• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
evi no hlavne ze uz je dobre, ale rekni, to uz je po druhy co o tom pises :confounded: nahanis mi strach!cim to??
20. led 2009 v 19:53  • Odpověz
Dobrý večer! Tak my jsme celý den na čípku Nurofenu. Tentokrát jí ty zuby dávají zabrat ale festovně. Byli jsme s našima nakupovat a zítra jedem s TErkou na minisrazík s jednou březnovkou, tak si holky pohrají.

Evi, tak to je síla. Malá mamčiné kámošky(malá :sweat_smile: je stějně stará jako já - moje spolužačka, ale když byla malá) měla takové záchvaty vzteku, že tedýchala a modrala. Mamča ji musela šoupnout pod studenou vodu, když ji hlídala.

My jsme dnes měli taky palačinky, ale s Nutelou. Zítra budou kuřecí řízčky a pozítří játra.Některý den se chystám na Ražničí chudých. Už jsme ho dlouho neměli a já mám na něj děsnou chuť! :grinning:

Luci, to je super, že ti to tak utíká a najednou šup a bude tady doba D a pak nám tady budeš s radostí povídat, jak jsi našla //, pak se chlubit s UTZ :wink: Už se na to těším. Já vám to pak oplatím příští rok :wink: Chystáme se na březňátko 2011 :grinning:
20. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
teda tomu se říká plánování :wink:
20. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
jinak nevím proč dostala amok, z ničeho nic. prve to bylo ze spaní :unamused:
20. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Evi, to je fakt divné. Hlavně, aby se to už neopakovalo :frowning2:

Ju, chceme pro Terču sourozence tak, aby byli o 3 roky a na jaro proto, že mi to vyhovuje kvůli alergiím. Snad se to povede. Navíc to bylo i super proto, že po šestinedělí už bylo krásně, takže jsme pěkně pobíhali s kočárkem, v létě už mohla být Terka "na lehko" a mohly jsme se už obě koupat a na zimní navlíkání už je dost velká, takže mi dost pomůže - že si třeba sama provleče ručičku rukávem a tak.
20. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
no my by mohli plánovat, když jsme na Joli čekali 10 let a to dr před třemi roky řekli že děti mít nebudeme :sweat_smile:
20. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Evi, to máš těžko. Známí se pokoušeli o mimi dlouho a lékaři jim odmítli v OV udělat umělé oplodnění - manželka kámoše má totiž velice silnou cukrovku, takže jim doktoři řekli, že si nevemou na svědomí 2 lidské životy. Nakonec jezdili na umělé oplodnění do Prahy a nepodařilo se. Nakonec otěhotněla přirozenou cestou. Vše dopadlo dobře (i když v těhu krátkodobě oslepla) a samozřejmě se nechránili. Už početí tohoto dítěte byl zázrak. Další neplánovali a smířili se s tím, že budou mít jedno vymodlené dítě a ono ejhle, rok nato už byla těhotná znova. Tak mají 5ti letého chlapečka Ondráška a 3letou holčičku Klárku. Příroda umí být občas krutá, ale občas i mile překvapí :wink:
20. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
no to teda veru to je moc hezký

já se taky strašně těším, až najdu ty dvě a pujdu na utz, nato se těším nejvíc, už nám zbývá jen 70 dní na ijáčkometru :grinning:
20. led 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
AHOJ HOLKY, přeji všem krásné ráno, začíná na mě taky něco lézt, ale já to ustojím, cpu se vitamínama, tak to bude dobrý, nemůžu si dovolit být nemocná :wink:
21. led 2009 v 06:15  • Odpověz
Veru taky pěkný příběh, asi jsme vyvolené k tomu nejdřív trpět a brečet a pak mít štěstíčko :wink:

Luci jaro už se vkrádá, dny se prodlužují, tak to bude brzo veselejší. No vitamíny teplé čaje, ono děti ti vždycky něco dotáhnou, a ty si musíš znovu budovat imunitu, když jsi byla doma, to si imunita dala prázdniny. Ale oni jí skončily, tak už se brzo nastartuje a bude dobře. :grinning:
21. led 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky!

Luci, vidíš, jak to letí a za chvilku bude den D!!!! :grinning:

Evi, asi ano, ale o to větší štěstíčko pak zažíváte! My jsme se na tom druhém prckovi shodli až teď, takže jsem hned vysadila injekce. Co jsem si tak početla, je to dobrý humus, takže teď chvíli vydržím bez antika a jakmile přestanu kojit, najedu na svou předešlou antikoncepci. I když můžeme plánovat jak chceme. Kde je psáno, že se to povede jako poprvé... :sweat_smile:
21. led 2009 v 10:18  • Odpověz
no to jo, nebo vyjde početí, ale třeba jako sestřence jedno mimoděložní a druhé atypické v děloze, takže nervy nervy a nervy :pensive:
21. led 2009 v 10:34  • Odpověz
evi nestras!
uz vis, cim to je, ze se Joli obcas "zastavi"? zacinam vazne uvazovat o nanny :unamused:
21. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
nevím proč ve spánku, ale včera se vztekala
21. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem doma z práce, no jo utíká to, ale je to dobře, už se moc těšíme, a hlavně se tak těšíme do francie :grinning:
21. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky,

musím na chvilku k vám, než z toho zblbnu, malá je už zase ve své kůži tak můžu balit, jenže za ty dva roky co tu bydlíme máme ''nasbíráno'' tak ještě k balení jsem se dala do úklidu a vyhazuji vše co je nepotřebné, do nového bytu chci čerstvý vítr :wink: a do toho Honza shání práci, vyřizujeme úvěr, no mazec.. Dneska už od 12hod není doma a já balím sama a až přijde tak musíme pro krabice a na nákup...máme 12 zabalených krabic a není poznat že bysme se stěhovali :zipper_mouth: :sweat_smile: a to máme 1+1. Doufám, že z toho 3+1 se nikdy stěhovat nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Evi teda je mi tě líto jaké máš zážitky, jako už by nestačilo, že jste čekali tak dlouho, ještě abyste se takhle báli...

no děvčata mějte se, Honza právě přišel tak púádíme..

zase sem nenapsala vše co jsem chtěla, a zapomenu to než se sem dostanu :pensive:
všechny se mějte fanfárově :slight_smile:

no pozitivní je že honza si může udělat vyhlášku k práci přes pracák-zadara :wink: aspoň něco :dizzy_face:
21. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
gábi samá lepší zpráva, držíme pěstičky :wink:
21. led 2009 v 15:41  • Odpověz
ha ha ha Joli ode mne okoukala vytírání podlahy a vzala čisté body do ruky a plazí se po obýváku a vytírá :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
je evi to je dobrý, tak jí místo bot, dej do ruky ten hadr :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 17:25  • Odpověz
no foto v albíku je přesné, hlavně že je to bodyno, hadr neee

a jak uklízela tak vyrobila nálož :grinning:
21. led 2009 v 17:35  • Odpověz
gabi super! tak stastny stehovani :slight_smile:

evi, Joli nas bavi vsecky :wink: to je ale sikulka! :dizzy_face:
21. led 2009 v 18:15  • Odpověz
jo je beruška, místo jedení kaše mi vyzuhla na ruce :sweat_smile:
21. led 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ahoj evi jolča je úžasná, to budeš mít doma pomocnici :slight_smile:

a co ty blani jak se máte?
gabi, tak zdárné stěhování, moc na Vás myslím, aby to vše dopadlo :slight_smile:
21. led 2009 v 19:54  • Odpověz
neboj ono ji to přejde, ctím svou vlastní zkušenost :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky díky moc :wink: už máme těch krabic 2x tolik a to už poznat jde :grinning: :unamused: tak ješte oblečení, rozebrat nábytek a je to..no jsme vlastně asi v půlce a v sobotu to vypukne naostro..ale už zítra se poveze první várka a v pátek koberec :wink: naštěstí aspoň v sobotu přijede na pomoc mamka s bráchou, tak bude postaráno o Barunku a nebude do toho plakat..ještě aby tak měla den D snad to zvládneme v klidu, to stěhování ještě, ona to nechápe, ale ta změna prostředí, u tchýně nebyla nikdy za andílka a to je byt po tchýni :confounded: tak jsem zvědavá jak tohle dopadne.
Jo a ještě zítra jdeme vyřídit internet, že rušíme smlouvu, tak doufám že nás odpojí až k prvnímu, no kdyby to bylo nějak hned, tak se mějte fajn a já se ozvu až z nového :wink: :wink:

papa, a moc to tu nezasekejte ať vás dočtu :wink:

Jolanka je tak krásná :dizzy_face:
21. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
gábi tak pevné svaly a ještě pevnější nervy :wink:
21. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
jj přidávám se k evče, a neboj pak budeš mít určitě dost na čtení, to je tak vždycky, já taky než jsem vás dočetla tak mi to trvalo :grinning: takže hodně úspěchů v novém bytečku a vkročte do něj pravou nohou :slight_smile:
21. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
jinak holky přeji všem dobrou noc, jdu spát jsem hotová a taky nachcípaná, tak to musím vyležet tak dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
luci dobrou :wink:
21. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak jsem o dvě plomby bohatší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no za 30 korun to jde
22. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.