• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no s těmi odsávačky máte pravdu. tu pákovku mi koupil manžel beze mě :angry: já bych ji nikdy nekupila. přesně tam píšou, že je to jen pro nadměrný počet mléka a ne na odsáváníale tu druhou, tu už jsem měla v porodnici a i tak mi ji doporučili domů. tu elektronickou sjem neměla odvahu koupit.. kvůli té ceně, je fatk, že už jsme do toho stejně vrazili 1300Kč. možná příští týden mi půjčí kamarádka elektronickou od Avente, tak to aspon budu moci zkusit, jak hodně z toho dostanu atd. a pak si ji možná půjčím. nebo koupím. a pak mě klepne, když ztratím mléko. jak to vypadá, když člověk ztratí mléko?
jinak nestresuji. až dnes jsem byla nasraná :grinning: náodou toho dost stíhám. i uklízet a tak.
a dneska jsem Domina dávala k prsu at si hraje- přesně kvůli té stimulaci :grinning:
jdu mrknout na pokojíček :grinning:
4. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
luci bod číslo 1 NESTRESUJ SE to ti mlíčka nepřidá
bod číslo 2 snaž se odpočívat pokud to jde i přes den
bod 3 nádobí a úklid počká, dítě potřebuje mámu a ne uhoněnou uklízečku
bod 4 hodně hodně pít, před kojením/odsáváním aspoň 1/4 l teplého pití, po kojení aspoň 1/4 jakéhokoli pití
bod 5 kvalitně jíst, dostatek sacharidů a kvalitní vývarové polívky

mimo tyto nejdůležitější body ta hopmeopatika, čaje a meltu :wink:

a neboj ono se to poddá :wink:

držím pěstičky :wink:
4. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
díky za ty body. bod 4 je pro mě novinka. a to budu tednově dělat. a sacharidy v jakékoliv formě???mnam :grinning: a polévky.. no dobře. začnu si vařit. zítra si udělám vývar. a budu na sebe více hledět abych měla mlíčko. a meltu si ještě pořídím a budu dělat. zatím sjem jen pila granko

moc díky
4. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, ty jo tady to jede, já teď nějak nestíhám jak mám ranní, jinak hlásím, že jsme hrdými majiteli pozemku, zaítm jen orná půda, ale už máme i list vlastnictví, takže můžeme požádat o povolení zasíťovat a pak o povolení stavět, tak se moc těším

jinak ijáčkometr vyfotím a strčím do albíčka, fakt teď nějak nestíhám :slight_smile:
5. únor 2009 v 06:04  • Odpověz
5. únor 2009 v 06:13  • Odpověz
ahojky luci oslík už se pomalu začíná usmívat :wink:
5. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
luciku to je souhrn toho co mi nejvíc pomáhalo, potíže jsem měla stejné, takže toto mi pomohlo :wink:
5. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
Luci,jestli můžu doporučit,tak mi pomohly čaje pro kojící matky-nejdřív od Larosu,ale chuť nic moc,ale pak mi kamarádka doporučila čajík od Hippu pro kojící matky a nedám na něj dopustit a chutná parádně!A ty vývary jsou fakt důležité!
5. únor 2009 v 08:41  • Odpověz
Luci, k čemu je ijáčkometr? :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky BT mám už 8 dní po ovulaci pořád na hodnotě 37,5°C, testy vychází // ale strašně lehounce.Myslíte že je to těhu?
5. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
pokud jsou tam // byť slabé tak by to mělo být těhu, ale tipuji tak 4-5 týden, takže držím pěstičky
5. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
ladi ten ijačkoměr má lucka na odšktrávání kdy už se blíží snažilkování, tak aby viděla jak to utíká a jak se bílé pole zmenšuje :wink:
5. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Díky snad to vyjde
5. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
držím pěstičky a určitě se přijdi podívat, jsme tu rády za nové tváře :wink:
5. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
určitě dám vědět, příští týden by měla příjít MS tak doufám, že nepřijde :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
tak držím pěstičky ať to klapne :wink:
5. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
taky drzim pesticky, jak lucce, tak lucce :grinning: , tak hribeckovi
5. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
ahoj holky, čtu vás pravidelně(i 3xdenně :sweat_smile: ), ale nějak nemám čas odpovídat a zapojit se, Barunka má ''týden protivka'', a má taky pořád hlad :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:

Gratuluji čerstvé mamině a držím pěstičky snažilkám :wink: zasloužilím matkám přeji pevné nervy :grinning:
5. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
gábi tomu rozumím, u nás pro rýmu noci na nic :sweat_smile: ale jinak je to pohoda :grinning:
5. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
čauec holky, tak jsem po cvičení vždycky mě to naladí :grinning:

hříbku držím pěstičky a určitě to vyšlo, když je tam máš slabí, tak jsi určitě těhu

holky já už se strašně těším :grinning:

a jak jste se jinak dneska měli? zítra už je poslední den, a zase víkend před námi konečně a pak mám odpolední, tak to bude pohoda

jinak jak říká evča jsme rády za nové tváře, i když nevim, jeslti si vás pak všechny nově příchozí budu pamatovat jménem :grinning: ale vy jste nám je ještě nenapsali, akorát marta, ale ta tu teď nějak nebyla

gabi a co jinak, co barča, máš nějaké nové fotečky?
5. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ahoj holky,dobré ráno, tak dneska poslední pracovní den, jupí, jsem úplně ko, ty děti mě teda fakt vycucávají :slight_smile: tak si užijte krásný den ahojky :grinning:
6. únor 2009 v 06:05  • Odpověz
luci však dnešek překlepeš a uuuužžžž je t vííííkkeeeennnnddddd :wink:
6. únor 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobre rano holky, ja uz jsem od vcerejska doma, lezl na me nejakej bacil tak sem rikala ze to radsi vylezim pres prodlouzenej vikend nez abych pak byla tyden doma :frowning2:
Luci děkuju za přivítání, já jsem Peťa. My s přítelem mimčo neplánovali, dokonce beru antikoncepci ale zrejme jsem pilule brala nejak nepravidelne (obcas sem zapomnela a vzala si ji az po 24 hod), o mimcu jsme se bavili ale chteli jsme pockat jeste tak rok dva. I kdyz ja uz bych celkem mimco brala. Tak uvidime.

Pekny den vsem.
6. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
Peťo tak to ber jako dar z vyšších míst, my se snažili 8 let když nám pak dr řekli že děti mít nebudeme, tak jsme si vzali hypotéku a úvěry na byt a jeho zobyvatelnění jsme řešili více drobnými úvěry a po 2 letech jsem naprosto nečekaně objevila // na testu, takže my máme taky dar, i když finančně jsme na tom fakt dost blbě, jsem ráda že nám byla Joli dopřána :wink:
6. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak to moc gratuluju!!! Jak říká můj přítel - s penězma se to vždy nějak udělá..., ale dítě je dar, kterej Vás bude rozveselovat celej život!
Já jsem si říkala, že v 26 je tak akorát věk začít na mimču pracovat, jen přítel je o 1,5 let mladší, ale tak uvidíme. Měla jsi nějaké příznaky? Já mám celodení žaludek na vodě, častěji chodím na wc, častěji jím ryby.
6. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
já právě nic, MM měl nějajýho tucha tak sám koupil test ať si ho pro legraci udělám a byly tam :confused:

druhý den jsem ráno po noční šla k dr a byla jsem 6+5 a srdíčko už tlouklo :wink:

za celé těhu mi nic nebylo, jen přes glykemickou křivku zjištěna těhotenská cukrovka a ve 32 tt mi vyletěl tlak tak hají do nemocnice. jinak pohoda :wink:

na žaludek na vodě hodně pomáhá třeba každou hodinu sušenka a nebo kus banánu :wink:

už se blíží doba k dr, ale píšeš příští týden MS tak k dr tak za 2-3 týdny aby bylo na utz vidět i srdíčko :wink:

držím pěstičky ať je to v pohodě :grinning:
6. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
jojo prave chci počkat ještě udělám pár testů, počkám jestli nepijde MS a pak se až objednám k MUDr., jen doufám, že to těhu bude byla bych jinak hodně zklamaná. Jinak děkuju za podporu :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
neboj to bude dobrý, jinak pro tu podporu vzájemnou jsme přece tady :wink:
6. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
tak jsem se z této diskuze vybudila k tomu, abych se pořádně obula do lékárny po netu, kdy jsem 12.12. objednala a zaplatila zboží a i přes 4 urgence nic, tak začali zase něco vymýšlet tak už jsem jim hlasitě řekla že teda jdu ihned kontaktovat sdružení ochrany spotřebitelů a budou se s nimi hádat právníci a hele kuk, pošlou mi zpět penízky že se SOSkou nechtějí mít nic do činění :angry: :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
tak teď mi paní volala zpátky že se jí to nelíbilo a ještě se mi omlouvala, že selhal člověk co ni měl 5 ledna volat že chybí pouze náhradní náplň do olynth aromaterapy a že jinak to tam ty skoro 2 měsíce bylo připravené :angry: :angry: :angry:
no dohodly jsme se na navrácení peněz, páč tam bylo moc kašiček a taky vitamínky jako dárky :frowning2:

No jsem ráda že je mám z kerku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.