• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
beru i brno je to stejně daleko jako do prahy a s evčou bychom mohly jet spolu :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
tak fajn,třeba to klapne...
10. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
Holky, tak přišel Honza z práce a totálně mi zkazil náladu, vlastně ne on ale jeho šéf! a jemu taky!!! Od 1,1 je nezaměstnaný...sice mu dají 3měsíčná odstupné,ale průmer, takže nebude mít to co bral a ještě v listopadu měl dovolenou tak ten průměr ještě klesne..já sem z toho úplně v -omlouvám se- prdeli.
tak to teď ten net asi zavařím, abych mu něco našla..takhle na Vánoce, měsíční děcko doma, auto před opravou...to je hnus!!!!!!!jenže sehnat práci nebude jen tak, teď propouští každý druhý...a honza se svou dvouletou praxí, no nevím jaké má šance...
10. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
gábi držím pěsti ať brzo najdete :wink:
10. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
jo a Brno ještě lepší než Praha :grinning:

beru všema 20ti :grinning:
10. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
teda gabi ta to je fakt síla, ale už i ta dvouletá praxe je dobrá a co vlastně dělá?

jinak mému strejdovi se dneska narodila holčička Terezka 2,70 kg a 47 cm je to drobek, tak nás to oba s manžou zase rozesmutnilo, my jim to hrozně přejeme tu zdravou a krásnou holčičku, ale pro nás je to hrozná bolet, když jsem o to naše štěstíčko přišli :cry: :cry: :cry: a další snažení je ještě tak daleko, kdybych aspoň neměla toho blbýho císaře, to bychom mohly začít už teď, holky promiňte, ale já jsem z toho dneska totálně v háji
10. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
Luci už budou brzo vánoce a silvestr a máte půlku za sebou a potom hurá na snažilkování :wink:
10. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
no jo když musíme vydržet až do toho března to je děs, kdyby to šlo aspoň dřív, ale musíme těch půl roku :frowning2:
10. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
no tak vidím, že dnešek nebyl nikde nic moc..

Honza je elektromechanik-silnoproud, no a ještě aby toho nebylo málo, tak mu končí jakási vyhláška kterou potřebuje k vykonávání práce a ta stojí 3 000Kč, v práci mu to platili, ale teď už nebudou když s ním nepočítají, no a aby našel práci tak to potřebuje... :frowning2: já se z toho picnu :angry: jsem smutná, naštvaná, znechucená, bezradná...už to vidím jak skončí na šachtě :rolling_eyes: :cry: no zas rubat uhlí by nemusel a prý by byly větší šance dostat byt...tak nevím jestli mi ta šachta nakonec nebude vhod...taťka tam dělá už 20let a říkal že to není nejhorší, pro elektrikáře,zámečníky a tak..jenže když něco na šachtě bouchne tak to cítí i naši doma, však to znám na vlastní kůži..brr vždycky když se otřásla Karviná tak jsme čekali jestli taťka přijde domů :confounded: :pensive: jednou ho i zavalilo,ale naštěstí jen nemá malíček na noze,ale když si představím jak mi volají z nemocnice... :unamused: :pensive:
10. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
gábi dost depresivní představa :unamused:
10. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
však super Vánoční atmoška,ne???
10. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
no to jo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale věřím že to zvládnete a práci najde :wink:
10. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
gábi teď jsem to četla ty tvé příspěvky Martinovi a napadlo ho poptat se u EŽ tj Elektrizace železnic, odkaz jistě najdeš na netu, myslíme že by to nebyla tak špatná práce :wink:
10. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
ty jo gabi já bych se teda bála vlízt do podzemí, to teda tvýho taťku obdivuju, přeju ať honza najde práci nějakou normální, ne v tom dole, to je pak o strach, pořád čekáš jestli se ti muž vrátí, to je hrozný

no jo holky, ono je to teď nějaké divné teď před těmahle vánocema, ale jak se říká neště stí nechodí po horách ale po lidech, a je tomu tak :frowning2:
10. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
Luci vydrrrrržžžžžž moooooc mooooooc myslím a posílám energiiiii :wink:
10. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz
dobré ráno, doufám že všichni měli klidnou noc :wink:
11. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
Ahojte holky,

Luci neklesej na mysli. Uz brzo se budete moct snazilkovat. Utece to jako voda! :slight_smile: A po lidech chodi taky stesti. Uvidis! Mas manzela, jste oba zdravi... a mimi prijde. Davidek ho ohlida :slight_smile: A az bude zas spatne, tak si precti motto Evky, co ma v pase jo? :slight_smile:

Gabi : teda to je husty :frowning2: Snad neco najde. Ja mela kamose elektrikare a rikal, ze o praci nouze neni! Tak tfuj tfuj. Taky verim, ze se neco najde. 2 leta praxe je dost dobra. Aspon tady u nas chteji 2-5 let idealne. Pac clovek uz neco umi, ale jeste neni drahej kvuli zkusenostem :wink: Drzim pesticky!

S tou "slezinou" to bude horsi. Brno je pro nas moc daleko hi hi. Ale jestli se vypravime na Vysocinu na prazdniny, tak by to mozna slo. No pisu si, ze by se vam hodilo Brno a jestli nekdy bude moznost, tak dame srazik. Kdy ted pojedem do CR je zatim ve hvezdach. Ale srazte se klidne i bez nas :slight_smile: :grinning:
11. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
Jo co se tyce noci, tak ta byla krasne klidna. Malej nam spinkal od 1h do 8h. Ja se v noci budim, ze jako budu kojit, ale malymu se nejak ted posledni dve noci nechce. Spi mi na ruce a na prso nereaguje ani kdyz mu s nim jezdim po pusince :sweat_smile: a to ho beru kdyz sebou mele a mlaska ze spani tudiz jako by mel chtit ne? :sweat_smile:
No manza je samozrejme spokojenej, ze jako by uz mel spat celou noc, ale me se to ani ne v mesici zda jeste brzo. Co myslite?

Navic mi pak tece mliko i za usima :grinning:
11. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
Blani kam na vysočinu? třeba by to bylo taky dobré místo :wink:
11. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
hele srazík je jedno kde bude, pro mě není problém přijet, samozřejmě když budu moct odjet ještě ten den domů, a třeba holky až se srazíme, tak už zase budu v očekávání :slight_smile: jinak já přijela z práce, dneska jsem tam měla 11 dětí z toho dvě dvouleté a byl to docela záhul, ale zvládla jsem to :slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
My jsme jednou stanovali nekde uprostred vysociny.. kousek severo-vychodne od Jihlavy. To by se dalo ne? :sweat_smile: Byli jsme se juknout na Zelenou lhotu nebo jak se ten hvezdicovej kostel nazyva. Ale manza by rad jeste dalsi pamatky UNESCO a tam jsou u Brna ty zahrady zamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidime, az neco naplanujem, dam vedet. Luci, no prave :sweat_smile: my prijedem tak v cervenci ci srpnu, to uz budes v 5 mesici... to nevim nevim estli se ti bude chtit cestovat tak daleko :slight_smile:

Jeje, ja mam dneska nejaky spinkaci dite :sweat_smile: ja stiham i jiny veci nez jen jist a spat :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
neboj blani, i když už budu těhotná, tak určitě přijedu, tak nepojedu sama, pojede se mnou někdo a bude to, ale nenechám si to ujít to si pište

:grinning: :wink: :wink:
11. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
no jasně, určo se domluvíme, však srazit se a poznat se je super :wink:
11. pro 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
jj souhlasím s evčou, tak já letím na cvičení, tak se holky mějte a papa

zítra konečně pátek, a pak víkend hurá :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpátky z cvičení, měli jsme břišní tance úúúúúplně super :grinning:
11. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
no tak to si myslím ještě to předvěď manžovi a bude romantika :grinning: :grinning:
11. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
no to nevim to bych musela chodit nějak pravidelně na takovýto tance :grinning: teď bych ho možná spíš odradila :grinning:
11. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
čaute holky,přišla sem se k vám rozptýlit..břišní tance super!!no u nás teď nezabere na romantiku nic..máme to doma nějaké napnuté, Honza je nervózní :frowning2: já unavená, blbá kombinace...
11. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
Gabi,u nás je to v bledě modrém.Předevčírem volala ubrečená mamča z práce,že jí neprodlužují smlouvu.Nakonec tam přišel k nim do práce nějaký obchoďák a udělal rošambo,tak pár lidí(vč.mamči) obvolali a dali jim smlouvu na 3m,ale je tam dusno :unamused: Navíc jsme našli Besince nějaký "váček"u zubu,tak jela mamča s Jarkem 2.den na veterinu a tam jim veterinář oznámil,že to není váček,ale nádor :unamused:
11. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz
holky svět se v prdel obrací!!!

Barunka má pořád zelenou stolici, napřed jsem jí dávala sunar a kojila, pak ode mě už nechtěla tak jsem dávala jen sunar,ale stolice byla zelená a hodně tuhá tak jsme přešli na nutrilon a žádná změna :confounded: dneska s ní jdu k doktorce...bojím bojím... :frowning2: :frowning2:
12. pro 2008 v 05:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.