• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci,není to hamižnosti :wink: Vím přesně,jaké to je-stále přestavujeme baráček,máme úvěr,půjčku a 2splátky a Terka taky něco stojí,takže každá korunka dobrá...
12. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
No o penězích mi taky povídejte, hypotéka a dluhy kam člověk koukne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
holky ještě do toho dorovnání nepočítá se i manžel?protože jeslti jo tak budu mít smůlu
12. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
nepočítá, to by měla švagrová taky smůlu :wink:
12. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
no tak pak je to super, to jsem tak moc a moc ráda :slight_smile: jdeme spát tka dobrou noc a hezké sny,zítra si to užijte já jdu na odpolední :slight_smile: papa
12. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
dobrou, my na 7:45 k dr :wink:
12. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
Luci,ne,to nemá s tvým manželem nic společného,stejně tak jako u rodičovské.(jsem to psala už dřív,ale neodeslalo se to)
12. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobré ráno, vyrážíme na ko a do té zimy se nám vůbec nechce :confounded: -9°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 07:26  • Odpověz
tak hlásíme 68cm a 7,5kg v 8mi měsících :wink:
13. led 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ahojky evi, tak fajn že prohlídka proběhla dobře, a to nemáte moc na 8 měsíců, teda mě se to nezdá moc, nevim jeslti to tak má být :slight_smile:

veru díky, protože kdyby bylo, tak bych měla smůlu, manžel dělá programátora a tam se ty prachy pohybují někde jinde, ikdyž taky nemá moc, pracuje teprve asi rok a půl nebo tak nějak

jinak holky držte mi pěstičky, dneska jdu poslat doporučeně na obec chleny, u které jsem zaměstnaná jako učitelka žádost o dorovnání mého platu na 100%, tak jsem zvědavá jeslti to schválí nebo ne, moje šéfová říkala ať v to moc nedoufám, ale tak jsem říkala, že to aspoň zkusím, kdo nic nezkusí, nic nedostane že :slight_smile:
13. led 2009 v 09:59  • Odpověz
no je to na někoho málo, ale zase v porovnání s porodem 46 cm a 2,7kg :wink: , za dva měsíce + 1,10kg a 5 cm
13. led 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky, no evi, super!

Veru prosímtě ty dáváš ty kapky každý den?? a není to zbytečné? bojím se aby barunku pak neofouklo a ona hned neměla kdo ví co za nemoc.. kámoška má jinou Dr a žádný Vigantol nemá předepsaný, tak proč jeden dr to píše a druhý ne? přece kdyby to bylo tak nezbytné tak to píšou všichni,ne??
13. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Evi, vy jste nás dohnali :grinning:

Luci, neboj, toto se týká jen nás žen :wink: Plat manžela je důležitý jen u přídavků a ty nedostaneme ani my. Bere se plat tuším 2 roky zpět a to jsme měli oba hodně nízký a stejně jsme na přídavky nedosáhli...

Gabi, ju, dávám každý den a je to důležité - musí se dávat! Dávám normoš 2 kapky denně. Zeptej se té kámošky, jestli nemá napsané nějaké vitamíny - moje kámoška z Břeclavi má místo vigantolu nějakou kombinaci vitamínů. A neboj, toto nemá s ofouknutím nic společného. Je to jakoby místo rybího tuku, co se bral kdysi :wink:
13. led 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
ahoj holky, veru díky, i kdyby mi neschválili ten doplatek, tak se aspoň nemusím bát, že bych měla nějak hodně málo, když to doplatí

a co jinak holky, jak jste si užili den s prckama?
13. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Luci, dnes super! Terka spala od 10-13.45, takže jsem si uklidila, udělala pořádek s cukrovím, připravila jsem další věci, ať už se může začít dělat pokojíček a v klidu navařila obídek, pak jsme s Terinkou popapkaly a šly si hrát. Dnes je zlatá - však mi to zas vrátí v noci. Ze včerejška na dnešek se vzbudila 3x - to už se dlouho nestalo... :unamused:
13. led 2009 v 16:32  • Odpověz
no Jolík je střídavě k sežrání a střídavě na odstřel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
to vám závidím holky, hele dočetla jsem se, že kontryhelový čaj je dobrý na podporu dělohy a na menstruační problémy, myslíte, že ho můžu užívat, když užívám baby plan a femigard? aby se to netřískalo
13. led 2009 v 16:58  • Odpověz
luci, drzim pesti s tim doplatkem. baracek vypada kouzelne :dizzy_face:
gabi, my taky davame vit D s fluorem kazdy den, to je pro kosti a zoubky
a vit K kazdy tyden, ale s tim bychom meli brzdit, zkonzultuju to s doktorkou

jinak hlasim neplakaci mimi jupiiiiiiiiii :sunglasses: :dizzy_face: :slight_smile:
13. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Luci určitě, kontryhel pouze normalizuje, tudíž se netluče s ostatními podpůrnými prostředky :wink:
13. led 2009 v 17:11  • Odpověz
Evi,to znám :wink::grinning:

Luci,já myslím,že můžeš-jsou to přece jen bylinky a ty určitě neuškodí

Blani,mi doktorka říkala,že K máme brát 1x týdně do věku 1.měsíce a pak 1x měsíčně,než začnu s příkrmy a Vigantol je do roka.
13. led 2009 v 17:30  • Odpověz
no nám dr řekla ať s kanavitem pokračujeme, že mám blbé Ddimery tak než zjistí ci mi je tak raději pokračovat :pensive:
13. led 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
holky díky, tak jsem si ho koupila tak ho začnu užívat, snad mi to srovná cyklus,

jinak evi já myslela, že už dr vědí co ti je :unamused:
13. led 2009 v 17:41  • Odpověz
no pořád nevědí co ty D dimery, před operací jsem měla d dimery 400 a teď dokonce 1400 a norma je do 100, ale crp jsem měla 110 a mám 12 a norma je do 10

takže v pátek byla další spousta odběrů a v pátek budou výsledky a zase se bude hledat kde se co dalšího schovává. A zase je to prí přiliš nebezpečná hodnota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak nevím Joli už mu podruhé řekla že chce vyměnit plínku!
Dopíďalila se pro čistou a s výskáním jí na mne mávala, a už to udělala po obědě a pokaždé měla v plínce hov.. :sweat_smile:
13. led 2009 v 17:58  • Odpověz
Veru díky!!a le mě se nezdá že máme dávat 5kapek každý den..taky jsi to tak měla a pak se ubere??
13. led 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
teda evi vy máte nějak nadrůměrně mozkově vyvinuté dítě ne? :grinning:
13. led 2009 v 18:15  • Odpověz
no nevím, pořád se neraduju, říkám si že náhoda, ale po obakrát měla v plíně ho... tak to víš trochu mi to vrtí v palici co když?
Ale to uvidím jestli s tím nepřestane, tak je to vědomé, pokud přestane, tak to byla jen náhodná hračka :grinning:
13. led 2009 v 18:19  • Odpověz
GAbi, 5 kapek? My jsme dávali Vigantolu od začátku 2
13. led 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
no uvidíte, třeba máte geniální dítě :slight_smile: a proč by ne, když jste na něj museli tak dlouho čekat :wink: jo jak dopadly karty? kdopak vyhrál?
13. led 2009 v 18:28  • Odpověz
do teď sme dávali 4, ale po dvou měsíční prohlídce nařídila dr 5! :astonished:
13. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.