• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
joli a s jídlem, dnes poprvé dostala přesnídávku s bezlepkovými piškoty a cornflakes :sweat_smile:

první sousto vypadalo na blééé ale potom pochopila kousání bezzubou dásní a potom už jí to chutnalo :grinning:
3. led 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
ahoj holky tak my byli s manžou bruslit na pastvinách na přehradě, byla to paráda a jak vy trávíte víkend? :grinning:
3. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
já doma, ale z pátka na sobotu jsme tu měli spolužačku z průmky a paráda :grinning:
4. led 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
čauec holky, tak zítra zase do práce :unamused: ale co už mám jen těch 70% úvazku, takže budu dělat jen do jedenácti, tak mi to uteče celkem rychle.a co vy, jak jste si užili vánočních a novoročních svátků? :slight_smile:
4. led 2009 v 16:53  • Odpověz
Luci kolik máš na oslíkovi? už se to blíží :wink:
4. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky s manželem se taky pokoušíme o první mimi. Můžu k vám?
4. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
měla bych na Vás dotaz, kdy jste byli poprvé u gynekologa? Mě je 23 a ještě jsem nebyla. vím je to divné ale mám hrozný strach. Manžel je můj rvní můž a jsme spolu již 5 let.
Můžete mi ohledně tohoto poradit? Zda je lepší chlap nebo doktorka a ci ti obnáší?
4. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
saxano já měla muže i ženu a oba v pohodě, to spíš záleží na koho narazíš. zkus se poptat kamarádek s kým jsou spokojené a tam se zkus zaregistrovat. já také dojíždím 30 km abych byla u skvělé doktorky, a asi i díky ní se nám podařilo mimi po 10 letech čekání. Jinak odkud jsi, třeba některá z nás může dát typ :wink:
4. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
jsem z Ostravy, teď se snažme 2 měsíc a nic tak mam obavy, a chtěla bych se k doktorovi objednat zda je vše Ok.
4. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahoj saxi, já jsem byla u třech gynekologů, jedna byla doktorka a u té jsem nebyla spokojená a pak jsem byla dvakrát u chlapa a tam jsem byla maximálně spokojená, záleží na tom člověku, jinak divné to není, pokud jsi to zatím nepotřebovala myslím pomoc gynekologa
4. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
a můžu se tě zeptat jak se jmenuješ?
4. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jsem Jana, no myslím že zatím sem nepotřebovala, ale mám ztach te jak sem se začetla do koníka jak každý chce otěhotnět a třeba nemůže tak mě napadají hrozné věci. Ty se taky snažíš?
4. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
saxi stačí křestní neboj
už jsi mne předběhla :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jani jak se tu objeví Gabka tak ti třeba dá tip je tam někde poblíž :wink: teda jestli se nepletu :grinning:
4. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ok t bych byla ráda. Ještě bych měla otázku kdy je nejvhodnější doba se objednat?
4. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
jj gabka je tam někde z ostravska, zajímalo by mě jak dopadli s tím bytem a stou prací, jinak evčo mrkni do mého albíčka, mám tam novou fotečku ijáčkometru
4. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
no Luci to už vypadá o moc lépe než ten začátek :wink:
4. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jani klidně se objednej hned jak někoho najdeš, zatím aspoň na prevenci a cytologii a taky aby ses seznámila s dr :wink:
4. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
jj evča má pravdu, nám to taky trvalo dva měsíce, než jsem otěhotněla,
4. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
to mi připomíná že se musím taky objednat bude to i s utz bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak holky ja to zkusim zavolám tam už sem našla na netu jednoho lekaře kousek od nás, chodí k němu i kamarádka a porodila u něho zdravého chlapečka :slight_smile:
4. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
ono je lepší se nejdřív s dr seznámit :grinning:
4. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak dobrou vám všem :wink:
4. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
dobrou holky, hezké sny, já valím zítra do práce :frowning2: ale nějak to přežiju, tak se mějte a užijte si zítra sněhový den papa
4. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky, jen sem tam čtu Vás, jak se daří a tak jen pro Janu (Saxu) - v centru OV je přímo něco jako genet centrum. tam hodně chodí maminy, co nemůžou otěhotnět - např. http://www.gyncentrum.com/ambulance.php . jsou tam specializovaní na vše. já jsem jinak chodila do Poruby u kruhového objezdu k dr. Lamžové a byla jsem s ní moc spokojená. jen jsem se pak odstěhovala a měnila i lékařku. jen se připrav, že ne každý tě vezme. můžou mít plno :frowning2:
5. led 2009 v 07:41  • Odpověz
ahojky Luci jak je? už se nemůžeš dočkat? za chviličku už tu bude :wink:
5. led 2009 v 08:47  • Odpověz
no nemůžu.. se přiznám. když si ale vzpomenu, že je to nedávno, co jsem našla // na testu, tak to uteklo rychle. ale já teprve ode dneška začínám prát věcičky, takže ím, že taktýden mám co dělat a pak budu čumět do stropu a čekat a čekat :grinning:
5. led 2009 v 08:57  • Odpověz
luci neboj ono to přijde :wink:
5. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.