• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
holky já jsem moc ráda, že vás mám, jste moje největší podpory, tady mě všichni straší a to fakt nepotřebuju

DÍKY :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
jedu do práce, tak se mějte a písnu až přijedu tak papa a hezký den :slight_smile:
15. led 2009 v 10:45  • Odpověz
tak ať ti pěkně uteče a zítra už je páááátek :wink:
15. led 2009 v 11:18  • Odpověz
luci kdo te strasi a proc? at si trhnu nohu a oholi si kebulu :angry: PRD NA NE!

ja vas stejne obdivuju obe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
no já taky okolí raději neposlouchám :wink:
15. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
vid, evi. me se strasne libi, jak je kazdej chytrej, kdyz jde o druhyho a ve vlastnim zivote dela kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, je to tvuj zivot, tvoje rodina. oni se vykecaj a hop uz myslej na neco jinyho a zijou zivot svuj. tak se na ne vybodni. odkejvej a mysli si svoje a hlavne delej, co sama uznas za vhodny :wink:
15. led 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
no to jo, akorát do mě pořád verklujou, že musíme počkat dýl než půl roku, že nesmíme na to myslet jinak se nám to nepovede a tak, ale prdíme na ně, myslíme si svoje

a i kdybych otěhotněla už teď tak jim to může být jedno, je to moje tělo a já musím vědět nejlépe, kdy se na to cítím
15. led 2009 v 16:16  • Odpověz
tak se mi to libi.

ono, ze na to nesmis myslet je pravda tam, kde to dotycne stresuje, pac stres a nervozita je blokujici vyrobu mimi. ale to taky hrozne zalezi na spouste veci. hod to za hlavu :slight_smile:
15. led 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
dyť jo :grinning: dneska jsem dostala nabídku na práci, dělat terapeuta při uklidových prací s postiženými, je to jen na dohodu o provedení práce a budu jen dohlížet na kluky, jak uklízí, aby to dělali dobře a tak, tak se těším
15. led 2009 v 16:41  • Odpověz
Luci tak zase změna a další využitý čas, tak se to bude blížit pěkně rychle :wink:
15. led 2009 v 18:13  • Odpověz
teda ty jsi aktivni :slight_smile: to mas super, takovych pestrych aktivit sis nasla a jeste k temu placenych :slight_smile:
15. led 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
no uvidíme, jak bude tohle placené, ale ikdyž ne moc tak aspoň nevypadnu z té profese práce s postiženými
15. led 2009 v 19:47  • Odpověz
dobrou noc ať už je zítra odpoledne, to budu mít výsledky odběrů z minulýho týdne :fearful:
15. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
tak evi budu na tebe myslet a dej vědět hned jak to budeš vědět :wink:

já se taky těším na zítra to bude před námi víkend a konečně zase odpočinek :wink:

tak dobrou holky a hezké sny
15. led 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj devčata :grinning:

tak co je u vas noveho?? my jdem teda v utery v 9 na prijem na prevadeni tak jsem zvedava jak to dopadne :unamused: je mi z toho zle u ted :frowning2:

Vybrala jsem si novej kocarek na leto tenhle bude rad kdyz prezije zimu chudak, tim snehem se ilene rozvrkoal

http://www.kasa.cz/display-photo/776069.jpg
16. led 2009 v 07:48  • Odpověz
Evi,tak tfuj tfuj tfuj,ať jsou výsledky co nejlepší!

Luci,tak tady máme konečně paťulinek! :grinning: A další týden máš za sebou!:wink:

Peťko,tak ať to tentokrát dopadne dobře!Teď jdete jinde,než jste byly minule?
Kočárek super!Já jsem si vyhlídla něco podobného na MMB,paní ho prodávala za 1500,- Ale než jsem se rozhoupala,byl prodaný,tak snad do jara ještě na něco narazím.
16. led 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
ahoj veru, no konečně pátek, jsem se strašně těšila až si odpočinu :wink:

péťo tak ať to dopadne, kočárek pěkný :slight_smile:

evi, tak až budeš něco vědět, tak hned písni
16. led 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci a už Tě alespoň nechají se nějak samostatně "projevit"? Nebo je to pořád jen držení se denního plánu a nápadů druhých učitelek a ředitelky? Já docela zvažuji změnu zaměstnání po MD, ale uvidí se co bude. Docela mě nalákala moje spolužačka ze ZŠ - prý mají volné místa "civilů" na policii. Přece jen jsou to jisté penízky...´
16. led 2009 v 11:34  • Odpověz
jj na to samy, budou ji prevadet z neocatu na nutrilon alergy care, tak doufam ze to zas nepos.... :confounded:
16. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
konzumira: no ja na taky koukala na MMB, a oni za jetej chtej 3500 novej stoji 4500 takze jdu do novyho
16. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Peti, tak to je jasné.Ten, na který jsem se koukala já, tak stál původně(zjišťovala jsem si to i na netu) 3.600,- a prodávala ho za 1500,- a poštovné hradila ona, jenže my bychom si pro něj zajeli. Byla z OV a já si zas myslím, že třeba kočárek, který je použitý je třeba nejdřív vidět. Abych nevyhodila z okna peníze, že?.

Takto řádí ten náš čert: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2271309&vReferer=
16. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky tak jsem doma a výsledky o moc lepší :wink: ještě ne ok ale o moc lepší.
16. led 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak Joli se poprvé vyčůrala do nočníčku :wink:
16. led 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
teda ahoj holky, evi vy máte fakt šikovné dítě, je vidět že se jí věnujete

no veru, je to takové půl na půl, akorát mě strašně štve, že když mám odpolední a děti mi už usínají tak ona přijde a začne tam mluvit nahlas a všechny děti se mi samozřejmě vzbudí a můžu začít uspávat znova, to mě fakt teda točí, kdyby aspoň mluvila potichu, když vidí, že už spí nebo že už usínají
16. led 2009 v 16:53  • Odpověz
to je pipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nakopat ji v řiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
no to jo a pak se na ty děti zlobí, že nespí prostě kocourkov

a co vy holky, jak jste se dneska měli?
16. led 2009 v 17:27  • Odpověz
my dobrý, výsledky lepší
Joli přežila péči táty :wink:
přijeli mi naproti k vlaku no dobrý :grinning:
16. led 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
no tak super, hlavně aby to bylo pořád jen a jen lepší, ale ono bude neboj
16. led 2009 v 18:02  • Odpověz
já se nebojím, jen si musím taky ještě chvíli počkat :wink:
16. led 2009 v 18:05  • Odpověz
ty jo, samy dobry zpravy tady :slight_smile:

peti, budem drzet palce

jinak jsme byli dnes u doktory. ockovani mi teda posune na 4 mesic maxi
toz v dvoumesicnich narozeninach mame 5kg 160 a 57 cm :astonished: :slight_smile: roste jako z vody Pry bude velikej, pac ma velky nohy. No pri narozeni mel 48,5 cm, tak si to spoctete. a ja proc furt chodim do skrine hledat vetsi a vetsi oblecky :grinning:
16. led 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.