• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru perníčky se ti vážně moc povedli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no já je asi nebudu mít tak krásné, ale mohla by si mi prozradit jak děláš polevu??Já je zdobím bílou čokoládou protože polevu neumím :frowning2: :angry: ale každý rok si říkám ''letos už budou pravé'' a nikdy nejsou :frowning2:
3. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Luci,Gabi,děkuji :slight_smile:

Luci,my jsme taky měli vlčáka-Ritu.Vyrůstala jsem s ní.Bohužel jsme ji kvůli jedněm hnusným lidem museli utratit.Toto jsou malí knírači pepř a sůl.Máme chovnou stanici.Benn je syn Besinky.

Gabi,1 bílek,lžíci citrónové šťávy a do toho prosýváš moučkový cukr a třeš to do husta.
3. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
veru a máte internetové stránky? jinak tu polevu taky zkusím

gabi mohla bys mi prosím napsat tvůj recept na perníčky? a ty veru prosím taky? díky holky já jsem si říkala, že bych letos nějaké upekla abyhc si to aspoň vyzkoušela, ale holky prosím mohly byste mi to prosím napsat jako "debilovi"já totiž musím mít napsáno všechno přesně, jinak to udělám určitě špatně, jsem dělala polevu na buchtu bebe a nebylo tam napsáno že se to má vařit tka jsem to nevařila a všichni se ptali, jaká je to poleva že je nějaká jiná :grinning:
3. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahoj veru díky moc, zkusím to a napíšu výsledek, jo budou hned měkké nebo se musejí nechat odstát, abych věděla kdy je mám udělat

jinak holky dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
3. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
no zkusím, uvidím, něco podobného už jsem slyšela, možná je to to samé, ale nikdy jsem nezkusila.tak letos se na to vrhnu :grinning:
jé no ty je máš tak krásné.musím se snažit :sweat_smile: ale já nemám trpělivost :unamused: už to vidím, první kousky budou jak malované a pak to naflákám a bude :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 01:13  • Odpověz
autor
kolik jich z toho uděláte? myslím z toho těsta, ono to nejspíš záleží na velikosti formičky :slight_smile:

no já jedu do práce, tak se holky dneska mějte nevypadá to venku na pěkné počasí tak uvidíme :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
veru to jsi do toho dala potravinářské barvivo že?
4. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Luci já nevím kolik jich je, ale dost :grinning: každá máme s mamkou půlku a máme jich každá hodně...
4. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahojky,nevím,jestli jsem to tady psala,ale stačí z 1/2 porce toho perníku.
Jsou hned měkké.Sháněla jsem tento recept hlavně kvůli tomu.
Ju,je to potravinářské barvivo.Ale pozor!Stačí jen trošičku,jinak pak vznikají šílené barvy.Dávám ho tak na špičku nože.
4. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
Hezke fotecky Veru,
Teda ja cumim! Ja chci takyyyy! Posli receptik jo? Mnam mnam pernicky. A u vas takovy krasny :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Veru prosím písni mi ten tvůj receptík, ty moje perníky se musí nechat odležet...
4. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
teda taky bych si něco dala a to ihned, nálada pod bod mrazu :frowning2:

jsem zpět z toho pohřbu :pensive:
4. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
Ahoj Evi, tak to verim :pensive:

My jsme se prave vratili z PMI. To je takova poradna pro novorozence a maminky. Sli jsme tam jen tak ze zvedavosti, ze jako malyho nechame prevazit presneji. V nedeli jsem se radovala, pac nase vaha ukazovala rozdil mezi mnou a mnou s malym na rukou 4 rovny kg. A pani dneska nam oznamila, ze e e, ze prej ma jen 3850g, tj ze pribral pouhych 200 g za 2 tydne! Tak ted mam kojit jako o zavod. Co to da. Tak uvidime. Navic nam asi zacina "bilej povlak v pusince", ktery jsem se obavala uz v porodce, ale tam mi nahlasili, ze je to zbytek mlicka. Tak to zkonzultujeme s doktorou v pondeli. Jsem si dala rande 1 mesice, ale malymu budou jen 3 nedele tak jsem na to zvedava. No aspon prevazime a prelecime tu mykozu. Pry ta by mela i zpusobovat (castecne) to, ze se mu nechce moc otevrit papulka na papani a ze ma trosku vic boleni briska. Tak schvalne. Ale byl zlatej, jsme ho vzbudili, rozbalili (takze do zimy), pak mu do pusinky nasilim koukali a on jen tak zavrcel a spinkal dal Je to nase zlaticko slunicko.
4. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
Blani to je fakt šikulka :wink:
4. pro 2008 v 17:25  • Odpověz
Tak Joli konečně zabrala a já si dám pomelo :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se připravujete na vánoce? já jsem chtěla dělat věnec na stůl, ale nakonec jsem si ho koupila, nějak nemám čas a nic nestíhám

jinak k nám do školky přijdou zítra čerti, tak jsem zvědavá na dětičky, spousta z nich má špatné svědomí, tak jsem zvědavá jak budou dělat hrdiny :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
Luci ja se nepripravuju nijak. Budem sice doma, ale teda s malym nemam vubec cas ani zatim moc naladu. Dneska tu bylo navic slunicko, spousta listi je jeste na stromech, a bylo fakt dost teplo, takze vubec neni zadna vanocni nalada :confused: Ale asi navesime uz girlandu, at mame nejaky svetylka :slight_smile:
Nepecu, nemam testa, tady se to nesezene. Bych musela uplne z gruntu. To bych musela pohledat na netu recepty... ale moc casu neni.

T jo, tak at si certi daji bacha. Kdyz jsem byla mala, jednou prisel Mikulas, ze prej jakou mu reknu basnicku. A ja stydlin cumim do zeme, bloudim zrakem po podlaze a najednou koukam : Je, Mikulasi, ty mas stejny backory jako deda! :confused: Ty jo, venku snih a zima, tys urco neprisel v backorach co? :fearful: Ty Mikulasi, ty JSI muj deda :astonished: :rolling_eyes: Jsem byla fakt zklamana.
4. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
Tak my nezdobíme kočka by to zlikvidovala takže ani věnec. Ale mám dřevěný adventní svícen s andělíčkem, tak už jedna svítila a v neděli budou dvě. Stromek bude umělý a zdobit budu 24. Atmosféru budeme dělat až pro Joli, zatím tomu nerozumí :grinning:
4. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
No jdu se pokusit usnout
4. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
ahoj holky krásné ráno všem :slight_smile:

tak u nás ta vánoční atmosféra taky letos nebude jako jindy :frowning2:

blani chtěla jsem se tě prosím tě zeptat, vybíráme si s manžou poznávací zájezd do té francie, ale přemýšlím kdy, jestli je lepší jet v březnu nebo až v dubnu, myslím, kdy tam ještě není tak teplo, ale už není zima, abychom nemuseli v zimních bundách, ty tam bydlíš, tak máš počasí v merku díky :slight_smile: :wink:
5. pro 2008 v 07:57  • Odpověz
Dobré ranko, tak noc celkem v pohodě, právě jsem zlikvidovala mrkvovou plínku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahojky!Tak Terka se nám nějak rozjedla.Včera měla poprvé jogurt-dala jsem jí do něj ba.Nejdřív se u každé lžičky tvářila,jakoby jedla šťovík.Pak jsem jí ale ještě přidala banán a přesnídáuku a zblajzla celou kompotovou misku,pak odpo 100g příkrmu,pak celou velkou přesnídávku a večer 120ml kaše a pokaždé jsem ještě kojila a dnes si vytrucovala v 8 i snídani!To jsem zatím jen kojila :sweat_smile:
5. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Vánoční výzdobu zatím nedělám,není čas.Až doděláme cukroví,pak budu zdobit.Stromeček bude u našich.U nás by ho mohla Terka stáhnout.

Luci,neboj,příští Vánoce si to vynahradíš :wink:
5. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
no Joli v 7 mlíčko ale max 100ml a před 10 kašičku, už ji budu muset nachystat, po poledni domácí zeleninku s masem odpoledne ovoce přesnídávku a třeba i s jogurtem a večer zase kaši, někdy mlíčko, nejdřív nabídnu mlíčko když nechce tak z něj udělám kaši :wink:

přes den nechce mlíčko, večer v noci a ráno si dá prsa a lahvičku, přes den max čaj nebo šťávičku :sweat_smile:
5. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojík,
jen na skok, nemám čas, musím se věnovat Barunce, včera jsem skusila jiný čajík, ten jí nevyhovuje a tak dneska bojujeme s bříškem :frowning2:
5. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
noc stála za pendrek a dnešní dopoledne taktéž...je to mazec, je vidět že by chtěla spát, ale nejde jí to...)

tak jsem vás přišla aspoň pozdravit a letím, páček
5. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
Gabi,opožděně Barunce vše nej,k včerejšímu svátku!
5. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
díky :wink: :dizzy_face:
5. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem z práce doma, čerti ve školce dobrý, nikoho nám neodnesli a hned jak odešli tak všem opět otrnulo a už je vše při starém :slight_smile:

jinak gabi taky barunce vše nejlepší k svátku, úplně jsem to zazdila a to mám kalendář tady u pc

a co jinak holky jaký byl den? :slight_smile:
5. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
luci dneska NA MAŠLY!!!!! Malá od 7hod nespí!!!!!!!!!!!!!!!spala přes den dohormady 2hod...a pořád brečí, bolí mě hlava jako prase, už nevím co s ní...snad jí nic není.pořád prdí....už v noci to byl mazec, od 3 do 5 jsem ji uspávala a stejně se v 7 probudila...jsem unavená, podrážděná, bez nálady, nejradši bych někam zalezla a spla aspoň 5hod v kuse....
5. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.