• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky všem děkuju za přání narozky si užiku i když s kamarádama jsem je už ospavila a teď to bude rodinná oslava takže trochu nuda ale nějak to přežiju jinak se všichni mějte moc hezky a užívejte volnou neděli ahoj
25. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj Lucy, tak vše nejlepší k narozeninkám, zdá se, že když si ještě chviličku počkáš, tak si nadělíš ten nejhezčí dáreček v podobě //, to fakt vypadá nadějně, moc ti držím palečky, ať je to pravda pravdoucí :wink:
26. lis 2007 v 09:30  • Odpověz
autor
ahoj anto děkuju i já doufám,k že to vyjde no uvidíme příštý týden by měla přijít ta mrcha tak doufám, že nepřijde odháním ji co se dá :slight_smile:
26. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
Tak ti ještě k tomu přeji pevné nervíky, tuším, co asi prožíváš,ale hlavně to nedramatizovat, brát to v klidu, jsi mlaďounká, tak se ještě dočkáš :wink:
26. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz
autor
ahoj jj to jo jen by na to teď byl vhodný čas manžel nastupuje příští týden do práce a já budu pracovat jen do června a co ty jak se máš a co mrňous kdy že jdeš na ten ultrazvuk? uvidíme počkám ještě ten týden a pak si udělám test
26. lis 2007 v 15:05  • Odpověz
Já se mám dobře, mrňous je hodný, na UZV jdu až 4.12. a přiznám se, že už se nemůžu dočkat, protože vůůbec nevím, jak se mi tam vyvíjí, vůbec nic nevím a leze mi to na mozek. Bereš to sportovně, to by v tom byl čertík, aby to nevyšlo. No ale pozor, ono to vychází v tzv. nejméně vhodnou dobu :wink:
26. lis 2007 v 15:17  • Odpověz
autor
hm to jo ale já věřím že nám to vyšlo už tento měsíc uvidíme příští týden a neboj užrčitě se mrňous vyvýjí dobře a uzv ti to ukáže taky musíš být v klidu no obě musíme být já jen už to chci vidět ty // je to hrozný to čekání :unamused:
26. lis 2007 v 15:34  • Odpověz
autor
hele nemáte někdo zkušenosti s tímhle typem kočárku? FIRKON TWIST-trojkolka je to ta kombinace hluboký, sporťák, autosedačka našla jsem to a docela se mi líbí ale mám strach aby to nebyl nějaký nebezpečný kočárek co myslíte?
26. lis 2007 v 16:54  • Odpověz
Lucko, to se moc taky nesmíš tolik upínat, ta psychika si s tvým tělem pak dělá co chce. Já ti moc přeju, aby jsi ty dvě potvory // viděla :wink: Já jsem v klidu, tedy celkem, snažím se být, ale občas mě ty stavy přece jen chytnou :zipper_mouth:
27. lis 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
tak to je fajn hlavně se šetři já se na to neupínám jen rošičku :wink: ale uvidíme příští týden snad to dopadne
27. lis 2007 v 18:31  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem dneska byla na ultrazvuku a viděla jsem tam mimíska :slight_smile: Je to jen takový váček,ještě tam není vidět srdíčko,ale za dva týdny jdu na další.
Lucíku neboj, uvidíš, že tam ty dvě čárky brzy budou :wink: Držím palečky :slight_smile:
27. lis 2007 v 19:38  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak to moc gratuluju a jaký to bylo? tak až budeš mít fotečku tak ji sem koukej dát abychom se taky pokochali
27. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se dneska všechny máte? a co ratolesti? už máte nějaké dárky na vánoce?
28. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Lucko - zatím nemám žádný dárek, ale v sobotu se na to hodlám vrhnout, už začínám mít nervy :slight_smile: Ratolest je hodná, včera mi dávala dost zabrat, dneska je to dobrý :wink: A ty máš dárky?
28. lis 2007 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak fotečku budu mít až za dva týdny. Je to moc krásný pocit :slight_smile: Dárečky už mám všechny nakoupené. Jen zvažuju tu neschopenku,sama na sobě cítím,že to v té práci nezvládám. Už je toho na mě moc...navíc stále dělám 12hodin v kuse a moje šéfová je na mě zase jako pes :angry:
Jinak vám holky přeji krásný den :wink:
28. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já už mám skoro všechny dárky koupené a zabalené jinak nuemrenko tak to zvaž aspoň budeš v klidu a nebudeš se muset nervovat a pak ukaž fotečku
28. lis 2007 ve 13:28  • Odpověz
autor
tak holky všem dobrou noc a zítra sem koukejte některá něco napsat ahojky :slight_smile:
28. lis 2007 ve 23:13  • Odpověz
autor
ahoj holky tak si představte že jsem dneska ztratila zlatý řetízek na ruku co jsem dostala k narozkám od manžela jsem z toho úplně hotová :frowning2: ale pořád doufám, že ho najdu myslete an mě ať ho opravdu najdu tak se mějte ahojky
29. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Lucko - tak na tvůj příkaz píšu, a kde jsi ztratila ten řetízek jako někde venku? Našla jsi ho již už? V nejhorším ti manžel koupí jiný, když uvidí, jak je ti to líto :wink:
30. lis 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
ahoj holky nenašla jsem ho a manžel mi koupí jiný až příští rok on je trochu škrt když to na něj přijde :slight_smile: ale většinou si nemůžu ani slůvkem stěžovat a jak vy holky já už jen 4 dny a dozvím se jeslti budu patřit k vám nebo ne tak mi držte pěstičky ahoj
30. lis 2007 v 16:24  • Odpověz
autor
ahoj holky vy to teda flákáte do psaní jak se všichni máte? co děláte? jak se připravujete na vánoce?
2. pro 2007 v 11:27  • Odpověz
Ahojky holky,jakpak se dneska máte? tak já jsem na neschopence.Dneska mi bylo hrozně.celou noc jsem nespala a ráno mi bylo hrozně špatně.celý den jsem jen na čaji :frowning2:
Jinak se mějte krásně a Lucíku držím palečky :wink:
2. pro 2007 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj numerenko aspoň budeš vklidu a můžeš odpočívat jinak holky já vám envím kdy se vám objevily ty dvě čárečky? myslím jak brzy jestli hned ten den kdy jste to měli dostat nebo až dýl?
2. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky maminky i maminky čekatelky!Jen tak jsem sem nakoukla a přečetla pár příspěvků a tímto tedy přeji Lucce vše nej!Hlavně to mimi,ať se zadaří! :slight_smile:
2. pro 2007 ve 14:11  • Odpověz
autor
ahoj holky tak zítra nebo pozítří se rozhodne tka uvidíme myslete an mě ahoj
2. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz
Lucko, neboj, myslíme na tebe!!! tfuj tfuj tfuj :wink:
3. pro 2007 v 07:53  • Odpověz
autor
ahoj díky uvidíme :slight_smile: tak všem přeji pěkný den ahojky
3. pro 2007 v 08:18  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás zdravím,tak mě je opět zle,dokonce srkám vychlazenou coca-colu po ránu,aby se mi zvíšila hladina cukru.
Lucíku - mě se první slabounká čárečka ukázala už dva dny před očekávanou menstruací,ale byl to lepší test,myslím Mama test ( stojí kolem 60kč a je ho počůráš)Držím palečky :slight_smile:
3. pro 2007 ve 12:47  • Odpověz
Ju,ten Mamatest je dobrý.Já jsem jej taky používala pro zjištění.Ale ukázalo mi to slabé// 2 dny po očekávané menstruaci a silně až týden nato.Držím pěstičky,ať se ukážou!
3. pro 2007 v 18:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tak dneska jsem byla u doktora udělal mi prohlídku ale nic neříkal jestli jsem nebo nejsem těhotná jen mi udělal stěr ale krev mi nevzal prej když to nedostanu do třech týdnů tak mám pak přijít tka uvidíme ale když se to nepovede teď tak to budeme určitě zkoušet dál ono to přijde :slight_smile:
3. pro 2007 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.