• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci,my jsme zažili 2.obdarování Terezky(1.byl svátek).Dali jsme ji Gerves sýr,jogurty,hrušky a banány a pak dostala štraple a DVD Za humny je drak(já jsem ji jako dítě zbožňovala).Nejvíc ji zajímaly banány a sýr :grinning: Až ji uložím,hodím fotky :wink:
5. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
jj určitě veru dej fotečky, jinak já pojedu dneska nakupovat dětem do školky dárky na vánoce, jsem zvědavá co budou mít, teď dělají všechno z plastu a takové fórové, tak pojedeme do tesca tam mají 24h otevřeno

neboj gabi to určitě přejde a pak zase bude spát, nebo ji šupni do kočáru a někomu ji vraž a pak šup do postele :slight_smile:
5. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
no to by muselo být komu...a když se honza vrátí z práce to už je pomalu tma :frowning2: ale zítra je vyšlu na prochajdu a zchrupnu si :grinning: ikdyž na půdě budou dělat nějaké práce a to je hned vedle našeho bytu :unamused: ale myslím, že to mi bránit nebude, usnu hned jak se za nima zaklapnou dveře :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
5. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem nakoupila a doufám, že se to bude líbit :slight_smile: tak doboru :grinning:
6. pro 2008 v 00:16  • Odpověz
Hojte devcata,

Taky preju Barunce vse nej.
Gabi : taky znam takovy dny. Teda ne tak drasticky jako ty, ale jinak... :confounded: obcas je to sila.
6. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak konečně sem dneska někdo zavítal :slight_smile:

ahoj blani tak jaký byl den?

já jsem uklízela a teď maluju, a chystáme se k sestřence popřát, měla svátek a narozky a pak jedeme ke kamarádům, pozvali nás an mikulášskou oslavičku :slight_smile:
6. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
tak my jdeme přát tak se tu holky mějte papa :slight_smile:
6. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
Tak Luci pěkně si oslavičku užijte :wink:
6. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky :grinning: tak jak se mate?? nemas cas ani docitat=)
6. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
no u nás pohoda a u vás?
6. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Yvonka parada, ale s manzelem na m to proste nefunguje asi nas ceka rozvod uvidime :slight_smile:
6. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
no to je nemilé, a není to jen tím Yvčiným náročným startem?
6. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
ne ne, je to dlouhodobé
6. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
tak to je na prd :angry:
6. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
mne to neva, am toho uz plny zuby takze odmitam uz neco resit
6. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
no jo ale budeš na Yvču sama, ale zase klid no já určo neporadím
6. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
sama urcite ne mam bajecny rodice
6. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
no tak aspoň nějaká výhra, MM taky konstatoval že má báječnou tchýni a tchána a s oběma si potykal a spokojenost
6. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
tak krásnou dobrou, plaveme do říše snů :grinning:
6. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
dobrou noc a krasne sny
6. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jeje Herest, to je mi lito estli vam to nevyslo. Ale pokud to tak citite tak vam bude asi lip no.

Luci diky za optani. My mame den revu. Chjo. Jsem si planovala, ze jak malej zaspi ze na to hupnu taky. No cha cha. Dali jsme hodku dopoledne a od ty doby je to plac a kukando. Jak zaspi tak jen na rukou a jakmile ho polozim, musim pul hodky uspavat. Navic ma porad hlad, jenze u toho usina, takze me pak jen cucka a ja mam nejaky citlivy bradavky, takze me to pak vsecko boli... no proste si uzivame no. Doufam, ze zitra se aspon chvilu vyspim. Uz to potrebuju jako sul dohnat ten muj deficit.

Evi, co ty?
Gabi drz se
6. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ranko, tak noc byla docela v pohodě, usnula v 19 kojo ve 22 kojo ve 4 a UM v 8

potom volala mamka že přijedou i s babi na oběd :sweat_smile:
7. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
zase to bude bléééé strašně mi padá net vše posílám snad desetkrát než mi to odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
AHOJ HOLKY, všem krásné poledne, já jsem teď vstala, byly jsme u kamarádů ještě po té narozeninové párty na mikulášské slavnosti a přijeli jsme domů dneska ve 4 ráno :grinning: ,ale bylo to super

péťo je mi moc líto, že vám to neklape, hlavně kvůli yvče, moje kamarádka teď řeší stejnou věc, akorát s tím rozdílem, že nemají děti, říkali jsme jí, ať nejprve zkusí manželskou poradnu, než pujdou definitivně do rozvodu, budu na tebe moc myslet, aby jste to vyřešili k oboustranné spokojenosti, a hlavně aby tim netrpěla moc yvča :slight_smile:
7. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
zase to bude bléééé strašně mi padá net vše posílám snad desetkrát než mi to odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak naši s babi odjeli a my osiřely :frowning2:
7. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak zítra zase do práce :frowning2: už aby byly vánoce a mohly jsme zůstat doma :slight_smile:
7. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
však už jen chvíli a už tu budou :wink:
7. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahoooj!! :slight_smile:

Peti,to mě mrzí,ale když už to napíšu tak blbě,když budeš šťastnější bez manžela,budeš mít i klidné šťastné miminko.Je to smutné,ale někdy je to i pro ty prcky lepší.Raději spokojení rodiče od sebe,než zažívat tichou domácnost nebo hádky.
7. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
Dneska jsem konečně dočistila okna a douklízela poslední 2 pokoje.Takže už jen vyčistit ledničku a kuchyňskou linku a můžou začít Vánoce :grinning:
Jdu si dát kafíčko a nějakou dobrůtku.Zatím!
7. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.