• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, a hezké ráno všem :slight_smile:

no u nás se klidní režim,v noci jsme vstávaly jen 1x a pak až ve 4,30 a pak v 7,30. zatím nekadila, tak uvidíme co bude...včera 2x zelená :frowning2:

Je tady sluníčko, ani mi to nepřijde, že by měly být Vánoce :grinning:
2. pro 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, Yvca uz se zacina obcas smat je to fakt kouzelny... My mame taky zelenoustolici ale uplne tuhou :unamused:
2. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
Holky to že je zelená není největší potíž, hlavně nesmí moc smrdět, Peťo Yvča ji bude mít po tom speciálním mlíčku, Gábi jestli myslíš že má hladovou stoličku tak přikládek na chvíli každou hodinu, udělá se kvalitnější mlíčko tak to funguje první 3 měsíce, později už se mi zlepšení nepovedlo, ale trošku na noc ještě držím.

Jinak u nás je od kremžské hořčice skoro do černa, podle toho co sníí :grinning:
2. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
Peti to vím o čem mluvíš, barunka už se taky občas usměje :dizzy_face: ,prý že zelená stolice je hladová...tak se bojím, že mám slabé mléko.a co teda yvča?už je 100% OK?
2. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Ta nase smrdi pekne :grinning: Ale nevraci, neprůjmuje tak snad je vse ok... Ve ctvrtek jdeme k doktorovi, tak se zeptam, mam uz strach kazdyho pupinku :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabka: no 100% asi tak nak jo, tohle mliko ma do 5 mesice pak nas ceka zrejmne nutrilon pepti :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
no gábi zkus po hodině a uvidíš, jednak se zasytí a jednak se bude dělat kvalitnější mlíčko, a homeopatikum ricinus communis 5CH, melta, kuřecí, slepičí a hovězí vývar a kmínová polévka a mrkev dušená i syrová
2. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Gabi,ju,hladová se říká proto,že je z předního mlíčka,které pijí mimísci hlavně na žízeň,asi se jí nedaří vytáhnout to zadní.Přikládej ji častěji,jak píše Evča a ke stejnému prsu.Vytáhne tak všechno přední mlíčko a donutí ji to vytáhnout to zadní.Taky je dobré pít čajíky na tvorbu mléka.Moc mi chutná ten od Hippu a pak jsou fajn taky Gravimilky,ať máš ty dost vitamínů.
2. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jinak u nás jsou teď noci úplně super.Včera se Terka vzbudila na čajík až 2.30 a pak vstávala v 7 a dnes v 5 čajík a v 7 budíček.
2. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
díky holky za rady :wink:
skusím co bude v mých silách :slight_smile: a co kdybych to přední mlíko před kojením odstříkala a po kojení jí dala ten čaj na bříško a na žízeń?
2. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
no zkusit můžeš i to
2. pro 2008 v 15:35  • Odpověz
Gabi,taky by to tak šlo.
2. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
Blani,vše nej k svátku!
2. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
Jé Blanka má svátek, a já to zasklila :angry: taky přejeme vše nej nej nej... :dizzy_face:
2. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala, dneska je to fakt záhul, já vám tak závidím, ono hlídat cizí děti není žádná slast :frowning2:

jinak blani taky přeju všechno nej k svátku, zdravého chlapečka a hodně štěstíčka

tak holky další den za námi a už jen 119 dní, docela to utíká, jen se překulí vánoce a pak už to poběží snad rychleji :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
Je holky dekuju :slight_smile:
No snad ja pak na vas nezapomenu, jaksi ceskej kalendar tu nevedeme :unamused:

Ja hlasim, ze od ty soboty je malej v poho. TUK TUK TUK! Spinka nam tak 3h pak se probudi, napapa, prebalime, nekdy chvilku pozoruje, pak treba je mu lito zaspat, tak se trosku krouti a pak zas spinka. Ted me nechal spat od 15h az do ted. Uz se budi, tak bude papat. Je fakt zlatej :dizzy_face:
2. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
Luci ale utíká to, nedávno jsi psala 126dní a dívej už jen 119 :wink:
2. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
no to teda, to je taky tím, že chodím do práce, :grinning: ach jo holky, já se tak těším, nejhorší ej to čekání, já vím, že to bude pak sladká odměna, ale když to čekání je fakt hrozný :frowning2: a já jsem nikdy nebyla moc trpělivá
2. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
ekt: proc ta stolice nesmi zapachat? Yvca smrdí jak pukavec :grinning:
3. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
dobré ráno všem, tak jaká byla noc? mě se zdál nádhernej sen, že se nám narodilo miminko a že si ho vezeme domů, holky to bylo tak živé, že jsem se normálně rozbrečela :cry:
3. pro 2008 v 08:09  • Odpověz
Peťo po MM nesmí smrdět když ano bere se vzorek na rozbor

ale z UM to je normální, protože je tam vyšší obsah tuků a škrobů, tam je to v pořádku :wink:
3. pro 2008 v 08:15  • Odpověz
Luci a byl ten sen barevný? jestli ano tak víš co se stane, už se těším až se zase sejdeme, No a až budeš kočárkovat taky to bude žůžo, jen ten rok bude ještě docela dlouhý :wink: ale neboj uteče :dizzy_face:
3. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
Dobré ranko!
Luci,příští rok už to nebude jen sen :wink: Pak ti tady budeme závidět to malé miminečko :grinning:

Mně se dnes zdálo,že jsem našla zase 2 čárky a řešili jsme,co teď.Už se těším,až to budu prožívat znova,ale stačí mi to až tak za 2 roky :grinning: Teď nám čertík přerůstá přes hlavu :grinning:

To je prča,Benn tady teď sedí u Terky a podává jí pacinku :grinning: A Terinkamu říká HAM!Asi se chlubí,že zrovna papala
3. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Veru to je psina :grinning: :grinning: :grinning:

třeba chce říct haf a f jí ještě nejde :wink:
3. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
evi, veru to bude to :slight_smile: Kamosky mala co ma rok taky na vsechny psy HAM HAM HAM :grinning: A natahuje se, skelny vocicka :grinning: no kdyby clovek nepremejslel, tak rekne, ze by ty pejsky sezrala :sweat_smile:

Jinac teda evi, me by zajimalo, co je to smrdet. Pac my teda naseho drobecka (respektive jeho kakani) citime. Ale ze by to smrdelo... to ne no. Ale bez vune to taky nejni. Akorat je "smrdet" a "smrde" ze... velmi subjektivni. Teda.. ze tys mi zas nasadila brouka do hlavy :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
Blani smrdět poznáš až to příjde, teda po příkrmech už je to síla, takový květák s kuřecím masem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
No,ona Terka psům říká HAU,takže se asi fakt chlubila :grinning:
3. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem z práce doma, byla jsem na nehteh a mám je zase krásný :grinning:

jinak evi bylo to hodně barevný, akorát jestli se to má stát tak tu pokutu bych oželila fakt :grinning:

a co jinak holky, jak jste prožily den?

veru to je hezký, taky se na to už těším, ikdyž náš pes je hrozně žárlivej :grinning:
3. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
čauky holky,
my jsme byly poprvé v poradně, doktorka je v pohodě, ordinaci má krásnou :wink:
Barunka je zdravá, ale starosti nám dělá váha a když jsem jí řekla o té zelené stolici, tak nám na noc doporučila sunar...tak si myslím, že je to začátek konce s kojením :frowning2:

Luci my zas máme žárlivou kočku :grinning: to je někdy děs co dělá za výstupy, tak někdy spí v koupelně :sweat_smile: aby nebudila malou.

Dneska přijela zase mamča a pekly jsme vánoční perníčky, povedli se, mám radost :dizzy_face:

Já už taky chci aby něco žvatlala, těším se na to až budeme zjišťovat co tím vlastně myslela :grinning: :sweat_smile:
3. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Luci, Beneček je taky žárlivý, ale Terku zbožňuje! Ona se s ním nes.ere - jak ji naštve, tak ho od sebe odstrčí. Chce ji totiž pořád pusinkovat :grinning: Ale to ani já moc ráda nevidím. Venku olíže kde co a pak chce olíznout Terku. Dneska jsem jí dala do ruky piškotek, ať ho dá pejskům. Naši totiž ještě mají Besinku.

Přidala jsem fotečky: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=224681
3. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
ty jo veru, to jsou nádherné perníčky, taky bych chtěla umět tak krásně zdobit, jo a co máte za rasu?
my máme vlčáka, je velkej a těžkej :grinning:
3. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.