• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
my davame 4 kapky a ani o jednu nesmime vic . v jedny lapce je 300 UI vitaminu D

veru, ja prave cetla o tom vit K, ze se ma davat jak vy davate, ale nam nic doktorka na prohlidce v 5 tydnech nerekla, tak pokracujem kazdy tyden, ale asi je to fakt moc. Pozeptam se ted ve 2 mesicich.

Evi, teda preju pevny nervy a at konecne najdou co ti hapruje :unamused:
Joli je uzasna a me to teda nenormalni vubec neprijde! Dyt je to super ze si rekne! Holciny, co delaj bezplenkovou metodu by se nad timto vubec nepozastavily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tise zavidim :dizzy_face:
13. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Blani, mně to doktorka všechno řekla hned při první návštěvě, kdy dojela ona k nám a sestřička mi to napsala. Dál už se o tom se mnou nebavila, jen se v poradně ptala, jestli mám všeho dost a nepotřebuji něco napsat, takže to brala, jako že si to pamatuji a myslím na to... :wink:
13. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
No u nás se to nepočítá na výhry nevýhry, jen kdo prohraje míchá, hrajeme ameriskýho žolíka tam se to ani nijak nepočítá

vigantolu má Joli taky 2 kapky :wink:

geniální? a po kom? :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 10:57  • Odpověz
No mám objednaný menší nočník a uvidíme jak to půjde, chci aby to byla zábava a ne povinnost :wink:
14. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
čauec holky, tak jsem doma z práce a chystám se do rychnova na katastr dát smlouvu o pozemku, aby už bylo opravdu náš
14. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Evi, to půjde. My nočníkujeme od 5ti měsíců a jde to. Sice se spíše daří do plíny, ale minimálně je na nočník připravená. Ví, co má do něj dělat, jen si o to neumí říct.

Luci a jak vypaá ta druhá práce na plný úvazek?
14. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Veru taky si myslím že si minimálně zvykne a nebude pak ječet když uvidí nočník, Ježíšek přinesl nočník ale je to rovné křesílko, a má relativně velký otvor, tak jsem ještě objednala menší taky hrací, má to být lachtan a má mít anatomické sedátko :wink:
14. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak to budete mít něco podobného, co máme my. Ale Terka stejně nejraději kadí a čůrá do nočníku, co máme po mě :grinning: Ju, jde třeba vidět, že kadí raději do nočníku, než do pleny a tak a jak ji posadím, hned čůrá nebo kadí, takže to určitě není 100% podle literatury, že děti svěrače neovládají do 18m - to se mi zdá jako blbost. Já jsem byla v roce na plenách jen na noc a pak už ani to ne, protože mi je babi zapomněla dát a zjistila, že se vbudím a řeknu si. Jediný problém je, že si ti bobci spíš neumí říct, nebo je to prostě nenutí - my jsme to v těch látkovkách tak příjemné neměli :sweat_smile:
14. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
no to je pravda, já teda hodlám ok dubna května používat ty starý obyčejný nepříjemný látkovky aby měla motivaci :grinning:
14. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
AHoj no veru ta druhá práce nedopadla, minulý týden to obsadili, ale nevadí, když mi to doplatí, tak asi ani nebudu nic tak hodně moc shánět,stejně je to už jen pět měsíců :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci to by muselo být sakra finančně výhodné aby se ti to vyplatilo, a hlavně když to doplácí, tak nevím jestli to má extra smysl :wink:
14. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
no právě tak si říkám, asi to nechám být a nebudu nic hledat, a mám dobrou pracovní dobu 4 hodiny, tak je to fajn, tak to už nebudu řešit :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
hlavně máš čas pracovat na svém zdraví a být fit i po fyzické stránce myslím co se únavy týče
14. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo jo, luci, eva ma pravdu :slight_smile: prasule jsou sice potrebny, ale zdravicko je dulezity tak at jsi pro miminko v plny forme :slight_smile: :dizzy_face:
14. led 2009 v 16:35  • Odpověz
tak Joli posvačila koktejl, včera banánový a dnes mandarinkový, a baští, já do ní to odmátané mlíko stejně dostanu :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
evi krásný ideo a jolanka opravdu moc pěkně papá, máš moc šikovnou holčičku :slight_smile:
14. led 2009 v 19:41  • Odpověz
aby nebyla buřtík po mamce :sweat_smile:
14. led 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
nejseš buřtík prosím tě, a dyť jsi po porodu hodně zhubla :slight_smile: tka tady nepovídej nesmysli :slight_smile:
14. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
no už toho mám spoustu zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: 97 kilo ale je to -9kilo před těhu :sweat_smile:
14. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak dobrou už padám na hubuuuu a ještě potřebuju prolítnout vanou abych se púrohřála, je mi hnusná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jeje, Joli krasne papka!
Evi burtik jo? Prosimte. Hlavne ze jsi v poho ne? Ja jsem sice vyzlatko, ale uzlicek nervu. Tak a ted mi rekni, co je lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky frcim do vany :slight_smile:
tak dobrou holky :slight_smile:
14. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobré ráno, tak kníkadlo oslo po 22 a od 6 už zase kníká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 07:06  • Odpověz
Blani třeba nás namixovat a rozdělit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 07:08  • Odpověz
autor
holky, to já musím říct, že jsem se sebou docela spokojená, je pravda, že pár kilo ubrat by neškodilo, ale jinak jsem spokojená s prsama, obličejem, no prostě se vším a jsem v pohodě, jirka mě má rád takovou jaká jsem a já se cítím velice šťastná a myslím si, že vypadat po porodu aspoň tak stejně jako předtím je dobrý :slight_smile:

jinak všem dobré ráno
15. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Já spíš nejsem nespokojená, hlavně stejně mám diety zakázané a dokonce mám příkaz jíst 5x denně, už jsem se dokopala ke 4x denně no ještě to chce jednou :sweat_smile:
15. led 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
evi já tě hrozně obdivuju, kdybych si měla projít tím co ty, já totiž hrozně nesnáším bolest, teda jako když už to přijde, tak se to snažím vydržet ale spíš mě děsí ta představa té bolesti no a ty jsi si už taky pěkně zkusila
15. led 2009 v 10:00  • Odpověz
no jo Luci a ty snad ne? sice jinou ale rozhodně větší, už ti táhne k 70 oslíkům že? tak to už to brzo bude :wink:
15. led 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
:grinning:
15. led 2009 v 10:04  • Odpověz
jé já už se těším jako bych se měla začít snažit sama :sweat_smile:
15. led 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.