• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Gábi je to jasné že jste nesví, ale držím pěstičky a určo to zvládnete neboj

Veru to s Besy je mrzuté, jak je stará?
12. pro 2008 v 07:02  • Odpověz
to že tuhá je málo tekutin, zelená může být i železo, no určitě se poptej, Joli měla taky hodně do zelena ale co bylo horší teba 1x za 10 dní, no po 4 měsíci se to s příkrmama hned upravilo, prostě strávila všechno a neměla co, takže asi na hranici hladu, no už je dobře :wink:
12. pro 2008 v 07:05  • Odpověz
Jo a u nás už se dnes rylo rypáčkem čumáčkem po dece he he he a včera to vypadalo jako že nic a pohoda :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahojík holky,
dlouho jsem tu nebyla.Jak se všichni máte?My rosteme jako z vody. Asi nám začínají lést první zoubky,tak jsem byla vzhůru v noci co dvě hoďky.Terka je moc šikovné miminko a jsem moc ráda,že jí máme. :slight_smile:
Přidala jsem do alba nějaké fotečky,tak klidně nakoukněte :slight_smile:
Mějte se moc krásně holky papa
12. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
Luckíku,
držím ti pěstičky a moc na tebe myslím. Uvidíš, že brzo se už svého drobečka dočkáš :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně mysli pozitivně a svět bude hned hezčí :wink:
12. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Numerenko ahojky, jsem ráda že se daří a že jste zdraví a v pohodě :wink:
12. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
Evi,má jen 6 let.Snad to bude dobré.Příští středu jde na operaci,a pak se uvidí :unamused:

Gabi,tfuj tfuj tfuj!Ať je to dobré a není to nic vážného.
12. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky tak my už máme 4740g :grinning: stilici zelenou ale je to tim (aspon u nas) ze nestravi vse co spapa...
12. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz
veru no snad se to po operaci dá do kupy a bude klid :wink:
12. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
peťko no to je super jak pěkně přibrala tak jen tak dál :wink:
12. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak konečně pátek, jsem přes týden úplně hotová :rolling_eyes: ale o víkendu se asi moc neodpočnu, babička má narozeniny, tak budeme slavit

numerenko díky moc, já to nevzdávám,ale některé dny jsou těžsí než jindy,a ještě ke všemu když se teď strejdovi narodila holčička
12. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz
Peťko to máte stejně jako my :grinning: :grinning: :sweat_smile: , ale já vím! :wink: je to super že máš Yvču zase v pohodě :dizzy_face:
Luci nesmíš na to tak myslet a tlačit na pilu...bude ti pak líp uvidíš!!!se mi to kecá já vím, ale chi aby ti bylo líp :slight_smile:

Veru 6let je akorát,bude OK uvidíš!..my jsme loni museli utratit pejska ve 13letech..ještě teď je mi z toho smutno :frowning2: měla jsem ji od štěněta a mě bylo 10 když jsem ji doatala.
12. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
Luci takže další týden v trapu supéééér kolik máš na oslíkovi pod 120? to už se překulí a bude to tu natotata neboj. myslím na tebe a posílám energii :wink:
12. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
dneska je to 110 dní, až to bud pod stovkou tak už to zase bude vypadat lépe

gabi já vím díky moc, snažím se myslet pozitivně a docela se mi to daří, ale občas je to těžký, ale nevzdávám se :slight_smile:
12. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
No Luci vánoce se ti překulí pod 100 a to bude jiné koukání na dvojmístné číslo :wink:
12. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
Dobré ráno
13. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Luci všechno néééééj k jmeninám,
hodně zdravíčka a štěstíčka
přejí Joli a Evička
:grinning: :grinning: :grinning: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
taky prejeme :dizzy_face:
uvidis, vikend ubhne jako voda, za chvili tu sou vanoce a pak brezen... a... :slight_smile:

gabi, my meli pejska, co vydrzel 15 let; vnutila jsem ho nasim, kdyz mi bylo 6 :sweat_smile: Jednou v zime se nachladil a zhorsovalo se to a zhorsovalo. tak smutne po m:e koukal, tak jsem mu slibila, ze kdyz se to do rana nezlepsi, ze pojedem na injekci :unamused: a rano jsem ho nasla, babicka mu rvala do tlamicky piskoty a on byl uplne tuhej :frowning2: Vetos shledal spoustu cyst a nadoru :frowning2: Ten rok to dost radilo. v okoli umirali rocni psi na nador :astonished: Ale snad to s bessy bude dobry, drzim palce verco!
prominte pisu jednou rukou, tak nedavam velky pismena; malej se tuli :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
Blani to je super že se tulík tulí, Joli právě slupla zeleninku a dělá číty na dece, nám se vaří kroupy do polívky a MM si myje hlavu :wink:
13. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
ahoj holky díky moc, jste zlatíčka :slight_smile:

blani to je dobře, že máš tak přítulné miminko

když tak mrkněte do mého daba dala jsem tam fotku mojí sestřeničky, je fakt kouzelná
13. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
slavíme teď babiččiny narozeniny je jí 75 zítra a tak trochu i můj svátek

si holky představte, že mrcha ještě nepřišla, tak jsem si říkala, jestli náhodou už to nedopadlo, ale bohužel, testík nic neukázal, sice by nemělo ale nic není 100% že, tak si říkám že by to mohlo být nejspíš z nervů :slight_smile:
13. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
luci, drzim pesticky, bude lepsi, kdyz vydrzite. ale estli se zadarilo... :dizzy_face:
poradne si uzij oslavu. mas mladou babi, te me tahne na 90 a deda uz ji davno prekrocil :slight_smile:
malej se prestehoval z rukou do satku, tak pokracuje v tuleni :slight_smile: a ja muzu neco delat.
preju brou chut, me manza nakupuje na testa - se chystam pect, tak schvalne :sweat_smile:
doktorka rikala, ze s malym nemam chodit do velkejch obchodaku nez bude mit 6 mesicu a ja s ni souhlasim. ta jejich klimatizace, kdovi jak ji udrzujou a dneska je nachcipanej kazdej druhej... jen me prekvapilo ze az do 6 mesicu. ja myslela, ze po sestinedeli uz to bude dobry?! takle mi manza musi koupit i kojici podprdu sam :grinning:
13. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
Hlásím super odpoledne poté co se podařilo fňuknu uspat okolo 3.odpolednetak jsem odpadla taky a dalo to 2 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: no to už ani nepamatuju kdy to bylo naposledy :sweat_smile:

A to nejlepší nakonec, ještě spinká.
13. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
Tak v 18 se vzbudila a já ji podfoukla a dala jsem jí lahvičku s mlíčkem a jak byla oblblá tak si vzala už před 20 hodinou a dorazila se kašičkou :grinning:
13. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
Lucinko,vše nej k svátku a pak hlavně přejeme bříško a v něm zdravé miminko! :slight_smile:
13. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
Blani my jsme byli s malou v obchidě hned první týden :sweat_smile: možná brzo,ale nic jí není...
do 6 měsíců mi přijde pěkná kravina...to jako se nesmíš pohnout z domu když kojíš?? :astonished: :wink:

holky pečeme cukroví s přítelkyní mojeho bráchy, už od včera odpoledne,jde nám to jak poi másle :dizzy_face: mňam mňam,už se těším až si dáme :grinning:

pap jdu plni linecké :slight_smile:
13. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak oslava dobrý,

chtěla jsem se zeptat, od kdy se začíná počítat cyklus, jestli už 1 den ms nebo až po skončení, nějak jsem to pozapomněla za těch9 měsíců :grinning:
13. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
od 1 dne Luci
13. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
Jinak Joli celý večer prudí asi daň za odpolední odpočinek, lumpík :sweat_smile:
13. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
jo jen si to užívejte, za chvilku vyroste a už vás bude prudit zase něčím iným :grinning: a táta bude muset stát u dveří se vzduchovkou a odhánět nápadníky :grinning:
13. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.