• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
luci tak si udělej další test :slight_smile: a jinak to dostáváš pravidelně? Já právě vždycky po 28 dnech, takže když už to bylo 3 dny přes bylo mi to jasný i bez testu :slight_smile:) hlavně můj přítel (teď už manžel) mi pořád říkal, jsi těhotná, uvidíš že jsi těhotná...tak na tebe myslím :wink:
6. pro 2007 v 08:54  • Odpověz
Lucka_g: tak to je opravdu zvláštní, já to čekám ted o víkend a pořád se sleduju :frowning2:, zatím nemám pocit, že by měla přijít, ale člověk nkdy neví. Po vysazení HA jsem to měla zatím jen dvákrát jednou po 30 a jednou po 27, takže kdo ví, kdy a jestli teď dorazí :slight_smile:. Test mám koupený a každé ráno se přemlouvám, abych ještě vydržela a neudělala si ho :slight_smile:.
6. pro 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
no já to fakt nemám pravidelně ale nevím přesně pokolika dnech to mám teď už je to 34 dnů ale já to nemám pravidelně většinou to přijde dýl než dřív
6. pro 2007 v 09:15  • Odpověz
nj to je těžký, když se ani na tohle člověk nemůže spolehnout, prostě je to taková sázka do loterie, ale ta výhra bude stát za to :grinning:
6. pro 2007 v 09:25  • Odpověz
autor
tak to máš pravdu hlavně aby to vyšlo
6. pro 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky,moc vás zdravím,koukám, že se nám diskuse pěkně rozrostla :wink:
Lucíku - nestresuj a nechej tomu volný průběh...Já za první měsíc očekávala menstruaci a v lékarně jsem nechala tolik peněz za testy,že jsem se na to vykašlala a za měsíc se nám to povedlo :wink: Prostě si najdi nějakou aktivitu a uvolni se :wink: :wink:
Nativa - přeji tobě i tvému miminku hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka :slight_smile:

Holky nezoufejte!!!na všechny se dostane :wink:
6. pro 2007 v 11:09  • Odpověz
autor
jo tka to máš numerenko pravdu já si nakoupila toli testů že sjem v tom utopila už hotové jmnění :slight_smile: teď už se na to taky vyprdnu budu si užívat stejně musím dělat věci do školy tak aspoň budu mít na co myslet jiného než na miminko
6. pro 2007 v 11:21  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem si právě objednala femigard - dočetla jsem se o jeho bezvadných účincích tak uvidíme píšou tam že je to i výborná věc pro ty kteří nemají pravidelný cyklus jako já a chtějí otěhotnět a mohou s tím mít problémy taky to má další dobré účinky tady je odkaz kdybyjste se na to chtěla některá podívat http://www.e-zdravi.com/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=H026 tak uvidíme jaké to bude mít na mě účinky:slight_smile:
6. pro 2007 v 16:09  • Odpověz
autor
tak holky dočetla jsem se o tom preparátu hodně moc dobrého tak uvidíme až mi to přijde jak to dopadne má to upravit cyklus jedné pacientce co jsem četla se to upravilo ze 40 dnů na 28-29 a má to tak uř pravidelně tak jsem ted fakt zvědavá ahoj a dobrou noc já jedu na víkend do prahy tak se tady mějte a něco napište papa :slight_smile:
6. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky Lucíku,no já jsem si ten femigard objednala také,ale když mi došel,tak jsem zjistila,že už ho nepotřebuji - byla jsem těhotná :wink:
Jinak ti stále držím palečky a myslím na tebe :slight_smile: doufám,že se to už povede :wink:
Já jdu v úterý na ultrazvuk a už bych měla vidět i srdíčko mimíska,moc se na to těším.
7. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já jsem to právě dneska dostala ale co máme na to zase příští měsíc objednala jsem si ten femigard měl by mi přijít příští týden tka uvidíme jak to dopadne. třeba se to pak po tom hned podaří já jsem zjistila že mám cyklus zhruba35 dnů a to ještě nepravidelně tak mi to určitě srovná a pak to pujde jako po másle tak se mějte a užívejte víkend papa :slight_smile:
7. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to mas stejnej cycklus jako ja, taky dlouhej. U nas tady Femigrad neni, ale je tu neco, co se jmenuje Angus Cactus a to pry srovnava hormonalni hladinu, tak to dneska taky kupuji.

Jinak jsem dostala smsku od kamosky, ze je tehule, mam moc radost, protoze se snazili dlouho, ale taky tady sedim zelena zavisti :frowning2:

Ja bych mela mit tedkom ovu, ted nejak od 5.12 do 10.12 ale nevypada to tak, teploty nemerim, akorat zkoumam hlen, ale neni to ten, co chci.
7. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
ahoj verap tak ti držím pěstičky aby vám to vyšlo mě ten femigard přijde snad příští týden tak uvidíme píšou tam že napomáhá ovulaci tak sand to dopadne příští měsíc tak se mějte a držím pěstičky verap ahoj
8. pro 2007 v 11:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem se vrátila z prahy bylo to moc pěkné a jka se máte vy? už máte napečeno? já se na to chystám tento týden tak uvidíme co z toho vyjde :slight_smile:
9. pro 2007 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky, jestli Vám to nevadí, tak se taky s dovolením přidám :grinning:
Jsem na PN a tak se celkem nudím, takže když si můžu trochu pokecat, jsem jen ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Čekám své první miminko a zadařilo se nám, aniž jsme se snažili :grinning:
Vysadila jsem antikoncepci a chtěla se po půl roce začít pokoušet o mimi, no a hned první měsíc jsem v rámci "neplodných dnů" otěhotněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miminko vypadá prý na holčičku a bude to nejspíš beránek, stejně jako její tatínek :grinning: A to jsem nechtěla mít rohatou celou rodinu :grinning: :grinning: :grinning:
No, já jsem totiž kozoroh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak holky, co se snažíte, přeju Vám, ať se taky brzo zadaří :wink: Hlavně se tím zkuste nestresovat, i když to občas musí být těžký... Vydržte, určitě se povede :grinning:
9. pro 2007 v 18:08  • Odpověz
Ahojky, zdravim nove prichozi :slight_smile:

Luci, tak jsme na tom stejne, tento mesic to bylo na prd, dneska jsme se pohadali, takze zadne snazeni nebude, venku fuci a prsi cely vikend :frowning2:

Preji vam hezky tyden, ted, co pracuji, at to rychle utece a je zase vikend :grinning:
9. pro 2007 ve 21:10  • Odpověz
cibule: tak to jsme měli stejný začátek.Absolutně jsem nevěřila,že to půjde tak rychle...
Lucka_g:my už máme napečeno 2 týdny.Už mám nazdobenou i část perníčků.Tento týden budu spojovat linecké,ořechy a zdobíme...
9. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz
Verap:tak to přeju pevné nervičky...
9. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
ahoj holky no verap tak to jsem to dopadli co? ale neboj všechno se ustálí my budeme zkoušet tento měsíc zase a opět ale už to nebude tak nějak jen kvůli miminku prostě si to budeme užívat a buď to přijde nebo ne ale už se nebudu klepat jako tento měsíc už to mu nechám volný průběh jinak já se chystám péct tento týden tak na mě myslete zatím jsem pekla jenom s mamkou tak snad to dopadne dobře :slight_smile:

jinak všem dobrou noc
9. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz
autor
čauvec holky tak si představte že mi přišli objednané záclony které měli přijít až za čtyři týdny trochu jsem s tím teď nepočítala a taky mi konečně přišel ten femigard tak uvidíme jak to zabere hned to začnu papkat snad se pak brzy povede mimi tak papa :slight_smile:
10. pro 2007 v 15:44  • Odpověz
Lucka_g: tak to máš takový předčastný dárek k Vánocům :slight_smile: V tom případě pěkně papkej,ať máš ještě na Vánoce v bříšku dáreček! :wink:
10. pro 2007 v 16:28  • Odpověz
autor
ahoj jasně už jsem si vzala první lžičku úpůlně cítím jak to působí :grinning:
10. pro 2007 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás moc zdravím. Včera jsem byla na ultrazvuku a už jsem viděla srdíčko mimíska :wink: Měříme zatím jen 1,39cm a vše je zatím jak má být. Jen mi je stále zle a mám pocity na zvracení. Připadám si úplně nepoužitelná :confounded:
Lucíku,držím ti palečky ať se vám to povede a hlavně se snaž na to nemyslet :wink: Vím,že je to těžké :unamused:
12. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz
ahoj numerenka :slight_smile: tak to už roste :wink: ten náš Drobeček už by měl mít kolem 15ti cm :slight_smile:
12. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz
Tak to vam kocky gratuluju to je super ja si pamatuju jak jsem cekala meho Sebastianka tak jsem se tesila na kazdy ultrazvuk kde mi miminecko ukazali no a uz je na svete a tehotenstvi jsem si ani neuzila byli mi spatne na zvraceni byla jsem plačtivá naladova no hruza ale ted jsem stastna mamina sice se nevyspime s manzelem protoze porad pláče kvůli bříšku pry maji kluci prdíky do 3 mesiců a pak uz je to lepsi no uvidime ale stoji to za to jsem stastna mamina jezdim vesele s kocarkem a uzivam si to tak na vas myslim a at vse dobre dopadne a je nas vice takovych usmevavych a veselych maminek mejte se
12. pro 2007 v 16:35  • Odpověz
Achojki cholki!Už se začínám cítit jak slon...Nohy jak konve a záda booolí...Asi jsem to s tím pečením a zdobením přehnala.
12. pro 2007 ve 22:36  • Odpověz
autor
ahoj holky nemerenko tak to je dobře že je miminko v pořádku a ty hodně odpočívej ono tě to za chvilku přejde to jak ti je zle teda si aspoň myslím já už mám napečeno dneska jsem pekla jak divá už jsem z toho úplně hotová a ještě to ale nemám hotové teď mi má skončit ms tak na to skočíme ještě s větší vervou říká manžel :slight_smile: ale nebudeme na to myslet aby se to povedlo tak všem dobrou noc pa
12. pro 2007 ve 22:49  • Odpověz
autor
ahoj holky tak teď nám to pár dnů nefungovalo co? jak se všechny máte? já byla s manželem dneska ve Vídni bylo to mov pěkné všem doporučuji ikdyž lidí docela dost. Tak se mějte ahojky
15. pro 2007 ve 23:48  • Odpověz
autor
ahoj holky teda teď sem nikdo nechodí tak až tu budete tak koukejte psát
17. pro 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Luci,to víš,to je ten předvánoční shon-pečení,dárky,úklid...Já už mám napečeno,dárky nakoupeny a úklid?Ten jeden den uděláš a můžeš začínat znovu.A co Ty?Napečeno,nakoupeno?
18. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.