• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, tak taky všem přeji krásné svátky a hlavně zdravíčko a šťastný nový rok :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
Ahojík, já se sem už nedostanu,už tak je to štěstí že jsem se utrhla.. dnes mám sraz se zákadkou po 8 letech :dizzy_face: tak jsme v karviné u našich

v noci přijede mamča za slovenska a zítra jdu s kámoškou na prochajdu a v pondělí ještě s mamčou na prochajdu a shánět dárky na poslední chvíli,letos to vyšlo nějak blbě :frowning2:

Tak holky bohatého ježíška,mocinky pohody a šťastný vstup do nového roku :dizzy_face: :wink:
20. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
Luci pěkné záběry z besídky, to muselo být náááádhernééé, zvlášť ti hrající si tátové :grinning:
20. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
no to jo evi, tatínkové ty si vyhráli nejvíc :grinning:
20. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
teda veru, terezka je fakt kouzelná, jsi šikulka, taky bych měla udělat nějaké pfko :grinning:
20. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
teda Veru no moooc pěknéééé :wink:
21. pro 2008 ve 03:41  • Odpověz
Dobré ráno, tu ještě pořád nikdo?
21. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
evi krásné novoroční přáníčko, tady je zase jedno ode mně: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2194099&vReferer=
21. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
no moc pěkné, takové víc vánoční než to naše, to je spíš zimní :grinning:
21. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
no akorát ta fotka teda není vánoční ale podzimní :grinning: tyhle rámečky mě poradila kamarádka a jsou z téhle stránky http://www.loonapix.com/framer
21. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
http://www.loonapix.com/ tady je úvodní stránka
21. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
no já to udělala ve fotofiltru, jak to na mne mluví anglicky tak nemám šanci :sweat_smile:
21. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
evi to je taky program?
21. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
no je stáhla jsem ho ze slunečnice, je k němu i čeština, ale nepúodařilo se mi ji tam nastavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz
no jdeme spinkat, než se krakenice zase vzbudí :sweat_smile:
21. pro 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
tak dobrou a hezké sny :grinning:
21. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ráno, tak mám obavu že vánoce budou opravdu "super" no to se nedá říct kašlu - prostě chrchlám, soplím a sípu, ha ha ha

takže čaje s medem a citronem, jitrocelový sirup s mateřídouškou, tymiánem a medem, ibalgin a efedrinové kapky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to dnes potřebujeme koupit cestovní postýlku a doufám dojít na poštu pro dvě zásilky, jestli už teda konečně dojdou :angry:

ale stejně občas nakouknu, postel nehrozí :frowning2:
22. pro 2008 v 06:49  • Odpověz
čaute hoklky,pěkné přáníčka máte :dizzy_face:
já jsem včera byla rozbitá :grinning: po tom srazu se základkou :wink: přišla jsem domů v 6ráno :sweat_smile: ale byla to ta nejlepší akce v mém životě :slight_smile:

přes vánoce zůstáváme u našich,dneska má honza rozlučku z práce :frowning2:

tak se mějte fanfárově já jdu uklízet :wink:

papa a hezky to prožijte
22. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
dobrou noc :wink:
22. pro 2008 ve 23:39  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak už se to blíží :grinning: :grinning: :grinning: u nás to dneska bude úplná vichřice v uklízení, přijede švagr se strojem na čištění koberců pak mě čeká ještě žehlení no a pak takový ten běžný úklid a co vy? už máte všechno hotovo? :slight_smile:
23. pro 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahojky po ránu, no já dnes chci zpracovat kapra udělat polívku a salát, aby to bylo zítra šup šup, až se vrátíme z návštěvy :wink:
23. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
Luci, hotovo teda nemam nic. Dneska jsem ytrela podlahu. Mame tu slunicko, ktery mi pripomina, ze tu okna nebyly myty uz rok :angry: darebak slunce :grinning: Taky nemam utrenej prach, vsude binec... jeste jsme se nezabydleli a s malym jsem rada, ze se najim a vyspim :sweat_smile: Takze nejakej vanocni uklid.. :confused: :sweat_smile: :pensive: Za chvilu prijede tchynka na vanoce se svagrem, to bude ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
Blani nestresuj se
23. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
jasný blani jsi po porodu a máš malý dítě, takže pohoda klid, tchýně to pochopí a švagr taky :grinning: já jsem dneska dodělala už snad všechno :grinning: tak dobrou holky a zítra hodně dárků pod stromečkem, hlavně zdraví lásku a velikou kupu štěstíčka :grinning:
23. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
HOLKY PŘEJI VÁM NÁDHERNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽURU A DO TOHO NOVÉHO ROKU 2009 HLAVNĚ ZDRAVÍČKO - ŠTĚSTÍ A LÁSKA SI NÁS SNAD NAJDE :wink:
23. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
Vám šem ty nejkrásnější vánoce, asi se tu zítra neobjevím :wink:
23. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
holky já se připojuji s přáním krásného štědrého dne, ať máme spoň trochu toho štěstí a lásky a taky pevného zdraví v tom novém roce 2009 :grinning: :grinning:
24. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
Zdravím v Božíhodový den, u nás rozzářený sluncem :slight_smile:
25. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.