• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahooooj, tak my jsme zažili supr víkend :dizzy_face: malá jak andílek :dizzy_face: Honza jak druhý :dizzy_face: a já jsem si báječně odpočinula...
Nazdobila jsem ty perníčky, Veru, poleva se povedla :wink: jen je teda nemám tak krásné jako ty, no ale vzhledem k tomu, že už jich Honza asi 10 snědl to ani tak neva :wink: stejně budu péct ještě jednou :grinning: skusím ten tvůj recept, ony se ty moje nikdy nestihnout uležet... :sweat_smile:
Taky se chystám na úklid linky, ale to až po pečení cukroví, teď by to bylo zbytečné...to bude ještě brajgl :sweat_smile:

Peťko, přesně jak kříkají holky...držím pěsti ať jste co nejdřív klidu... :slight_smile:

Tak holky valím na kutě :wink: mějte se papa
7. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz
7. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak krásnou dobrou noc a zítra všem pěkný den :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz
dobré ranko, tak zatím to vypadá že dnes net bude chodit trochu líp než o vánocích
8. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
ha ha ha debža už mi hrabe, myslela jsem o víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
ahojky holky, evi v pohodě já jsem nějak mimo už celý tento týden hrůza :grinning:
8. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
no asi nakonec péct budu, večer jak Joli půjde chrupat tak udělám minimálně těsta
8. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
holky, ta naše malá je tak úžasná :dizzy_face: musím ji pochválit :wink: je to náš andílek.dneska u nás byla kamarádka, která má s početím problémy :frowning2: no snad se jim brzo zadaří, s mimčem jí to taky moc slušelo :dizzy_face: už ze mě opadá ten stres, že něco nezvládnu, nebo nepoznám a začínám si naplno užívat a uvědomovat to štěstí!!!!!
Barunka začíná všechno pozorovat, ani nevím že nespí když se na ni nejdu podívat, tak je zlatá...pláče jen když jí něco chybí nebo přebívá :grinning:

a co vaše dětičky??určitě vám taky dělají jen radost...

evi co pečení?máš těsta?daří se??
8. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
přebývá :sweat_smile: :wink:
8. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz
tak zatím jsem uložila Joli a půjdu dělat bramborový salát aby se na zítra zaležel a asi se pak vrhnu na linecké a rohlíčkové a možná zázvorkové a perníkové, ještě uvidím, jestli neodpadnu :grinning:
8. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz
normálně jsi mě naladila, až jsem se vrhla na probrání receptů, až jsem konečně našla ty správné, tak jsem zjistila že nemám mouku :angry: úplně mi vypadlo, že jsem vzala minule poslední...tak zítra půjdu na prochajdu s kočárkem a koupíme zásobu :grinning: . a to dneska usla brzo a jak poleno :wink:
8. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
no tak já zatím vybrala nějaké recepty ale noc se mi nechce, no Joli se zatím dost mele, tak musím vydržet jestli bude spinkat
8. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak já se asi taky vrhnu na nějaké cukroví, musím si udělat těsta a někdy během týdne to musím zmáknout, máme dnes s manželem výročí 7 let :slight_smile: tak se mějte a papa
8. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
Luci tak to gratulace a oslavte to :wink:
8. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahoj evi díky moc papa
8. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem uhotovila těsto na linecké, MM zítra bude vykrajovat otvíráky, teď je na noční
8. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz
tak dobrou noc a krásné sny
8. pro 2008 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ráno,
Luci taky gratuluji!!!
Pro mě je ale 7let zvláštní výročí, říká se, že sedmý rok je rozhodující jestli vztah přežije nebo ne...No na to já si teda ještě 3roky musím počkat.

Evi otvíráky?to je dobrý fór, někdy dávno mi poslala kámoška fotku emailem, jak pečou chlapy cukroví a to byly právě ty otvíráky..ale nevěřila jsem že to někdo fakt dělá :grinning:
9. pro 2008 v 07:21  • Odpověz
no my ji dostali loni taky a hned jsme to uskutečnili :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
holky pošlete mi tu fotečku taky prosím :grinning:

no gabi, my to loni nějak nestihli oslavit a letos jsem spolu nebyly na první výročí svatby, tak jsem to oslavili teď

a co vy jak jste se měli?
9. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
no my jsme vyrazily kočárkovat, bylo krásně, seznámila jsem se s jednou maminou přes internet, tak jsme si daly sraz...takže bylo fajn. :wink: :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
Luci už to letí
9. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
Gabi, ja ti nevim. Znam jednu, co se rozesla po 14 letech vztahu. Estli to bude fungovat zalezi na tech dvou. Estli se chteji porad snazit. Jak jeden prestane, jde to do kyticek :unamused: Svatbou (danim se dohromady) to nekonci, ale zacina :sweat_smile: Tak jako narozeni miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme meli nejaky probdely den. Vcera me nechal vyspat 2x3 hodky pres den, dneska jen jednou a to me pred chvilou vzbudil manza telefonem, coze prej ma koupit :angry: Jsem byla v nejlepsim.
No rada bych napekla, sbihaji se mi sliny na Verciny receptiky, ale asi to nedam :unamused: Bude tu tchynka s svagrem na vanoce a zadny cesky to teda nebudou :frowning2: no snad pristi rok to dozenem. Ale to zas asi budem u nasich. Chi chi. Je to slozityyyy!

Luci : to to leti vid? :slight_smile:

Tak pa pa mejte se prima
9. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
ahojky holky, jj letí to za 14 dní vánoce a pak nový rok a už jen tři měsíce, už aby to bylo, ale ono je to fakt tím, že jsem v práci a ne doma

blani to máš pravdu, na vztah jsou vždycky potřeba dva když jeden není tak je to na nic, hlavně aby to vyřešili bez problémů, myslím, aby pak neměli nějaké hrozné tahanice třeba o yvcu

a neboj blani příští rok to určitě doženete a jestli budete tady v česku, tak bychom se holky někde mohly sejít, neříkejte mi, že třeba do prahy, bychom se nesjeli nebo někam jinak to je jedno já bych vás chtěla poznat osobně všechny s evčou už se známe tak ještě ostatní
9. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
jinak blani, ty nemáš ještě album s timíkem? já jsem měla za to, že už jsi ho měla
9. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
Luci, dala jsem sem 3 foto, ale uz jsem je zas smazala. Nejak me to nebere :sweat_smile: A na poradny album nemam zatim casik. Az se utrhnu, tak neco vykouzlim. Ju? Dam vedet :wink:
9. pro 2008 ve 23:38  • Odpověz
autor
tak jo, pořádně jsme timíka ještě neviděli :grinning:

já jedu do práce, tak se holky mějte a užívejte den, dneska tam bude asi pořádná zima :wink:
10. pro 2008 v 06:13  • Odpověz
Prahu beru :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky,

no to by byl pořádný výlet..na druhou stranu republiky..to asi neklapne :frowning2:
10. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
já bych brala brno :grinning: mám tam rodinu tak bysme měli i kde přespat :wink:
10. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.