• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no zase Martin měl strach aby se spodem protáhla kočka, mezi šprušlama to opravdu nejde :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
no když se Vám tam protáhne dítě, tak kočka určitě :grinning:
2. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
no Joli se dostane jen do půlky
2. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
aha a pak ji musíš tahat za nohy ne? aby se dostala zpátky :grinning:
2. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
ne ona už vyleze sama :grinning:
2. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojky! Tak jsme se konečně pustili do pokojíčku. Už máme od soboty doma barvu (lsvětle modrá s nádechem do fialkova) a okolo okna bude oranžová - sitě a dnes jsme koupili krásný jasně oranžový koberec. Byli jsme i v Ikei pro zábranu do dveří a zábranu proti zavření dveří - otvírají se totiž dovnitř a kdybych tam Terku nechala a něco se jí stalo a zůstala u dveří, nemám se tam jak dostat, tak je necháme otevřené, dáme zarážku a zavřeme zábranu. Zítra ještě jedeme pro tu oranžovou a ještě objednám přes net nálepky.
2. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem poridila nové vozítko :grinning: :grinning: fotky v albu...

Co je u vas noveho??
2. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Peti,tak tomu říkám KOČÁR :wink: Krásný!
2. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
konzumira: dekuju :wink: jsem z nej uplne unesena
2. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peťko no to je fakt paráda a vypadá lehký a dobře složitelný :wink:
2. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
no me se teda vic libi Yvonka :slight_smile: :grinning: Klube se z ni krasna kocka :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
jj je lehounkej ma jen 6 kilo a slozis ho na půl a sam stoji slozenej :grinning:

Kulicka: dekuju :grinning:
2. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
no to jo, Yvča má prostě dobrý doplněk k pleti :wink:
2. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak dobrou noc, než chlapi dolezou z hospody chci být vykoupaná a v posteli :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahoj peti, kočárek pěkný, ale yvča je hezčí :grinning: a jak se máte?, co nového v novém bytečku?

a co ty blani, jak se máte?

gabi na ijáčkometru mi zbývá už jen 57 dní :grinning:
2. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
lucka_g: proč máme tři kočárky? Protože nejsme normální:grinning: Ten černý, co je na fotce jsme měli jako první, pak jsme potřebovali jeden na balkon, tak jsme koupili ten světlý. Jenže když ho manžel přivezl, tak řekl, že se mu líbí víc a bude s ním jezdit (takže na balkon máme třetí). A to Quinny máme podvozek zatím na Maxi-Cosi vajíčko a pak se z něj udělá sporťák :sunglasses:
2. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
jinak vám holky řeknu, že jste mě svými zážitky co se císaře týče vůbec nepotěšily...teď jsem nervní ještě víc :cry:
2. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
ginger neboj, u holek nebyl programovanej a kdyz je to narychlovku, tak je vetsi sance, ze se neco semele :wink: Uvidis, pujdete na sal 2v1, pichnou ti peridural/uspi te a sup! Budes mit Budulinka v naruci :wink:

Luci, dobry. Stale unavena. Hrozne unavena. Ale jde to :slight_smile: Zejtra jdu na prvni seanci posilovani panevniho dna. Taky je to v CR "povinny" po porodu?
2. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
No uz aby to bylo za nami...zitra dostaneme v poradne posledni rady a po tydnu sup do nemocnice
2. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
ahoj nene tady ne, pokud chceš můžeš chodit cvičit ve vlastní iniciativě, což chodím já :slight_smile: zvykla jsem si chodit v těhotenství, tka mi to teď po porodu chybělo, tak chodím na takové poporodní cvičení

ginger, tak to jo, já jsem si říkala a ještě by mě zajímalo, jak to budete řešit, když pujdete spolu, to každý poveze svůj kočárek a dítě si budete přehazovat, nebo jak? (to byl vtip jo? :grinning: ) ale to s jakým kočárkem pujdete, to by mě zajímalo :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
No vidim to tak, že to bude muset být jednou tak a podruhé onak, jinak jsme schopni se pohadat :grinning: Ne, to si delam srandu...on je manzel pres tyden do vecera v praci, takze vozit bude zatim jen o vikendu a to budu hodna budeme jezdit se svetlym. Ten cerny asi necham v kufru sveho autobusu (tak rikam svemu Mondeu:slight_smile:) a budu sundavat jen boudu....Snad se s tim nejak popereme :sunglasses: My fakt nejsme normální :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
gingera kdo je že :grinning:

jinak všem krásné ráno, si představte, že jsme zaspali, já teda ne, já mám dost času, ale manžel jo, on totiž má budík na své straně a já než ho zaregistruji, tak on ho stačí vypnout :grinning: taky chodí dost pozdě spát a dneska se mu to vymstilo
3. únor 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ranko!U nás noc na prd.Šli jsme spát po 23.hod.a po půlnoci začla Terka plakat,tak jsem za ní šla a ona hořela -měla 39,1 tak jsem jí dala čípek,ale pak už spala max 10min.a konec,ve 4 se rozhodla,že si bude hrát.Od 6 do 7.jsme na chvilku zdřímly a vzbudila mě,jak je horká-38,5.Fakt paráda :unamused:
3. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
Teda Veru, to ti nezávidím... :unamused: my naštěstí vpohodě :wink: v noci spí BArunka pořád krásně. ťuk ťuk
tak ať je to co nejdřív v pohodě :wink:

My se chystáme dnes do Ikei, poprvé po porodu, už mám absťák :sweat_smile: jen naši mají už 1,5hod spoždění :angry: tak snad dorazí ještě dnes..venku je hezky a teplo,tyk jsem se těšila, že vypadneme a ono se to nějak protahuje (ten odchod)....
3. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
tak dobré dopoledne, kluci přišli kolem 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ráno jsme jeli do města na odběry a nějaké dokumenty. Joli byla zlatá ale je nějaká připos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: chůdě, protivná je taky asi je jí blbě. kluci jeli do města zpět hned po tom co jsme se vrátili, tak dělám jídlo a neřeknu oběd,ale jídlo, do toho ubrečená Joli :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

budou francouzské brambory se zapečenými syrečky :grinning:

to bude vonět ten náš byt :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem doma z práce, konečně to byl zase dneska den :slight_smile: pořád nějaké starosti

taky bych jela do ikei, ale to bychom museli až do prahy nebo do brna a to je 200km od nás
:slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
ju holky, nam tu ted postavili super Ikeu. No a hned mama prijede a ze prej se bavila s reditelem ceskych sklaren nebo s kym a ten ji rekl, ze prej jednou prijeli z Ikey k nim na fabriku a ze prej : copato mate v tech kontejnerech na vyhozeni? Jo zrcadla 20. kvality? Tak nam to dejte... :confused:
3. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky,
jen jsem Vám chtěla napsat, že už 13dní mám syna Dominika. už mám i album s ním :wink: jen trošku nestíháme. Domino neumí sát a tak odsávám a ještě dokrmuji :angry: vše jinak bylo v pořádku.

Luci, je fajn to číst po tak dlouhé době a vidět, že ti zase plno dní ubylo.
3. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
luciejadr...gratuluju k mrňouskovi, nám se narodí 12.2....taky DOminik :grinning:
3. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Lucie, taky gratuluju :dizzy_face: Moc hezkej chlapecek. Tak at se vam dari v prisavani!

Luci a za jak dlouho to mas ty? Uz min nez 2 mesice vid :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.