• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky Lucíku, a který den jsi měla dostat menstruaci? Protože doktor to s krve pozná až někdy kolem termínu...Protože zvýšenou hladinku můžeš mít i když máš ovulku( produkuje to žluté tělísko)...Držíme pěstíky a nezapomeň,že trpělivost přináší růže :wink:
4. pro 2007 v 08:50  • Odpověz
Lucko, ono je možné, že by pan doktor stejně ještě nic neviděl, takže ti dal naději v podobě třech týdnů, držím ti palečky, až mi naskakujou žíly :wink:
4. pro 2007 v 10:07  • Odpověz
autor
ahoj holky no čekám to zhrůba už dva dny ale nemívám to pravidelně takže to ještě můžu dostat nebo taky ne uvidíme ale doufám, že to nedostanu a jak vy holky
4. pro 2007 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky, taj jsem zde nakoukla a vidim, ze tady mate debatu snazilek cekatelek, preji vsem hodne stesticka :sweat_smile:
4. pro 2007 v 19:17  • Odpověz
autor
ahoj numerenko koukala jsem na tvoje album ještě tam pak mrskni fotečku :slight_smile:
4. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
ahojky, lucko, tak koukám, že jsme na tom velmi podobně, já to také čekám každým dnem a doufám, že to nepřijde. Snažíme se s manželem o miminko asi 3 měsíce a jak dlouho vy?
5. pro 2007 v 07:59  • Odpověz
autor
no my zatím jen 1,5 měsíce je to krátká doba ale člověk nikdy neví že?
5. pro 2007 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky,
přeji hodně štěstíčka, ale nepodléhejte panice, já jsem čekala na těhotenství rok a teď když jsem se dočkala, bojím se moc a moc o mimi, aby bylo v pořádku.
Tak držím palečky, ať najdete // :slight_smile:
5. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky holky, vsem snazilkam preji jen to nej nej nej. My jsme zkouseli tri mesice, klaplo to pomerne rychle. Jedna mala rada, neudelejte z miminka to hlavni tema a hlavne na to moc nemyslete, uzivejte si vseho dostatecne a nestresujte se u kazdeho milovani na zpusob "ted se to musi podarit". Prave v momente, kdy odpoutate pozornost, tak se to stane. A nebojte, pro kazdeho z nas je "pripravena" nejaka dusicka, ktera se tesi na to, ze budeme prave jeji maminkou.
5. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ha_nik - to jsi napsala moc hezky :slight_smile: :wink:
5. pro 2007 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás moc zdravím.
Lucíku děkuji za pochválení alba,fotečku tam dám v úterý to jdu na další ultrazvuk a mimísek by měl mít už srdíčko,tak se na to moc těším :slight_smile: .Jinak nezoufej,příroda je všemocná a pokud tu menstruaci nemáš dostat tak jí nedostaneš :wink: :wink: Držím palečky
5. pro 2007 ve 14:06  • Odpověz
Jasně, je to krátká doba, ale mám sestřenku a té se to povedlo hned v prvním cyklu, takže možné je všechno :slight_smile:.

Vím, že bych na to neměla moc myslet a taky se mi to při milování docela daří, ale pak přijde 22. den cyklu a já týden přemlouvám menstruaci, aby nedorazila a ona stejně vždycky mrška dorazí :frowning2:.
5. pro 2007 ve 14:08  • Odpověz
dekuji anti
5. pro 2007 v 15:56  • Odpověz
Herinkoj, u muzika v praci kolega planovali rodinku, my jsme vysadili antinu a cervenci, od srpna jsme zacali zkouset, od kolegy zenuska ma 38let a chteji druhe, jejich prvni holcicka ma skoro 6, no ne, ze to klaplo hned napoprve. Citila jsem se mizerne a musela jsem se sama v sobe dohadovat, abych se za ne tesila, nejak mi to prislo v prvni moment lito. Ale samozrejme jsem za ne totalne happy. Je mi lito, ze to ale desne proziva, je ji porad spatne a hormony si take hraji. Do toho ma nevlastni segra 18let neplanovane otehotnela, no me by piclo :grinning: :grinning: :grinning: V rijnu jsem mela zpozdeni mesicku o 10dni, uz jsem si delala nadeje, od dne, kdy jsem mela dostat mesicky jsem uz nepila zadny alkohol, vlastne skoro cely mesic... pak jem mela desnou menstruaci a po ni si rikam, ze se na vse muzu vykaslat, az to ma prijit, tak to prijde a nebudu silet, na zacatku mesice jsme byli na party, trochu popijeli alkohol, dalsi tyden byla party u nas... no a nakonec jsme min. tyden zjistili, ze jsem od 31. tehotna :grinning: nedelam si kvuli toho zadne vycitky svedomi, absolutne ne, protoze blaznit jsem teoreticky mohla takhle i rok... Urcite vis, jak to myslim :wink: ale myslim, ze ty prvni mesice pokouseni jsou vzdy takove euforicke, protoze to clovek ocekava, ale od matky prirody je normalni, ze to, co clovek ocekava vzdy dopadne jinak. Ten prvni mesic jsem pri milovani dostavala pravidelne zachvat smichu, protoze mi to pomysleni na stvoreni noveho zivota mi prislo blaznive... No my se proste v posteli nenudime :grinning: Kazdopadne mooooc drzim palecku
5. pro 2007 v 16:09  • Odpověz
Ahojte, môže nejak ovplyvniť vysoká hladina cholesterolu v krvi dieťa ? Máte nejaké info?
5. pro 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
ahoj holky tak koukám že nás tu sem prá přibylo to je fajn já to čekám každným dnem ještě mi to nepřišlo ale pořád mám takový pocit že to přijde každým dnem tak se na to můžu vyprdnout co? nechám tomu volný průběh a uvidíme máte rpavdu že to přijde v ten pravý čas už se nebudu nervovat po tom co mi doktor řekl v pondělí že mám počítat třeba rok tak už se na to neupínám stejně je to ještě brzy bylo by to zázrak kdyby to dopadlo hned a jak jinak jak ti je numerenko?jak užíváš volna?
5. pro 2007 v 16:46  • Odpověz
luci tak moc držím palečky :slight_smile:) u mě to bylo rychlost blesku, poprvé jsem se s manželem (tenkrát ještě přítelem) milovala bez kondomu a bylo hotovo... :wink:
5. pro 2007 v 16:51  • Odpověz
lucka_g: to,co Ti teď napíšu není proto,abych Ti dala třeba "falešnou"naději,ale mi taky hned při první prohlídce na těhu doktorka nepřišla.Vzala jsem jí balíček HA,protože jsem už je brát nezačla a zrovna mě prohlídla.Nic neřekla,jen že nám drží pěstičky,ať to vyjde.Na další prohlídce jsem už viděla své 5-ti týdenní mimi.Moc Ti přeji,ať už ta mrcha červená nedorazí a na testíku //. :wink:
5. pro 2007 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky ja se dneska vratila z porodnice a mam krasneho chlapecka Sebastianka sice jsme tam byli 14 dnu protoze miminko nechtela papat a tudiž nepribiralo ale jinak je vse ok akotrat, ze nekojime a hned jsme presli na umelou stravu coz nechapu malý vazil 2670 g pri porodu pak mu to spadlo na 2200g a mel problem se přisát k prsu což bylo hrozne jedna sestra mi drzela hlavu druha prso a on nepil vubec trapili jsme se tak i hodinu a po trech dnech kdy navic dostal i kojeneckou zloutenku jsme presli na Nutrilon tak nevim vsude ctu jak nemocnice podporuji kojeni ale u nas v Trinci asi ne takze se moc netesim protoze v noci kdyz place by bylo jednodussi ho prilozit k prsu a mimi by pilo a tak? musim jit uvarit vodu pak zalit umelou vyzivu coz je narocne ale co nadelame hlavne, ze jsme oba v poradku uz jsem rada, ze jsem doma
5. pro 2007 v 18:35  • Odpověz
Nativa:tak to Ti gratuluji.Oběma vám přeji hlavně to zdravíčko!Neuděláš albíčko?
5. pro 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
ahoj holky nativa moc ti gratuluji udělej určitě album ať se na tvého cvrčka taky podíváme.
kozimura: já si dneska dělala test a nic jen ta jedna tak nevím ale ms měla přijít už někdy o víkendu takže je to už asi 3 enbo 4 dny co ji nemám ale na testu nic doktor taky nic neříkal co myslíš? kéž by to bylo ono :slight_smile: ale jak všichni říkají nesmím se na to upínat nechat to volně
5. pro 2007 v 19:28  • Odpověz
Ono se to lehce říká,nemysli na to.Mně se chtělo brečet už u první MS a ta druhá už nedošla-vůbec jsem tomu nechtěla věřit.Když MS příjde,nezoufej.Může to vyjít příště.Chce to čas...Vím,mně se to mluví,když to vyšlo.Ale věř mi,že jsem se bála to vůbec začít zkoušet s tím,že se nám to minimálně půl roku nepovede a vidíš!Držím pěstičky.Já jsem si test dělala až týden po očekávanéMSa byl ještě slabý
5. pro 2007 v 19:45  • Odpověz
autor
tak to jo já jen že hodně holek tady psalo že se jim to ukázalo už první den očekávané ms no ale já jsem si test dělala už asi před týdnem jen tak a normálně se tam ty dvě čárečky objevily sice hodně slabé ale byly tam a na dvouch testech ale pak zase nic tak nevím jeslti to třeba nebyly jen špatné testy i když každý byl z jiné krabičky ale od stejné firmy best
5. pro 2007 v 19:53  • Odpověz
Tak to nevím.Já jsem jsem měla jen Mamatest a moc jsem tomu nevěřila.Když jsem šla k doktorovi,tak jsem pak bulela jak malá holka,když mi to maličké "něco" už ukázal na ultrazvuku.Když jsem tady tak koukala na diskuze,tak si ten Mamatest chválí více holek.Myslím,že když ještě týden počkáš a pak to zkusíš znova,tak to pak bude jistější a když ani pak ne a MS nedorazí,zajdi si na krev a uvidíš.:slight_smile:
5. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz
luci neber to tak vážně nech to plynout a uvidíš jak to přijde rychle :slight_smile:) hlavně nechávej nohy nahoře a hned po milování neutíkej čůrat :slight_smile:) dělej stojky a užívej si to :sunglasses: já jsme si test dělala 3 dny po tom co jsem MS nedostala, bo jsem jí měla pravidelně 28dní a byla tu, proto jsem taky věděla skoro na 100% že jsem těhotná, 2 čárky jsem tam měla ve vteřině :slight_smile:)ale byla tady na MK holčina dokonce to měla v albíčku co fotila svoje těhu testy a někde měla jen jednu čárku, jinde dvě měla to asi v rozmezí 3 dnů a těhu byla...jen ty testy nejsou vždy přesný tak držím palečky ...jo a jak ti je? cítíš jako kdybys to měla dostat? mě trochu bolelo břicho ale hodně prsa :slight_smile:)
5. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
no pobolívá mě občas břicho jako bych to měla dostat tak třeba jednou za den mě to zabolí jinak prsa mě nebolí jen docela svědí už se z toho nestresuju buď to dostanu nebo ne doktor říkal že mám když tak přijít za tři týdny když to nedostanu ale manžel už by moc chtěl nejprve ne a teď najednou hrozně chce už mít mimi pořád se mě ptá jestli nějaké příznaky už jsem mu musela říct ať se mě pořád neptá že mě to stresuje když mě přijde divný že už mi to na dvou testech ukázalo a od té doby ani na jediným to ěm zaráží
6. pro 2007 v 08:09  • Odpověz
autor
holky prosím vás vysvětlete mi někdo co to znamená když maminy píšou k těm svým fotečkám ty čísla třeba 4tt+3 co to znamená? to 4tt tomu rozumím to je 4 týden těhotenství ale tomu druhýmu ne díky :slight_smile:
6. pro 2007 v 08:15  • Odpověz
luci to znamená jako 4 týdny těhu plus 3 dny víš!? :wink: nebo 6 týdnu těhu plus 6 dní :dizzy_face:
6. pro 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

Ha-nik, moc děkuju za povzbuzení :slight_smile:. Určitě se nám to povede v tu provou chvíli, ale já holt už jsem taková, že čekám a čekám :slight_smile:.

Lucka_g: ty už jsi si dělala test a byl pozitivní? Nějak se tady v té diskuzi ztrácím :slight_smile:. Já zatím odolávám, říkám si, že by tam stejně asi nebyl nic vidět.

Nativa: moc gratuluju k miminku, Sebastianek je krásné jméno :slight_smile:, a držím palečky at hezky papá a roste.
6. pro 2007 v 08:41  • Odpověz
autor
ahoj herinkoj: já jsem si dělala test týden před tím než jsem očekávala ms prsotě jsem neodolala a byly tam dvvě čárečky strašně slabé ale blyy tam pak jsem si dělala ještě jednou a byla tam zase ale pak už nic ani teď kdy už jsem to měla asi 4 dny dostat
6. pro 2007 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.