• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, tak jsme z práce doma a jdu na nehty,a budu nejkrásnější :grinning: ,

a jak jste se měli,

evi zubaře ti nezávidím mě to čeká až v dubnu :grinning:
22. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
no na přelomu června a července prý obě na preventivku :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
zubare nezavidim, ale taky bych mela jit :sweat_smile:
nehty naopak zavidim. jsem si je chtela nechat udelat, ale tady je to 3x drazsi nez v cr, tak si musim jeste pockat :unamused:
22. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak jsem zpět z dlouhé procházky, Joli spí, ale já jdu hubou po zemi :sweat_smile:

MM má už od včera nasírací stavy, ještě že šel už do práce, bych ho musela něčím bacit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
tak jsem z nehtíků, mám je moc a moc krásné mrkněte do albička :grinning: teď jdu na cvičení, už se těším tak zatím papa
22. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Luci decentní, pěkné :wink: prostě kóča
22. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma,ale co jsme azily mazec!!! Prisli jsme na prijem rano v 9:00, dr. nas prohlidla koukala jak krasne jsme pribrali a ze teda prvni davku dame 1:1 neocate a nutrilon pepti... Tak ji rkam ze se mi to zda hodne 1:1 a dr. rika ne ne bezny postup.... Tak to yvca snedla a najednou prisel primar ze ne ze 1:1 je hodne jenze my uz jsme to meli takze nasledovalo to co minule, vsechno vyzvracela i to co nemela zvracela jen zlutou vodu... Takze nastoupil muj tata udelal humbuk ale to by jste museli videt :angry: ... Nakonec to svedli na to ze ma strevniho vira (coz je blbost protoze průjem vůbec nema a doma nezvracela jen v nemocnici) takze za 4 tydny tam jdem zpet...

Do toho mi rekl muj manzel ze si necha udelat testy DNA, a na mou otazku ze jesli bude mit klid kdyz si yvcu nebude brat mi rekl JO... mazec... takze jdu pro zadost o rozvod a hotovo

Co je u vas noveho?
22. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Péťo síla na sílu. Ty blbce v nemocnici by fakt člověk nakopal do prde.., tvýho ještě manžu taky, to jako že není jeho protože má potíže? no to by řekl jednou a dveře by mu byly malé, budou to nervy, dna ať si udělá stojí 10000 za něho a 10000 za Yvču. Stejně mu to tutově bude k prdu ale je smutné že se na vás takto vybodl hned co je malinká, ale než se hádat a stresovat, možná líp. držím moc moc pěsti, ať je vše co nejdříve v pohodě :wink:
22. led 2009 v 19:05  • Odpověz
ekt: moc dekuju, jsem naprosto v pohoe takze Yvca je taky v pohode :grinning: a nakej blbec nam to nezkazí... naonec bude stejne brecet!!
22. led 2009 v 19:16  • Odpověz
nebude chlapi jsou na tohle divní, ale nejdůležitější je vaše pohoda :wink:
22. led 2009 v 19:25  • Odpověz
no uvdime :grinning: Co Jolanka?
22. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Něco na zasmátí:

Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky. Z jedné jí občas vypadne
tisícikoruna. Všimne si toho policajt a zastaví ji : "Matko, padají vám peníze z
tašky.....,mimochodem, odkud je máte, neukradla jste je.. ?" praví žertovně.
Babka: "No, víš synáčku, já mám zahradu, která sousedí přímo s
parkovištěm u stadionu. Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot na moje květiny.
Já jen tak stojím a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama a vždycky když
některý prostrčí svého......hm ehm...přes díru v plotě, chytím ho a zavolám -
TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá: "Hm, to zní fér....... Tak hodně zdaru! Jo a mimochodem co
máte v té druhé igelitce?" Babka: " No...., ne všichni jsou ochotni zaplatit....... :slight_smile:)
22. led 2009 v 19:56  • Odpověz
konzumira: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to se povedlo
22. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
no to je dobré odreagování :grinning: :grinning:

Joli asi i usne bez větších keců, za což jsem po dnešku opravdu vděčná.

Musím přeprat moje šaty, vyžehlit MM sváteční košili a najít malovátka :sweat_smile:

Jdeme s mladýma na maturitní ples sestřence :grinning:
Joli si budou užívat naši, přijedou pohlídat :wink:
22. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak teprve teď dočítám.

To víte, musela jsem trošku rozproudit krev :wink: :grinning:

Luci, nehtíky krásné - v jednoduchosi je krása! :wink:
Teprve teď jsem zkoukla tvoje albíčko (přiznám se - po hodně dloooouhé době) a vidím, že koncert sis parádně užila :wink:

Peti, tý jo, to snad v té nemocnici už není ani možné :angry: A TM navrhuji ustřihnout pinďnoura zahradníma nůžkama :wink: :grinning:
22. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
třebaby dal 1000 :sweat_smile:
22. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
Evi, možná by pak dostal rozum.... :sweat_smile:
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
Peti, tak to je sila. Jak ta nemocnice tak manzel :pensive: Asi vam fakt bez nej bude lip.

Evi uzij si to!

Veru diky, jsem se zas zasmala :slight_smile:

tak ja jdu spat, musim teho vyuzit, ze mi manza hlida dite :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, díky moc

peti fakt zastřelit, jak doktory, tak manžela, nevim k čemu mu budou krevní testy, když je yvča jeho, ale zase vám bez něj bude určitě lépe a to se chce jako vzdát všech rodičovských práv? pak bude určitě zklamaný, že to udělal, nepřizná to, ale bude ho to hryzat, hlavně, aby jsi ty a yvča byly v poho, to je nejdůležitější,

evi , tak si to užijte :grinning:

veru, fakt dobrý vtip :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak všem dobré ráno, a hezký dnešní den, je tu konečně pátek a víkend před námi, vím, že vám je to jedno jestli je středa nebo pátek, ale pro mě hurááá, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ranko!
Luci,zase dalších 5 dnů proškrknuto :wink: Mně to jedno není.Těším se na víkend a na to,že bude s námi Jarek doma :wink:

Dneska spala Terinka od 19.do 6.30 bez buzení.:grinning: Jen byla krásně prokaděná skrz :sweat_smile:
23. led 2009 v 07:04  • Odpověz
dobré ranko, mi bylo jedno co je za den ještě v době kdy jsem chodila do práce, ale tentokrát se na celý víkend moc moc moc těším, dnes ples a víkend s našima, to bude oživení, změna. Návštěvy mám moc ráda, hrozně moc při nich psychicky regeneruju. :grinning:
23. led 2009 v 08:11  • Odpověz
ju Evi, uz jste urco pryc, ale i tak preju at si to radne uzijete :slight_smile:
Luci me to taky neni jedno, jak rika Verca, jsem rada, kdyz je s nama manza doma :slight_smile: Navic zitra inaugurujeme krb a vecer mi prifrci mamka na tejden. No, ja padim jist.
23. led 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
no evi moc ti to sluší, jsi kočka :grinning:
23. led 2009 v 19:45  • Odpověz
holky mě to teda zrovna jedno je.. o té doby co je Honza na pracáku :sweat_smile: :unamused: :confounded: ale jinak jsem se taky těšila na výkendy až bude doma...
23. led 2009 ve 23:25  • Odpověz
Tak jsem doma, ples nebyl špatný, ale za našich dob byly maturiťáky lepší, taky MM zklamal, ani jednou mne nebzal tancovat, no ale přežili jsme ve zdraví :sweat_smile:
24. led 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, všem krásné ráno,

evi to je teda suchar (s prominutím :slight_smile: ) nevzít svoji ženu do kola aspoň jednou, a zatancovala jsi si aspoň? vzal tě někdo jiný?

my s manžou jdeme dneska na cimrmany večer, jsou tady v rychnově, a mamka na ně vystála frontu, tak se těším :slight_smile:

gabi jak balení, už jste v novém? nebo kdy se stěhujete?
24. led 2009 v 08:57  • Odpověz
luci jedna z mých bývalých profesorek, mne vytáhla :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.