• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahojky holky, tak jaký byl štědrý den, u nás opravdu bohatý, jsme všichni spokojeni a co u vás?
25. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
No u nas mel kazdej par darecku a nejvic jich mel Timy :grinning: Ale to mel vsecko spis jeste k narozeni nez k vanocum. Chudera, jsme ho pekne pretahli, pac tady se slavi dlouho do noci. Spat jsme sli ve 4 rano a on samozrejme nechtel prijit ani o drobecek toho, co se delo. Tak byl dost protivnej :sweat_smile: chudera moje mala.

Jsem rada, ze u vas vse probehlo v prima spokojenosti. Tady bylo taky slunicko. Chybi nam snih :pensive: ale nemuzem mit vsecko ze jo. Tak si uzivejte! Pa pa
25. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
Tak jsem právě dostala od Joli dárek, po dvou dnech si dala prsa :slight_smile:
25. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, no blani tady taky není žádný sníh :slight_smile: ale třeba mě to vůbec nevadí, dneska jsem byli bruslit a bylo to super
25. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
tak u nás odpoledne byl poprašek ale jinak bylo hezky :slight_smile:

Luci brusle je pro mne po těch mooooc letech docela sprosté slovo i když lákavá sprostota :grinning:
jen myslím že by 155 měla výjezd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 ve 03:33  • Odpověz
atady pořád nikdo? :grinning:
26. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak svátky u nás je to pořád samá žranice :grinning: :grinning: :grinning: už si přijdu že se jen kulim :grinning:
26. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz
26. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
Luci tak to u nás dost střídmé, ani cukroví se nejí ve velkým, spíš je rozdávám. Martin se tváří jako že ho d+ělám zbytečně, ale když se vracel z práce a vonělo to až před dům, tak už něco naznačil o pohodě vánoc :grinning:
26. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky tak se hlásím z vánočně svátkovo narozeninového dárku :slight_smile:
28. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já nějak ani nemám čas sem zaskočit, pořád něco děláme a někde lítáme jak pak si užíváte vánoční pohodu a volno? my skvěle tak se zatím mějte papa
28. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
ahoj hoky, malá nám roste jako z vody a nějak není čas na net... jak se pořád máte??doufám, že dobře.

My řešíme byt a honzovu práci, máme možnost mít byt 3+1 za 100tis odstupného (je to byt Honzovi mamky, takže proto je ta cena tak hezká), že je to rodina to neřeším, protože to je rodina jako by nebyla :pensive: je to smutné ale je to tak. No prostě se nám ta nabídka líbí ale Honza nemá tu práci, tak je to začarovaný kruh a musíme to vyřešit co nejdřív...ale teda řeknu vám, že už mě přešlo i to stěhování do Karviné, sice je to fajn město, mám tam rodinu a tak, ale ten byt je škoda nechat plavat a za tak skvělou cenu, je velký s balkonem a prostorově dobře řešený.a v celkem fajn lokalitě.teď jen spočítat kolik by šlo měsíčně do pryč peněz bo já mám už půjčku(to je tak na úpravy) + nájem + ještě splátka na těch 100tis.ta nabídka přišla dneska a mám toho pořád plnou hlavu..a ještě navíc tam u toho baráku je zastávka odkud jezdí bus na šachtu zdarma.takže to je jak z pohádky, teď ještě aby to klaplo.. :wink:

tak se mějte, do nového roku vám přeju všechno dobré a hodně štěstíčka na celý rok!!!a hlavně zdravé dětičky!!
29. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
Gábi držím pěsti, aby rozhodnutí bylo to nejsprávnější :wink:
30. pro 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda gabi to máte těžké rozhodování, ale určitě uděláte to správné

ty jo holky, u nás teď jezdí spousta kočárků, a já už bych tak moc chtěla zase to naše, pořád si říkám, že doktor říkal, že za tři měsíce je vše v pořádku v těle, ale mám strach aby to nedopadlo špatně.ale touha je někdy silnější, než rozum, ach jo nevim co mám dělat, to čekání je k zbláznění
30. pro 2008 v 15:10  • Odpověz
Luci ještě chviličku vydrž, aspoň do února pak myslím že už bude dobře. MM straší že jsem divná a že žeru jak těhule :sweat_smile: ale beru antibaby, tak tě snad nepředběhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
upřímně? bylo by to super, aspoň bych tu pak nebyla sama :grinning: no říkali jsme si s manžou, že to třeba trochu urychlíme, a že třeba už kolem toho února někdy na konci bychom se začali snažit, je to hrůza to čekání,ale zase nechci mimčo vystavit nějakému nebezpečí, a chci aby bylo zdravé, no ale doktor říkal, že po třech měsících je v těle všechno zahojené a tak jak má být, takže zase nevidím důvod, proč by to mělo dopadnout nějak špatně že?
30. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
Luci jasně, když ses vyhla komplikacím tak určitě. Jinak já si spíš myslím že se mu to jídlo jen zdá a možná se mění hormony jak končí kojení, Joli už prsa odmítá, no tak co nadělám, potvůrka malá :sweat_smile:
31. pro 2008 v 07:00  • Odpověz
Čauky, jdu vám popřát vše nej do Nového roku!!!
Luci, Tobě a TM co nejdříve krásné zdravé MIMI!
Evi, tobě, ať je vše v pořádku, ať maličká pěkně papká a roste!
Gabi, vám, ať to dobře dopadne s prací, autíčkem a bytečkem!
Blani, ty se hlavně nestresuj úklidem a pěkně si v novém roce užívej prďolku!
Peťko a Tebe, ať čeká v tom roce 2009 jen a jen štěstíčko a co nejdříve nová láska :wink:
31. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
Holky, tak já se připojuji k verčinému přání, všem hodně štěstí a zdraví, lásky a spokojenosti a pořádně oslavte silvestra :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Tak já slavit nemám s kým, ale jinak je to pohoda.
Zítra je v 18 hodin ohňostroj, tak musím Joli nějak načasovat, aby to klaplo a nedopadlo jako rozsvěcení stromečku :sweat_smile:

VŠEM VÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA V NASTÁVAJÍCÍM ROCE, A TAKY TROCHU ŠTĚSTÍČKA PROTOŽE NA TITANICU BYLI VŠICHNI ZDRAVÍ A JAK DOPADLI :wink:
31. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
V novém roce 12 mesicu pohody a stesti, 53 tydnů zdravi 356 dnu bez starostia 8760 hodin jedinecnych okamziku vam vsem preju ja a Yvonka
31. pro 2008 v 17:22  • Odpověz
Peťko tobě kromě zdravíčka, hodně hodně štěstíčka :wink:
31. pro 2008 v 17:25  • Odpověz
přidávám se k přání,
ať nám slouží zdraví,
láska ať nás baví,
manželé nás svádí
a dětičky vyvádí :grinning:

jinak slavím už sama Joli spinká a MM maká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě že je net, jinak by mi bylo smutno :frowning2:
31. pro 2008 ve 23:28  • Odpověz
doufám že i pro vás je dnešní den pohodový :wink:

u nás ano
1. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Čaute holky, tak Vás vítám v novém roce. HODNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!

My se chystáme na velkou cestu, dnes jedeme do karviné vyzvedneme mamku a ráno do Brna za babičkou..sice se těším, ale zároveň mám trochu obavy, přece jen je Baruška ještě maličká, a zrovna jí trápí bříško :confounded: no to bude cesta horor...
1. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak krásný nový rok 2009 všem jen štěstí a zdraví :grinning:
1. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
teda dneska tady nikdo :grinning: jak jste si užily nový rok?
1. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak jsme z ohňostroje zpět a pěkný :wink:
1. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak dnes byl úřednický den :stuck_out_tongue_closed_eyes: sehnat dnes výpis z rejstříku treastů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale povedlo se :grinning:

tak od pondělí můžu začít vyvíjet aktivitu :sweat_smile:
2. led 2009 v 16:51  • Odpověz
tady se relaxuje koukám :wink:
3. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.