• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj vespolek ;o) Jsem "na konikovi" nova a tak zatim brouzdam, kam nahlednout... Asi budu trochu netypicka "cekatelka" - je tu jeste nektera, ktera ma zatim ze sveho tehotenstvi porad tzv. "smisene pocity"? /btw. jsem cerstve ve 14tt/ Porad si to nejak neumim predstavit :pensive:
25. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
jééé máš omyl v pasu, tolik týdnů? :wink:

máš tam rok 2000 ale asi tam má být 2009 :wink:

jinak takto krátké těhu tu myslím nemáme, ale to nevadí, aspoň budeme moct třeba i poradit.

já neměla pocit těhu dokud jsem neměla břicho tzn asi do 8. měsíce :grinning: ale to už jsem dost dlouho ležela v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
S tím profilem je to jakési zmatené ;o)) ať dělám co dělám, nějak se mi to nechce nastavit správně ;o) termín máme 23.7.2009, takže ať počítám jak počítám, vychází to na 14. týden /aspoň podle průkazky ;o)
25. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
no teď to je asi správné podle poslední MS je to asi v pořádku to je +2 týdny od početí :wink:
25. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahoj nieninque vítám tě, prosím tě jak se jmenuješ jménem, protože psát tvoji přezdívku je jako jazykolam :grinning:
25. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
no dobrou a ráno třeba zase, MM jde na ráno a vstává před 4 tak jdeme do hajan. :wink:
25. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
no vida... holt "cerstva tehule",co si to snazi zatim nejak nepripoustet, tak ani pocitat neumi ;o)) to bricho - nevypadam tehotne, zatim spi tluste, v praci to jeste tutlam, vetsine rodiny taky a nejak si neumim predstavit, ze tu u nas bude krome kocky "mnoukat" jeste neco jineho :wink:
25. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
k nicku - moje jmeno uz bylo "zadane", takze jsem vyuzila stare registrace na "spratelenych strankach", kde to bylo podobne... Jinak jsem Marta.
25. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
no marti moc ti závidím a už se taky těším, mě to taky poprvé vůbec nedocházelo, že jsem těhotná, ale u mě to mamka poznala hned, měla jsem totiž angínu a mamina mě hned vždycky prokoukne, před ní nic neutajím :slight_smile:
25. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ranko, tak Marti vítej :wink:

mňoukat to je velmi častý výraz mého muže :grinning: :grinning:
potom už přítvrdí že kníkat a nakopnec říká kňukna kňukna :wink:
26. led 2009 v 08:01  • Odpověz
Luci neboj už se to kvapem blíží :wink: za chvíli jedete na dovču a tam určo zaděláte, pokud se to nepovede dřív :wink:
26. led 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ranko!

Marti,vítej mezi nás! :grinning: Ju,tak takové pocity jsem taky měla na začátku těhu.Místo štěstí zmatek a první myšlenka-tak a je to tady a teď to bude muset nějak ven :sweat_smile: a pak během těhu myšlenky,jestli všechno zvládnu,jestli poznám,proč prcek pláče...To je normální :wink:
26. led 2009 v 09:18  • Odpověz
já se od první chvíle našeho zázraku bála aby se narodila zdravá, vlastně abych ji donosila, no to je zase normální, když dr řeknou děti mít nebudete a ono se podaří :wink:
26. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Evi, to je fakt. Já jsem byla v šoku, protože jsem na svatbu nechtěla být těhu(to neznamená, že bych nebyla ráda, že se to povedlo) a nečekala jsem, že se to povede hned napoprvé. Fakt jsem počítala s tím(a Jardu na to taky připravovala), že mimi bude nejdřív tak za půl roku, až rok... Takže to byl asi prvotní šok :sweat_smile: No a pak klasika - strach z porodu vystřídal strach z toho, jestli budu dobrá matka a jestli se o dítě dokážu postarat a co Jarek, jestli přestane blbnout a bude dobrý táta... Jeho rodina nám dávala ze začátku těhu dost zabrat, takže mě to dost pokládalo... :unamused:
26. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Veru, no ono to je pořád trochu o nervy, ale ty kouzelné úsměvy ty za to fakt stojí :wink:
26. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Marti vitej,
mela jsem to jako holky, nejak tehotne jsem se teda zrovna necitila. 14tt to uz je pekne :slight_smile: U me bylo brisko videt snad od 10tt, to, ze vypadas tlusta jen nahrava k temu kdyz to chces "tutlat" do spravneho okamziku :slight_smile:

S tou pripravou a prekvapkem to mame stejny jako kozimura. Zvlastni je, ze z porodu jsem teda strach fakt nemela. Ten budu mit urco pri druhym tehu a to muj porod byl uzasnej :slight_smile:

Evi, jo jo, ty usmevy. Malej uz nam je rozdava cim dal vic :dizzy_face: Hned je svet veselejsi!
26. led 2009 v 10:53  • Odpověz
no za to stojí všechno, všechny potíže, všechny nesnáze :wink:
26. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky ...čekáme s manželem první miminko a protože je to miminko úplně vymodlené, je pro mě nádherný každý den a každý okamžik, když ji ucítím kopat nebo se jen vrtět ....musela jsem to napsat a nejradši bych to vykládala všem, jaká je to nádhera ...omluvte, prosím, moje "výlevy" a já tomu ani teď, po skoro 22 týdnech těhotenství, nemůžu uvěřit ....
26. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
jen ulevuj ulevuj budeme se rády těšit s tebou :wink:
26. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tady malé tipy na jídlo pro vás i pro prcky :wink:
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=170766

Blueberry, ahojky! Ju, já tě chápu, já jsem to tak necítila hned, ale od prvního UTZ bylo vše jiné. Když najednou toho človíčka vidíš, je všechno jiné a porod mi totálně změnil život, ale to nám všem tady :wink:
26. led 2009 v 15:27  • Odpověz
jo a ještě něco vymyslela akční Joli, dala jsem ji do sedačky a šla jsem jí chystat to mlíko a ona z té sedačky pyplazila doprostřed obýváku a to nespadla, ale fakt se vyplazila, jinak výška sedátka je asi 7 cm od země :grinning:
26. led 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
evčo ty máš teda doma pěkného dáblíka :grinning:

jiank zdravím holky, nám dneska nějak nešel net, zítra ráno jedu na pracovní pohovor na tu úklidovku, budu dělat terapeuta a dohlížet an postižené kluky, aby dobře uklízeli, už se moc těším a jak jste se měli dneska?

vítám blueberry - napiš nám své jméno :grinning:
26. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Luci a to by bylo jako doplnění toho co děláš nyní nebo jen doplnění :wink:
26. led 2009 v 19:41  • Odpověz
Luci, to znám - mně tak Terka vylezla v 7.měsíci z kočárku - máš se na co těšit :grinning:
26. led 2009 v 19:47  • Odpověz
26. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Taky pěkné :grinning: ten pejsek ji fakt lákal :sweat_smile:
26. led 2009 v 19:53  • Odpověz
Evi - Benn a Beska jsou její inspirace k chození od mimina - i po čtyřech to zkoušela podle nich :grinning:
26. led 2009 v 19:55  • Odpověz
no Joli taky zkoumá co to micinka dělá, ale teď micka pořád spí takže se musím po 4 snažit já :sweat_smile:
26. led 2009 v 19:58  • Odpověz
26. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
veru moc pěkné, já už se na to hrozně těším

evi je to jiná práce než mám teď, ale budu to dělat po odpolednách, když přijdu z práce takový přivýdělek :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.