• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no to je super zpráva :wink:
16. led 2009 v 18:17  • Odpověz
16. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak u nás ráno už od 4 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hraje si na dece a nezlobí, teda ve 4 dala 250 mlíka a teď prý už mlíko néééé, tak za hodinu z něho udělám kaši a to bude jíst až se bude divit :grinning:
17. led 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak u nás noc luxusní.Terce se konečně po nekonečně dlouhé době prořezala horní jednička,druhá ji už následuje a prosvítají všechny čtyři dvojky,takže budeme mít cn nevidět 8 zubů :grinning: Spala od 19,do 4.15(to pak do 5ti kňourala,ale pak usla) a spala až do 7.15! :grinning:
17. led 2009 v 08:56  • Odpověz
no to byla pohoda koukám. budeš mít úplnýho žraloka doma, to se bude hryzat clebíček :wink:
17. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Ona už ho uhryzuje teď,ale teď jí to půjde lépe.
17. led 2009 v 10:49  • Odpověz
no já vím že už si mlsá chlebík se sýrem :wink:
17. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme byli na pastvinách u rodičů na chatě. tady koukám klid a noci taky klidný

veru a kdopak našel první zoubek? jeslti ty, tak by ti měl dát manžel na šaty :slight_smile:
17. led 2009 v 19:46  • Odpověz
No u nás moc klid nebyl, ale krize to nebyla :wink:
17. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Luci, zatím všechny já - první, druhý a i teď ten třetí prořezávající... Ale na šaty jsem nedostala :frowning2: :wink: Ne, Jarek by mi koupil, co mi na očích vidí, ale já jsem si slíbila první hadřík, až zhubnu.
17. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
je veru, tak to mas prima chlapa :slight_smile:
u nas krize je :frowning2: mame zasejc plakaci den. Ja uz fakt nevim, co tomu nasemu malymu je. Kdyz nespi, neji nebo si nahodou chvilku v klidu nehraje tak place a jsou to nejen prdiky ale kdovico jeste uz jsme z toho s manzou fakt zoufaly.
tak vam preju krasnou dobrou noc. ja doufam, ze mi chlapi na ty prochajde se psem moc nezmokli. Navic tam nejak fuci.
17. led 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky,tak my jsme trochu upravili rezim :wink: barunku koupeme v 17hod-to je o 2hod driv.v 19 uz spi jak poleno a budi se az kolem 3rano, takze stihnu uklidit,uvarit obed na druhy den a jeste odpocivat :dizzy_face: zitra mame jednani kvuki bytu, tak prosim na nas myslete ať to dopadne :wink:

Blani tak to ti věřím, že je to zoufalství, my to naštěstí neznáme, pláč máme jen v noci z hladu nebo prdíků, jinak přes den když je plná plínka nebo když nehce být sama...jinak se pořád směje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už dokonce papá ze lžičky a že jí to jde :slight_smile: je to náš otesánek :grinning:
17. led 2009 ve 23:50  • Odpověz
gábi pěstičky u nás máš jisté :wink:
18. led 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ranko děvčata

Evi díky!! :wink:

Holky, dneska byla úžasná noc, Barunka vstala až v 5 ráno :confused: :dizzy_face: , no ale ten řev potom (spala od 19hod) :sweat_smile: bobíšek si pak dala 240 mlíka..a vstala před chvilkou, to spapala 120 kaše a je v klidu, a něco brblá v postýlce, ale brblá čím dál míň tak asi zase usíná...

Přeju Vám všem hezký den, u nás zase přes noc napadal sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten co se včera rozpustil (sem se už radovala)...
18. led 2009 v 08:16  • Odpověz
tak u nás byla kaše o půl 9 a při chování totální výtuh, to neznám :wink:
18. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Blani, ju, Jarek je super. Někdy mě štve, ale bez toho by to nebylo ono. V pátek měl narozky, tak jsem mu jen popřála a dárky ho čekaly v sobotu, abychom mu mohli popřát všichni - i naši. Koupila jsem mu návleky na ruce na kolo - tak byl šťastný, a šampón, na sprej jsem zapomněla. Když jsem se ho teď ptala, jestli mu dochází i sprej a on říkal, že jo, tak jsem mu řekla, že škoda, že jsem to nevěděla, koupila bych ho. Tak mi na to řekl, že ho koupíme, až si konečně koupím tu řasenku (nechtěla jsem si ji kupovat, abychom měli na jídlo a Terce na dárky)... Je zlatíčko. Za každou věc, co si koupí on, si musím taky koupit nějakou já.

Gabi, držím pěstičky, pak písni, jak jsi dopadla :wink:

U nás noc katastrofa!Snad nejhorší za posl.3 měsíce - asi ty zuby, ale já už jsem byla hotová. Jarek měl sraz ze školy a já v opojení předešlé noci (spala od 19 do 5 a pak do 7:30) slíbila, že ho i vyzvednu(jinak byl domluvený s mým taťkou), no tak, než jsme dojeli bylo po půlnoci a od 0:30 se TErka budila co 1/2 hoďky až hoďku. V 5 jsem byla zoufalá a v 6:30, kdy se rozhodla vstávat na hranici zoufalství. Tak ji Jarek vzal do obýváku, ať se vyspím, jenže v 8:30 mě vzbudily výkřiky z obýváku EE, tak mu říkám - už si řekne, chce čůrat, tak ji dej na nočník - zbytečné - počůrala se. Byla nenakrmená - že prý nevěděl, že mám nachystanou pro ni snídani a že si neřekla... Tak jsem ji obstarala a pak sebe - no věřte pak chlapům. Od včerejška říká sama EE - včera večer poprvé a vyčůrala se (byla od 13.30 až do 19 na jedné pleně) a dnes už 3x - 2x jsme to nevychytali (jednou to ráno, pak jsem telefonovala) a po 3tí to řekla dole u našich a jak jsme ji dali na nočník, hned čůrala.Snad jí to vydrží...
18. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Veru no to je ale šikulka a ti chlapi všichni stejní i když každý jiný :sweat_smile:
18. led 2009 v 11:05  • Odpověz
Evi, to jo :grinning: To je právě ta výhoda začít nočníkovat co nejdříve. My jsme začli v 5m, když začla sama sedět. Spousta holek argumentuje tím, že děti ovládají svěrače až od 15-18měsíců a je zbytečné je na nočník dávat dříve. To je podle mě nesmysl. Nehledě na to, že spousta z nás byla od roku bez plen.
18. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
No Joli ještě sama nesedí, tak ji dávám tak max na 2 minuty a buď se to povede nebo nepovede, co nadělám, chci aby pro ni byl lachtan kamarád a ne nepřítel do kterého musí :sweat_smile:
18. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ahoj holky tak koukám, jaký tu máte starosti, už se těším, jinak já dneska uklízím a pak musím kreslit, a co vy a odpoledne?
18. led 2009 v 15:41  • Odpověz
já mám do večera o zábavu postaráno, honit plazici po obýváku :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 15:51  • Odpověz
tak náš OTESÁNEK šežral 200g jahodové přesnídávky smíchané se 150g bílýho bio jogurtu :astonished: :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 16:15  • Odpověz
teda, takle nazyvat vlastni deti :angry: :grinning: Budte rady, ze vam papaj. Muj manza prej kdyz byl malej tak nechtel vubec jist a jenom spal. Tak prej sestricka v nemocnici nakonec prohlasila, ze mu zacpou nos a on ze tu papulu nakonec prece otevre ne? :astonished: :sweat_smile:

No co ja cetla z bezplenkovy metody a co videla u kamosky a i u naseho kloucka, tak bych se vsadila, ze ty sverace ovladaji (no v ramci moznosti) uz od malicka a jak pisou bezplenkacky diky plinam se to odnauci. Jako kazdej sval potrebujou cvicit a kdyz se necvici ochabnou. Takze taky pocitam ze co nejdriv zacneme s nocnickovanim. Chtela jsem jit do bezplenkovy metody, ale teda padam zatim na hubu uz takle, takze to pocka jeste chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my tu dnes meli krasne, tak jsme byli vsici na prochajde :slight_smile:

zejtra nam prijdou prebourat krb. Konecne. Do konce tejdne to snad bude hotovy a pak konecne budem topit drevem a uzivat si ohnicku romantickeho :slight_smile:
18. led 2009 v 17:23  • Odpověz
no jo ale jinak dnes docela prudila u jídla, asi ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojky, tak dnes nás čeká asi nic moc noc. Jak jsme přijeli z bazénu, byla TErka v poho, ale večer mi vyzvracela celou kaši, pak jsem jí dala heřmánek a další pokus o kaši a zase zvracení. Asi zuby :frowning2: Když jí leze těch 6 najednou, tak jí to asi dává zabrat... :cry: Dostala Nurofen čípek, tak uvidíme, bříško vypadá plné, tak tam snad něco zůstalo, ale i tak čekám těžkou noc :confounded:
18. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Veru a už spinká? nebo i to je problém? držím pěsti aby to nebylo kritické :wink:
18. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
u nás se ješte prudí, no nic všem dobrou a klidnou noc :wink:
18. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já taky přeji krásnou dobrou noc, dneska jsem měli uklízecí den, a zítra zase do práce, ale mám ranní, tak to bude utíkat

tak krásnou dobrou noc a zítra si to užijte :slight_smile:
18. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Evi,ju,spinká od 20.hod.Usla hned a byla veselá,tak snad jsou to jen ty zuby a Nurofen zabral.

Luci,děkujeme.Tebe čeká další rychlý týden :wink:

Dobrou!
18. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Veru, 6 najendou :astonished: preji pevny nervy chudera
Evi taky dobrou no vlastne dobrou vsem :slight_smile:
18. led 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.