• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo holky, doma je doma, taky jsem to zjistila :sweat_smile: není nad ten klid a pohodlí.

Luci bydleli jsme a bydlíme v podnájmu u jednoho starého pána v rodinném baráku který má 3 byty (jeho vnučka s rodinou, my a on) a 2 obchody (trafiku a pekárnu ve které jsem prodávala..) tak se to dá, ale ten byt je hrozně malinký 1+1 (28 m2) :confounded:

Máme na spadnutí 3+1 s balkonem :dizzy_face: držte nám prosím pěsti ať máme štěstí :wink:

jdu spát, jsem nějak grogy, poslední dobou nic nestíhám,ale už jsme doma, tak se všechno zase sehraje, žádné cestování s malou dlouho nebude..aspoň ne přes noc, max nějaká návštěva přes den.

Dnes jsem byla s malou v poradně a váží 6 100g :grinning: Dr říkala že vypadá na 4měsíce :sweat_smile:

Kolik vážili vaše ratolesti ve 2 měsících??

dobrou noc děvčata
8. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Gábi s Joli se nesrovnávej hi hi hi
51cm 3900g
8. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobrou noc :wink:
8. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Dobrou holky, taky jdu spát, mám ranní a jsem úplně grogy, tak se mějte a zítra si užijte den papa
8. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
evi tak to fakt nejde srovnat, to Barunka měla víc už při marození než Joli ve 2měsících :sweat_smile:
9. led 2009 v 08:47  • Odpověz
Evi, děkuji! Snad trošku té energie pochytím!Tobě hlavně přeji, ať máš co nejdříve ty výsledky lepší...

Gabi, držím pěstičky, až si do nich zarývám nehtíky :wink:

Gabi, Terka měla ve 2 měsící 4300g

Jdu se jen pochlubit a hned mizím - MÁME KONEČNĚ NÁUŠNIČKY!!! Foto hodím večer :wink: :grinning:
9. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
čauec holky, tak jak jste prožily dnešní den? já jsem přijela z práce, a konečně je tady víkend :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
čauky, nám dneska přišlo polohovací lehátko (dárek k vánocům :sweat_smile: ).

no tak se dívám, že máme doma pěkného macíčka, Barunka má 6 kilo :confused: :grinning: jinak holky, dneska šel honza na ÚP :cry:
9. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
gabi neboj, ona se ta práce nějak dopadne uvidíš, a aspoň budete mít zatím aspoň nějaké peníze
a barunku nám vyfoť v tom lehátku:slight_smile:
9. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky tak jsem dnes absolvovala další náběry a v pátek pro výsledky, málem tam dr v ordinaci skonala pacientka, ale společnými silami jsme ji vrátili na naše slzavé údolí :wink: ale měla to jen tak tak :pensive:
9. led 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
ahoj evi, proboha co se stalo

hlavně abys už měla všechny ty výsledky a byly všechny v pořádku
9. led 2009 v 16:32  • Odpověz
no nevím paní jim prostě zničeho nic zkolabovala, zástava dechu i sdrce. Tak dr dala masáž sestra dýchání a já si vyndala jehlu, zalepila se a držela jí nohy nahoru, pak už se chytla, tak jsem jim z chodby dovezla lehátko a pomohla jim s metráčkem nahoru :confused: no hlavně že to dobře dopadlo. Paní si byla po viroze na propouštěcí zprávě a místo toho ji převezli na ARO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
ty jo tak to je drsný, no hlavně, že to dobře dopadlo, musel to bejt dost ošklivý zážitek co
9. led 2009 v 19:58  • Odpověz
no kolaps už jsem zažila jako průvodčí i jako výpravčí a oba dopadly přežitím, dr říkala že jsem jim přinesla štěstí :wink:
9. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak máme nové fotečky v albíčku.

konečně jsem vás dočetla :wink: pořádně, kulička se nějak neozývá, asi se naplno věnuje rodince...mě to taky občas dá zabrat skloubit vše dohromady..
9. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahoj gabi, barunka je fakt roztomilá v tom sedátku :slight_smile:

jinak holky dobrou noc a krásné sny všem :slight_smile:
9. led 2009 ve 23:52  • Odpověz
tak vývařovna dokončuje 5té jídlo pro Joli ještě dovařit umixovat a dát do skleniček do lednice :wink: a skoro měsíc mám klid :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky,

vezmu asi 150g masa kuřecí, krůtí nebo králičí prsa nebo telecí nebo hovězí svíčkovou

a přidávám co zrovna koupím

500g brokolice teda jen růžičky a 5 brambor a 2 mrkve, případne kousek asi 4 cm pórku

6mrkví, 2 petržele 5 brambor zase případně kousek pórku

půl květáku 5 mrkví 5 brambor a 1 petržel

malá cuketa 4 mrkve a 5 brambor a zase klidně kousek pórku

50g špenátu 8 brambor a 2 žloutky

pořádně provařím a trovhu promixuju ponorným mixerem, dává to okolo 7 přesnídávkových skleniček a i ty nízký víčka vezmu dlaníé naplacato a silně rovnoměrně přitlačím, takto horké zadělané šoupnu do chladničky asi 3°C a tím prudkým zchlazením se to zavaří

Mám štěstí Joli snáší všechno.

Jinak mrkev s rýží se pro zchlazení nehodí, šíleně zhoustne a špatně se ohřívá.
Jo a do všeho dávám nakonec kousek másla nebo olivový olej :wink:
10. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
teda evčo pak k tobě budu chodit na recepty :slight_smile:
10. led 2009 v 18:19  • Odpověz
no jasně, vše odzkouším a úspěšné poradím :wink:
10. led 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
tak super, a jak jste se měli dneska,

blanča si asi užívá rodinky, že se tady ještě neukázala :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
my mastíme arty a čekám na domytí myčka abych dala drzhou, Joli se plácá v postýlce :wink:
10. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojte holky,

gabi, tys me privolala :grinning:
jo jo, trapi nas prdiky, spim jen 4 a pul hodky denne, tak mam zahul. ale zatim to jde
na vizitu v druhym mesici jdem az pristi tyden, ale v 5 tydnech jsme meli 4,5 kg a 54 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, ty brdo :confused: to nevim, jak bych se zachovala s tou pani

luci, tak za kolik to mate? uz se to blizi milovymi skoky :dizzy_face:

diky, ze na me myslite :slight_smile: jo, preji krasny novy rok. hlavne hodne stesticka, pac kdo ma stesti ma vsecko (zdravi, lasku, pohodu, penizky...) tak at to mame vsechny.

Co herest? jak je? yvonka uz je 100% v poradku?
10. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
Yvča je zatím na speciálním Nutrilonu, ten má do 5. měsíce pak se uvidí, jinak budu Peťce zítra psát, myslím že shání bydlení a zatím je u rodičů, s manželem se rozešla a asi nemá přístup k netu :astonished:
10. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
evi tak jsem o moc neprisla - toto vim. no aspon ze jsou v pohode. pisni ji, ze na ni myslime a drzime ji palce, ju? :slight_smile:
10. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
určitě :wink:
10. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
10. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
dobré mrazivé ráno :wink:
11. led 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahoj evčo taky napiš pěťce, že na ni myslím

blani tak ať prdíky brza odezní :slight_smile: jinak nám už zbývá jen 80 dnů dneska, začala jsem si měřit bz, abych věděla, kdy mám vlastně ovu, začala jsem brát baby plan a už měsíc beru femigard, tak to snad nějak dopadne až přijde ten čas
11. led 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
jinak blani, založ album ať se můžeme podívat na timíka, samozřejmě, až na to budeš mít čásek :slight_smile: jinak jsem se chtěla zeptat jak to vypadá tam u vás ve francii, já jsem manželovi koupila zájezd na velikonoce do té paříže, tak se strašně těším, máme to na termín 9-13. dubna
11. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.