• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No protelefonované peníze, peníze za dopravu koupě NB tak to fakt nevím jo a asi dojde i na nějaké oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
evi, to budes osvc? ty jo :slight_smile: no zpocatku je trocha investice, ale jako konzultant nebudes mit asi moc vydaju :slight_smile: nevim jaky jsou moznosti v cr, le tuna jsem mikropodnik, a diky temu, ze mam vydaje "jen" na telefon, benzin a tiskarnu, tak mi to nedela ani pulku z toho, co vydelam, coz je vypocet dani, takze setrim na danich :stuck_out_tongue_closed_eyes: nez kdybych byla podle realnejch nakladu

no drzim palce :slight_smile:
16. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
no Blani něco takovýho, tak jen doufám že budou nějaké výkony :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahojky holky, jak se dneska máte? my byly s dětma na pohádce, tak si asi umýte představit jak to vypadalo :grinning: ale docela se chovaly slušně až na pár vyjímek, teď peču s manžou cukroví, on slepuje linecké a já ještě dodělávám rohlíčky a ještě úlky a budu to mít hotové, pak jenom pudinkové košíčky a je to
:slight_smile:
16. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
no vidíš Luci já dělám taky linecké, Joli byla dnes výjimečně hodná tak to šlo, taky už slepuji, a vařím brambozy na kaši a uzená žebírka a mrkvičku s rýží pro Joli :wink:
16. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
čaute holky tak jsem vás dočetla...

Evi gratuluji!!to ses ale mohla pochlubit!přeji štěstíčko, vím jak to dnes mají OSVČ složité, moje mamka kope sama za sebe už 9let...ale ona vyrábí šperky a musí je sama prodat...

nějak nemám čas za váma skočit,dávám dohromady byt na Vánoce..mám co dělat teda,cukroví už máme komplet a pomalu uždibujeme :grinning: některé kousky už jsou docela uleželé,ale ještě to chce pár dní,pěkně to vyjde do Vánoc :wink:

s tou prací to dopadlo jak dopadlo.. v pátek jde Honza na OKD zeptat se na práci a co a jak..když ho nevezmou formální cestou tak máme známého...takže opravdu nastoupí na šachtu jako elektrikář..no uklidňuje mě vidina bytu, většího platu a bydleníčka v mé rodné milované Karviné :dizzy_face: která je těm šachtám blíž, je tam menší nájem než v Ově a mám tam rodinum, kamarády a kus srdce...

takže po novém roce nás čekají velké změny, hlavně teda honzu, který se v Ově narodil a zažije to co já když jsem před 4lety opouštěla karvinou...ale říkal, že když já jsem mohla do Ovy tak proč on by nemohl do Karviné...

tak holky mějte se, já si jdu dát nohy na stůl,bolí jak čert,ikdyž sakra ještě musím žehlit!
ještě že mám tak zlaté dítě a všechno v klidu zvládnu :slight_smile: to je náš malý andílek,brečí jen když má hlad,jinak když něco potřebuje tak se spíš vzteká :sweat_smile: :grinning: a jinak je klidná ikdyž nespí, začíná si něco povídat,ale teda to vám povím,to jsou někdy zvuky jak v zoo :grinning: :grinning: :grinning:

papapa :wink:
16. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
Gabi tak to jsou příznivé zprávy, já to říkala že se to srovná a bude dobře :wink:
16. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
tak už padám na úsměv, tak se loučím a jdu kotvit :wink:
dobrou vám všem :grinning:
16. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
no gabi super, vídíš, ono to vždycky dopadne, tak jak má a vždycky se všechno vyřeší, tak taky jdu do hajan, tak se holky mějte a papa :slight_smile: :grinning:
16. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ráno jaká byla noc? :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,...

U nas noc silena spala jsem asi 1hodinu mrska mala ta mi davá :unamused:
17. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
No jo než si zvykne na tu velkou změnu, to se zase časem srovná :wink:
17. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak mě zítra čeká besídka, ale nevim nevim jak to dopadne, děti jsou jak v jiříkově vidění, absolutně mimo, no uvidíme

jinak teď jedu na koncert Gospelu, tak jsem zvědavá, jaký to bude, tak se mějte ppa

péťo neboj to se srovná, jsou to pro vás obě velké změny tak se to někde musí projevit, myslim na vás a posílám energii apap
17. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
tal linecké dolepené opilou kávou :wink:
17. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
Tak jsem časovala vánoce a vypadá to že debilizátor bude mít non stop službu :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
tak dobrou všem :wink:
17. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak přeji krásnou dobrou noc všem, já se právě vrátila z koncertu Black gospel, bylo to naprosto super. pak hodím nějaké fotečky do albíčka

tak dobrou :slight_smile:
17. pro 2008 ve 23:21  • Odpověz
dobré ráno, tak jenom na skok po dobu co snídám, asi za hodinu přijede ředitelka se smlouvou :wink:
18. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
tak evi : podepsano?? :dizzy_face:
18. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
tak nám chyběl jeden doklad o zkoušce tak zítra repete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, evi to je teda pech, ale na podruhé to určo dopadne

jinak my máme po besídce a dopadla nečekaně dobře, všechny děti spolupracovaly a byla to paráda, pak si rozbalovaly dárky s rodiči a byl to teda mumraj mrkněte do albíčka dala jsem tam pár foteček

jinak dobrou noc a krásné sny papa
18. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky tak hlásím smlouva podepsaná ještě to proškolení a pak hurá do terénu :wink:

Jinak asi je tu strašák zuby, Joli je protivná ubrečená nechce nic jíst, jen hodně pije a vše hryže :confused:
19. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
super evi moc ti gratuluji :slight_smile:
19. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Evi, taky gratuluju!

Luci : jeee, to jste meli krasny predvanoce :dizzy_face:
19. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
děkuji, odmlčela jsem se, byli jsme na návštěvě u MM rodičů a přivezli jsme Ježíška :grinning:
19. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
19. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
tak holky, neodolala jsem a ustrojila jsem stromeček, máme letos stříbrný :slight_smile: aspoň si ho víc užijem

a co jinak jak se připravujete na vánoce? už máte všechny dárky zabalený?
19. pro 2008 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno, Luci my máme umělý a dle tradice strojíme normálně 24 dopoledne, ale tentokrát ho ozdobíme 23. odpoledne, páč 24 přes den budeme u rodičů MM, ale večer budeme doma :wink:
20. pro 2008 v 05:56  • Odpověz
JE! Luci! Este zes mi to pripomnela. Celej tejden se k baleni nemuzu dostat a ted se chystame uklizet. No to by byl prusvih, my mame darky ted pripraveny na baleni v pokoji pro hosty a ti prijedou co by dup :sweat_smile:
Jinak my mame uz nastrojino. U manzi se to vzdy delalo tyden dopredu, u nas 24. Ale aspon si to uzijem, pac po vanocich jedem ke tchynce. Tak nam tu jedlicka krasne voni.

Ja padim, vzbudil se mi malej :dizzy_face:

No krasny svatky holky, nevim estli se sem jeste dostanu
20. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Blani vám též a moc moc pohody :wink:
20. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.