• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, tak kino úžasný, akorát nemají vychytaný ty brejle, byli jsme na " Cesta na měsíc 3D" animovaný film o Apollu 11 jak letělo na měsíc, ale hlavní hrdinové tam byly mouchy, docela dobrý :grinning:

jinak vítám nové tváře - ginger přeju ať vše dopadne na jedničku :slight_smile:
31. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
No to mohlo být zajímavé, ty mouchy :wink:
31. led 2009 ve 23:05  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme za sebou zas jeden uslintaný den :grinning: ach ty zuby :confused: no ale jinak to zatím probíhá v klidu, ťuk ťuk...

počasí mě pěkně štve!!už jsem se těšila na sluníčko a veselé kočárkování :frowning2:

Honza v pondělí nastupuje na ten kurz.ten paragraf k práci, tak snad už bude klid a něco najde, jinak zašílím!!

Vítám nové tváře a ginger taky přeji pohodový porod, taky jsem měla císaře-neplánovaně a bylo to docela v klidu, samotný porod brnkačka, ale popordní stavy hrůza, naštěstí jen prvních 14dní, pak už to šlo rychle k lepšímu :wink:

dobrou kočky
31. led 2009 ve 23:34  • Odpověz
samo že zešílím, píšu potmě i monitor mám ztmavený ať neprobudím malou, zatím jsme namáčknutí v jednom pokoji...

tak pa :wink:
31. led 2009 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj Gábi, to abyste nevyšli ze cviku :wink:

Tak ať ten kurs je pohoda :slight_smile:
1. únor 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
ahoj gabi, určitě to bude lepší a lepší a ten kurz ať dopadne na výbornou

no mouchy byly prima, ale ještě bych chtěla vidět ty sněženky a machři po dvaceti letech

jo jinak dneska je krásně, tkaže všechny šup ven na procházku :grinning:
1. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
No to sluníčko až pálí do očíček :sweat_smile:
1. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
Hojte holkuy,

ju, tak my mame taky dneska krasne. Mamka mi ale rano uz odjela do CR :frowning2: tak ted jsme tu s malym sami. Manza je na fotbalku. A jako naschval nezatopil :angry: Cipisek muj malej si ted hraje na hraci dece a pes ho hlida :slight_smile:

Ginger, taky preju prima porod. Aspon jses na toho cisare psychicky pripravena, nebo ne? Tak at je vsecko v nejlepsim poradku :dizzy_face:
1. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
kulicka...no, dokud jsem nevedela presny de, byla jsem naprosto v klidu, ale ted nervozni jsem a hlavne mi do toho zacaly silet hormony....brecim ani nevim proc a to jsem cele tehotenstvi byla relativne v klidu :frowning2: Trochu se bojim a uz mi hrabe tak, ze davam rady kdo se ma postarat o prcka, kdybych se neprobrala z narkozy....blazen :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Koukám, že to tady docela jede, to se mi líbí :slight_smile: My s manželem čekáme naše první mimi v červenci.
1. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
ahoj holky,

ginger kdy máš ten den D?

jinak u nás se zatáhlo, ale stejně se pujdem projít a pak to zakončíme u Davídka, chodíme k němu každou neděli, teda ne úplně každou někdy v pondělí, když to v neděli nestihneme :frowning2:
1. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
Luci tady už je taky kouřmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nedbar vítej v klubu :wink:
1. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
12.2 v 8:00 jdeme na sál, o den dřív nastupuju do nemocnice
1. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
TAK TO BUDEŠ KOLEM PŮL DEVÁTÉ MÍT PRTĚ VENKU A KOLEM 10 UŽ BUDEŠ NA jipCE POSLOUCHAT PÍPÁKY S INFUZÍ :wink:
1. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
No určitě z toho mám menší strach jak z normálního porodu, ale i tak jsem nervózní :sweat_smile: Doktor říkal, že malého mi dají na pokoj až v sobotu, dřív to nepůjde, protože se budu muset nejdřív dát trochu dohromady já sama...
1. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
ahojky, no ginger moc na tebe budu myslet, ale neboj všechno bude určitě ok :slight_smile: a buď ráda, ono po tom císaři to není nic slavného, tak budeš ráda, že si můžeš odpočinout :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
ginger, koukala jsem do alba k tobě a nepochopila jsem proč máte tři kočárky? :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Ginger, on ten normální porod není zas tak strašný - je to tak, že u toho normálního si své užiješ při něm a druhý den máš vcelku klid (no, až na ty stehy), kdežto u císaře je to pohodička při tom, ale potom... No, však uvidíš sama, nechci tě strašit, ale po normoš porodu jsem byla dřív fit, než holky po císaři :wink: Budu držet pěstičky. Máš to za pár a už budeš mít prďolku v náručí a pak všechno ostatní bude vedlejší! :slight_smile:
1. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
no o císaři mi nemluvte, já nemohla ani odpočívat, protože jsem každé dvě hodiny přeplazila patro na dětskou JIPku pro odsávačky zpět na pokoj hodinu odsávat zase na jip a zpět do toho pořád nějaké měření tlaku teploty a tak a ještě prý jíst a pít a vždy došli otravovat když jsem třeba měla tu hodinu kdy bych mohla zavřít očička :angry:
1. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Evi, já jsem to viděla u holek, s kterýma jsem ležela. Tím, že jsem měla Terku na JIP, tak aby mě nestresovaly děti na pokoji, tak mě dali k holčině po císaři a pak mi tam dali další, čerstvě dovezenou z JIP - chodila za ní paní a učila ji, jak má lézt z postele a jak má cvičit a co nesmí dělat atd. No a na JIP, kde jsem pak za Terkou šla to byly většinou maminky po císaři. Jak já jsem po císaři toužila ještě než jsem vůbec byla těhu a pak, když Terka nešla ven - no, nakonec jsem byla ráda, že to šlo normálně. Tím nechci strašit, prostě to tak je. Císař je operace. Vím, že mi ta jedna mamuška říkala, jak ji poučovali a říkali, kolik že to má vlastně říznutých vrstev v břichu a ať se vůbec neřídí tou jizvou na břichu - jakože, je to v pohodě, vypadá dobře, tak jsem jak rybička, ale že je dost pošitá uvnitř a musí se proto šetřit...
1. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
no je to fakt veliký zásah, já císaře právě nechtěla, jenže zdraví především. :wink:
1. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
jj holky, to mi povídejte, tak jsem chtěla aby to šlo normálně, když to ankonec nedopadlo a musela jsem na císaře, :frowning2: je fakt, že když jsem neměla prcka u sebe, tak jsem pořád ležela, tak mě ta jizva se zahojila celkem brzy a ani mě to nebolelo, takže když mě pustili domů, byla jsem celkem fit, jenže já jsem ještě ke všemu měla nástřih hráze, takže jsem byla sešitá úplně všude a ztratila jsem hodně krve, tak jsem spíš byla oslabená z toho, než z té jizvy :slight_smile:
1. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
zdrávím všechny po ránu, mám tento týden, ranní, tak to bude utíkat, akorát to bude dřina, musíme začít nacvičovat na vystoupení a tak, takže uvidíme jak jim to pujde :slight_smile:

jinak všem krásné ráno a pohodový den, až přijedu z práce, tak se snad dostavím, tak to tu moc nezasekejte :grinning: papa
2. únor 2009 v 06:17  • Odpověz
Dobré ranko!

Luci,držím pěstičky,ať jde nacvičování dětem od ruky a Tobě ten týden rychle uteče :wink:
2. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Luci tak zlomte vaz :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky,

přeju hezký den!! My máme zase pár formalit za sebou (dětská dr, trvalé bydliště atp. ...)

Luci kolik ti zbývá na Ijáčkovi?? Už málo viď? :wink: :dizzy_face:

Holky mě dali malou na pokoj ve středu, rodila jsem v pondělí..ale to jsem si sama vydupala a mohla jsem docela na nohy, sestřičky mě chválili jak mi to jde..v úterý už jsem vstávala z postele, takže né každý císař je stejný, určitě to bude v poho, jednou určitě :wink: :wink: a taky mi to hodně pomohlo, že se musím o malou starat a nemyslela jsem na to co bolí mě.. :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahoj holky, jj gabi to máš pravdu, myslíš na ty děti a ne na to co bolí tebe :slight_smile: jinak dneska jsem měli závody ve věšení prádla- trénování jemné motoriky a přesnosti :slight_smile: docela jim to šlo, bylo poznat, kdo doma pomáhá a kdo ne :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
no to je super nápad :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
jinak jsme provedli instalaci vrátek do kuchyně :grinning: viz foto v albu :grinning:
2. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
no evi super :grinning: chtělo to o trošku níž :grinning: ale jinak bezva fotka :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.