luci namazat opodeldokem :grinning: :grinning: :grinning: ne vážně namazat, kostival/kaštan je úplně super :sweat_smile:
30. lis 2008 v 07:34  • Odpověz
Blani určitě se to srovná, my už taky omalu najíždíme do správných kolejí :wink:

Jinak co holky dneska děláte? Já zas čekám tchýni, to bude náááávštěva teda :confounded: :grinning:
30. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
no tak já už peru 3tí a poslední dávku prádla, budu dělat řízky brambory a domácí tatarku a potom půjdeme na prochajdu kouknout na rozsvěcení stromku :wink:
30. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
ekt: zrejmne to bude alergie na bilkovinu kravskeho mleka, proto jime ten drahej neocate.
30. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
no já ti to tipovala hned při prvních potížích, když to vydržíš tak možná po 3tím roce bude bez alergie, pokud ne tak už to bude na furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
je mi to nak jedno hlavne a je zdrava... to ze by nemohla mleko neni zadnj desnej problem, vapnik dohonime jinde
30. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
no těžko protože bude asi problém jogurty a sýry, ale sojový sortiment je již poměrně široký :sweat_smile:
30. lis 2008 v 15:16  • Odpověz
ja vim, vsechno kde je ta pitoma bilkovina...
30. lis 2008 v 15:22  • Odpověz
no sýry už existují alternativ i sojové takže už to jde, ale musí se na všechno moc myslet
30. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
to neva budu myslet hlavne at mam zdrave ditko :grinning:
30. lis 2008 v 15:55  • Odpověz
no to jo a hlavně ať je doma a ne v nemálu
30. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
dobré ráno, noc koukám dlouhá a klidná :grinning:
1. pro 2008 v 07:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem sem včera ani nestihla zaskočit :slight_smile:

péťo moje kamarádka má taky alergii na laktózu, nesmí nic mléčného, tak konzumuje zajíce-to je to sušené mléko to sojové, jogurty si doma dělá z toho mléka, hodně vaří na vodě, místo na tuku, a když obalují řízky tak tam zase dá toho zajíce a říká, že je to bez problému, akorát když jde někam do restaurace, tak se vždycky musí zeptat, jestli v tom není smetana nebo že to chce bez sýra a tak

a co jinak ostatní jak se máte? co ty evi, jaký byl stromeček

já pádím do práce mám tento týden odpolední tka se mějte a večer sem zaskočím až přijdu z práce papa a hezký den všem :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
no stromeček nebyl, Joli asi nebylo dobře tak byla protivná a asi 10 minut před strojením slavně usnula, tak jsme se shodli na tom že za rok je další možnost :wink:
1. pro 2008 v 08:18  • Odpověz
čaute holky,
my máme problém s papáním, malá mi pořád řve hlady(měla i skoro zelenou stolici), pak blinká, málo spí... :unamused: naštěstí ve středu máme poradnu tak snad nám dr. poradí..
1. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
a ještě mám takový technický dotaz, nevíte proč mi to tu ukazuje že Barunka má přesně 4týdny, když se narodila 3,11??datum narození jsem zadala správně :wink:
1. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
Gabi s tim blinkanim to mame taky :unamused: teda spis to bude to "presprilis" co leze ven, ale obcas je to sila a vychrstne obsah celyho zaludku a muzu kojit nanovo. No koj koj koj a treba se to spravi :slight_smile: treba mame ten rustovej skok zrovna :slight_smile:

Technickou ti nezodpovim. Ten konik to nejak vsecko divne pocita :sweat_smile:
1. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda vy máte trápení, myslim na vás ať je to vše v pořádku :slight_smile:

jinak ta technická taky nevim, mě to taky pořád počítalo špatně když jsem byla těhotná, počítalo mi to o týden napřed, nevim proč

a jak se máte? já jsem z práce doma teď vařím rajskou, aby měl manža do práce

:slight_smile:
1. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
dobré ráno, tak včerejší přepadovku rodíčů MM jsme zvládli v pohodě a dnešek vypadá taky na pohodu. :grinning:
2. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
ahoj holky, přeji všem krásné ráno :slight_smile: venku je teplo, že to nevypadá jako v zimě, akorát ten vítr, ten je horší

tak ať máte dneska klidný den

holky gabi, péťo a blani, co prckové :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
teda holky, koukala jsem na ty vaše stránky, koukejte tam přidat nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.