• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj luci, dlouho jsi se tady neukázala, ti závidím fakt, už se na to znova těším, to si budu užívat úplně jináč, a jak se máš?
5. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj těhulky, všechny Vás zdravím. Jsem ve Vaší diskuzi poprvé tak doufám, že mne vemete mezi sebe Chtěla bych se Vás na něco zeptat.... Vloni jsem byla těhotná, ale bohužel mimískovi nezačalo tlouct srdíčko a zjistilo se to až na kontrole ve 12 t tak jsem musela jit na vyčištění dělohy a začlo další snažení... To se naštěstí povedlo a jsem v 9 týdnu na kontrolu jsem objednaná zase až ve 12t. Asi to do té doby nevydržím mám strašný strach aby bylo vše v pořádku. Strašně se pozoruji jsem asi šílená a mám pocit že mi vůbec neroste bříško. Jsem dost hubená je možné v 9 týdnu pohmatem cítit zětšení dělohy? Prsa mám nafouklá a bolí, ale asi žádný jiný příznaky nemám. Před vánocema jsem si ráno nemohla čistit zuby, dělalo se mi zle, ale už je to v poho. Břicho mne nebolí. Děkuji Vám za radu a všem přeji hodně zdravícka a šťasná miminka
5. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase tady. V poslední je Terka ve formě a pěkně řádí, takže jen občas kouknu na březnovky. Teď zrovna krmím, tak je uvázaná v židličce.

Vanes, tak to ti neporadím, ale snaž se nestresovat. Vím, že je to těžké, ale stres drobečkovi moc nepomůže :wink:
5. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Vanes, bříško nemusí růst do 15 tt tak se neboj, dělohu asi nejde jen tak nahmatat, to je ještě malá a ukrytá v malé pánvi. Neboj určitě to bude v pořádku :wink:
5. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Luci, víš jak se bojím??? vždy si vzpomenu na tebe a Aninku od nás od Admina a ....a pak se seřvu, že nesmím mít negativní myšlenky, ale někdy to nejde. já chodím spíš kecat na holky z MB, díky tomu jsem si našla kamarádky, co mjaí podobné starosti a mohu je vidět i osobně. ale u vás nakukuji. vy jste tady totiž mooc sehraná parta :grinning:
a hlavně se koukám na tvůj iáčkovský kalendář :grinning:
Vanes. je blbé, že tě neobjednal dřív aspon pro to, aby zkontroloval, zda je těhu tam kde má být.. to teda se přeci normálně v 7tt dělá. takže se ti nedivím, když budeš ještě 3týdny stresovat. já se tenkrát ve 12tt doktorce složila )zralá na psychiatra), než mi ukázala, že srdíčko bije. já měla fakt elký strach. a to jsem nezažila to co ty :frowning2: ale zksu myslet na to, že když ti bylo špatně, že je to dobře :grinning:
jinak mě bříško nerostlo ještě ve 24tt. fakt. viděla jsem ho jen já a když mi někdo náhodou řekl, že mi porostlo, tak jsem bla moc štastná a ted,??? všech 16kg mám jen v břichu.. možná jedno kilo v zadku a ve stehnech a jsem jak velryba.
5. led 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
luci neboj, určitě to dopadne všechno dobře, no a ijáčkometr už se nám zase o něco zkrátil :dizzy_face: a ty buď v pohodě, on ten porod utíká celkem rychle, ani ti to nepřijde a budeš mít po všem a drobečka v náručí :slight_smile:
5. led 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak tohle jsem nějak prospala, že to nefungovalo :grinning:
6. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj Luci, aspoň tě to netrápilo :grinning: :grinning:
6. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
počkej Luci, to jsi spala dnes až do 11hod??? :grinning: no nevím jak večer, ale ráno už jsem si zase psala. prostě jsem to zkusit musela.. :sweat_smile:
6. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
NENE VEČER JSEM ŠLA SPÁT BRZY A RÁNO JSEM JELA DO PRÁCE, A KONČÍM V JEDENÁCT, TAK JSEM PŘIJELA O PŮL DVANÁCTÝ DOMŮ A UŽ TO NORMÁLNĚ ŠLO, TAK KDYBY TO NENAPSALA EVČA TAK BYCH O TOM ANI NEVĚDĚLA
6. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
teda ale teď to bylo zase mimo, ale už to snad mají komplet a pujde to už bez přestávky :slight_smile:
6. led 2009 v 16:26  • Odpověz
no moc jim to ještě neběhá :frowning2:
6. led 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
ahojky evi copak jsi nám to sem dala, já jsem an růstový hormon dělala kdysi referát do specky

a jak se dneska holky máte? dovi co je s blančou a gabkou a péťou, hlavně ta jak se má a jak to všechno zvládá v novém roce
6. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
no teda nevím asi to moc nefunguje, já bych musela mít 172 + - 8,5 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
je tak to si taky musím zpočítat :grinning: tak doboru noc a krásné sny a zítra pěkný zasněžený den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
čauec holky, tak koukám, že tady dneska nikdo jo? jak jste se celý den měli, já pracovně, už se těším na víkend, ale už zítra je čtvrtek tak to uteče rychle
7. led 2009 v 16:36  • Odpověz
tak se vetřu já :grinning: já dnes byla na návštěvě za 14denní Eliškou a bylo to super. jsem jim závidlěa, že už ji mají a já budu ještě čekat :sweat_smile: ale maminka mě chápala :wink: taky pořád hlídám, zda se Domino hýbe. tak zrovna mi dělá radost. holky já se snad strachy zblázním do porodou :unamused:
7. led 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
luci neboj to zvládneš, fakt to nic není, vím, že se mi to snadno říká, když už to mám za sebou, ale je to tak, a ono se na to hned zapomene, jak mile budeš mít prcka v náručí, tak už si ani nevzpomeneš, žes rodila :slight_smile:
7. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj hoky,
všechny Vás zdravím.

Gynekologa mám v Ově Mar. Horách, u zastávky Mar. Náměstí (jsem přímo z Ovy :wink: )

Byli jsme přes svátky u našich, pak v Brně a dnes jsme přijeli domů, KONEČNĚ!!! :dizzy_face:

Máme se moc fajn, Baruška roste jako z vody, už má 2 měsíce, to letí teda..ale vypadá na 3 :grinning: dupajdy 3-6 měsíců má skoro akorát :sweat_smile: věcičky na 2měsíční mimčo máme na prd :grinning: :grinning:

Byt je ve stádiu vyřizování a čekáme na rozhodnutí komise a práce se řeší, takže zatím žádné změny, jen nervy...ale to se vyřeší věřím tomu.. :slight_smile:

Luci pěkně se ti to krátí..naposled to bylo kolem 100 co jsme si psaly..

Evi hodně štěstí!!s aktivitou :grinning:

Musím letět, barunka se vzteká,

Papa, zase se ozvu
7. led 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
čauky Gabi, teda to byla doba, než si se ozvala :grinning: to tady zatím živíme s Evčou a Luckou :grinning:

ale je fajn, že jste si užili vánoce ale jak se říká, všude dobře, doma nejlíp že? a gabi vy teda ještě nejste přestěhovaný? nebo jak to tda je, předtím jste bydleli kde a teď bydlíte kde, nějak jsem se v tom ztratila :slight_smile:
7. led 2009 v 19:08  • Odpověz
tak jsem si byla těhu zaplavat. je to fajn se protáhnout v teplé vodě. asistentka mě uklidnila, že pohyby nemusím pocitovat pořád atd... a že mi to uteče a přestanu být nervozní ...tak jsem na to zvědavá :grinning: ale že podle příznaků, co popisuji, tak se děloha připravuje...tak jen at se připravuje :sweat_smile: už se těším do poradnu. jdu až v úterý.
gabi, asi bych byla nervozní být tak dlouho mimo svůj byteček a klídeček. máš můj obdiv.
7. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci neboj, bude to pohoda, když jsi doma tak to je pohoda, JÁ ČEKALA OD 33TT V NEMOCNICI A TO BYL FAKT HUMUS A POMALU SE TO VLEKLO se to šíleně :wink:
8. led 2009 v 10:07  • Odpověz
výsledky jakš takš, cukr na lačno nic moc, ale po testu v normě :wink:

crp 12,2 norma je do 10, ale to není tak nejhorší, když jsem šla do nemocnice, měla jsem 211 :angry:

hemoglobin taky v normě, cholesterol mírně nad, ale v pohodě

ale co mám šílené výsledky jsou D-Dimery norma je do 100 jednotek a já mám 1400 :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky!

Mám teď šílené fofry. Terka je čím dál větší čipera a ďáblík. Každý týden teď chodíme s našima nebo Jarkem a Terkou na bazén. Terka je z vody nadšená a řádí, chlame se nahlas, kope nožičkama. Je úžasná, jen kdyby trošku té energie dala raději mně :sweat_smile:

Včera jsme dali do kupy sáňky, tak ji dnes provezu, jsem zvědavá na její reakce. Doufám, že to pojme jinak než kočár a nebude řvát :sunglasses:

Gabi, s tím cestováním tě obdivuju. Já jsem ráda, když jsme doma - Terka dodrží svůj režim spánku a já si udělám co musím... Už nemám téměř ani čas na procházky - uspím, postavím kočárek před barák a jdu si dělat pořádek, vařit, jíst...
8. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
No Veru ty máš taky většího diblíka než my, ale až tohle bude trápit nás, ty už budeš svým způsobem vychechtaná :wink:

Tak já ti posílám tolik energie co je možno telepeticky přepravit :sweat_smile:
8. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
čauec holky, taky bych potřebovala nějakou energii ale spíš psychickou než tělesnou, té mám zatím docela dost :frowning2: ale už bych ji ráda využila na malého sviště :frowning2:
8. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Luci už se ti to blíží nebooooj

za chvíli je pololetí, pak jarní prázdniny a pak už můžeš začít, už se to blíží :wink:

moc moc na tebe myslím a posílám tu energii i tobě :grinning:
8. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
díky moc, teď se jdu odreagovat na cvičení :slight_smile: tak papa
8. led 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.