• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No prý se to nemá přehánět :grinning: :grinning: :grinning:

No jestli bude po nás tak můžeme být v klidu na tohle jsme opravdu nebyli :wink:
13. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz
Tak dobrou všem jdu hodit vanu, než se Joli zase probere :wink:
13. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz
autor
taky jdu do hajan, tak se holky mějte a papa :grinning: hezké sny
13. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ráno, večer stál za houby ale budiž mi odměnou klidné spaní do 7 ráno :grinning:
14. pro 2008 v 07:48  • Odpověz
Dobré ranko,u nás nápodobně,Evi.Terka měla zácpu,takže svou nespavost řešila povídáním s chůvičkou.
14. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
no zácpu nezávidím, nám pomáhá merňková přesnídávka a šťávička
14. pro 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se mate ja ted nak nestiham... s MM je to vprd... bydlim u nasich ale jsem ok, uz jsem si sehnala byt takze se po vanocivh stehuju :slight_smile:
14. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
teda Peťo, to jsou změny, nó hlavně buď v pohodě Yvča potřebuje spokojenou mámu :wink:
14. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
ekt: musim rict ze jsem mnohem vic v poho nez doma... Yvca mi krasne nabira to uz jsem asi ale psala ze ma 4740g :slight_smile:
14. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
no jasně, je lepší klid než nervy, to se projeví všude :wink:
14. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
ahoj holky,

péťo jestli jste spokojenější, tak to bylo určitě správné rozhodnutí, je důležité, aby yvča měla klidnou a šťastnou maminku a pak bude i maminka mít spokojenou holčičku, držím pěstičky, aby jste to všechno zvládly :slight_smile:
14. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahojik holky neruším? Já jen že muž odjel na šipky a já se příšerně nudím, ale chtěla jsem se zeptat, on totiž čím víc se blížím porodu, tím víc se mi zdá, že je muž nějaký divný, měli jste taky takový pocit?
14. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
ahojky, určitě nerušíš, to je asi normální můj manžel byl taky nervózní a hrozně se bál, aby všechno dopadlo, když jsem řekla au "tak co už?"říkal pokaždý, takže buď v klidu chlapi to snášejí jinak :wink: :slight_smile:
14. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
Teti Určitě velká nervozita a strach jak to všechno proběhne. Nemají obranu hormony
14. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
asi jo asi to tak bude, teď u mě byly známí a přinesli zase další věci, takže kočárek musím odvez ke kámošce, zatím a pak ho zejtra někam dát asi ke švárovi, doma ho prostě mít do porodu nechci, to muž plašil, že chce mít už všechno připravený, takže to asi fakt budou nervy a jak se to pak změní po porodu? já si to nedokážu představit, mylsím si, že pro mě bude jen ta malá a chudák muž bude žárlit, jak to bylo u vás? bože asi mám taky nervy:slight_smile:
14. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak zítra zase do práce, ale mám odpolední, tak se vyspím :slight_smile:

a do práce jenom týden, a pak vánoce a nový rok a pak už jen tři měsíce a hurá do snažení :grinning:
14. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
Teti u nás žárlení není, jen čím dál větší láska. Je pravda že se mi čas daří nějak rozdělit a i na romantiku dochází relativně často :wink:
14. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
Luci už se to blíží za chvíli jsou prázdniny a pak za chvíli pololetí a pak velikonoce a už se budete snažit, jestli se nepodaří trochu neplánovaně dřív :wink:
14. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj no to teda, uvidíme zítra

tak já letím do postele,abych byla zítra na tu naši hordu připravena, tak dobrou noc všem a hezké sny papa :slight_smile:
14. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tak zase další týden, ale ten uteče a jsou tady vánoce, venku to tak vůbec nevypadá :slight_smile: tak uvidíme, třeba se to ještě za ten týden změní

tak se mějte dneska hezky,já letím do práce papa :grinning:
15. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
tak jsem byla na tom cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no výsledky se dovím kdo ví kdy a ty krve taky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak ještě na očním, tam se to srovnalo do předporodního stabu, takže jsem si nechala udělat nové okuláry :sweat_smile:
15. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
no vidíš evi dobrý, hlavně že se to nezhoršuje :slight_smile:

koukám, že dneska jste byly asi všechny zaneprázdněné, že tu nikdo od rána nebyl :slight_smile:
15. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
no nevím ty krve a cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 18:26  • Odpověz
ale brýle jsme pořídili za polovinu předpokládáných nákladů, tak jsem ráda, šetřím si na mini NB, v lednu podepisuju smlouvu s pojišťovnou Uniqa a zkoušky mám hotové, jen ještě v lednu zkoušky z produktů, ale to až po několikadenním školení :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
Tak dobrou noc, jdeme taky chrnkat :wink:
15. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
ty jo evi ty jsi se ani nepochlubila, že už to máš hotové a já jsem na to úplně zapomněla, že jsi to dělala, tak moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi jednička :grinning: :grinning:

tak dobrou taky šupajdím do hajan, dodělala jsem těsta na cukroví, tak hurá do postele, tak hezké sny a papa
15. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
HOjte holky,

tak manza na chvilu chova, tak jsem tu :slight_smile:

Gabi : me doktorka rikala, ze do mistni samosky dobry, ale do tech velkejch kramu jako Carrefour nebo Ikea, ze radsi ne.

Evi : super! Gratuluju k temu mistu. To ti udela dobre a vasemu rozpoctu urco taky.
Peti : je mi lito, ze to s vama takle dopadlo, ale jak rika moje tchynka : lepsi sama nez spatne doprovazena :wink: No doufam, ze je to pratelskej rozchod.

Luci : no vidis, to to leti. Vanoce a novej rok je tu cobydup, pak chvilu prace a pak najednou budou ty zminovany velikonoce :wink:

Tak ja padim. Dneska nam v poledne zvracel, a ted od vecera ho nekde neco boli a nemuzem prijit na to, co to je. U prsa mi zaspi na 5 minut a pak rev a krouceni se. Jediny, co ho uklidni je bud prst a nebo prso. Ale papat se mu nechce, jen obcas poradne zapapa (tak 2 minutky) a pak uz jen dudla. Asi aby nemusel mystet na to, ze ho nede neco trapi :confounded: chudera nase mala.
15. pro 2008 ve 23:55  • Odpověz
Blani to vypadá na trávení, piješ fenyklový čaj? určitě to hodbě pomáhá :wink:
16. pro 2008 v 08:15  • Odpověz
díky, no bylo to dost hektické tak jsem ani neměla čas se ozvat :wink: jo díky, nicméně ten příjem bude provizně takže si moc neslibuju, doufám že budu v plusu :wink:
16. pro 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
neboj evčo určitě budeš v plusu :grinning:

no jo blani, už se to fakt krátí, se těším
16. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.