• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky, jak se kazdy mate? Vanoce jsou za rohem, tak je tu ticho :grinning:

Ja jsem zacla od vikendu merit BT, tak chodim nakukovat do diskuze o mereni.
18. pro 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já spořádaně papkám kapičky femigard tak uvidíme nakoupeno mám napečeno taky ale ještě musím udělat jednu várku bombiček, protože to nějak rychle mizí, jinak já taky jeden den uklidím druhý můžu začít znova no tak hurá do práce a schutí děvčata :slight_smile: vždyť jsou vánoce papa
18. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
Tak tak-svátky klidu,co?Jen pěkně papkej,aby co nejdříve přišel ten nejkrásnější dáreček :wink:
19. pro 2007 v 00:08  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás zdravím. Dlouho jsem tu nebyla, protože mám trochu starosti s úklidem atd. Ale teď už mám vše hotové a dárečky jsou také zabalené, tak teď už jen čekám co mi Ježíšek přinese :wink:
Jinak jsem přidala nějaké fotečky,tak snad se vám budou líbit. Z ultrazvuku mám taky,ale musím to zajít ke kamarádce naskenovat,protože mi to foťák moc nebere :angry:
A co vy jak se máte?? :slight_smile: :slight_smile: Mě je furt zle, můj muž říká:,, Kudy chodí, tam zvrací,, :wink:
Tak vám přeji krásné vánoční svátky,ale určitě se ještě ozvu....Mám vás ráda holky :wink:
19. pro 2007 ve 13:59  • Odpověz
Numeranko, hezke fotecky, zrovna jsem se koukala. Doufam, ze ti brzy bude lip a budes si to vice uzivat :slight_smile:
19. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
autor
ahoj numerenko no máš už pěkné bříško já už se taky těším teď máme v práci fofr ale jinak to ujde jenom doma taky nějak moc nestíhám teď mám zrovna hromadu prádla a nejsem schopná to vyžehlit ale snad to nějak pořídím do vánoc a štědrého dne tak se mějte krásně a já jdu začít papa :slight_smile:
19. pro 2007 v 18:53  • Odpověz
Luci:o žehlení mi povídej.Jsem takový magor,že mě před svátky nenapadlo nic lepšího,než vyprat celou výbavičku a pak přišlo na řadu žehlení.Je to pěkná pakárna-nejen,že je to miniaturní,ale taky samý cvoček!Jinak hlásím-dárky nakoupeny,ale nezabaleny,dneska jsme kupovali poslední pro manžovu babi a dědu.Úklid budu řešit zítra,v sobotu výzdobu...A pak krásné a klidné svátky...
20. pro 2007 v 17:32  • Odpověz
Holky,kdybychom se už do svátků nepotkaly,přeji vám nádherně prožité Vánoce s těmi,které milujete,bohatého Ježíška,klidné svátky a bouřlivého Silvestra.Do roku 2008 přeji všem snažilkám,ať vstoupí mezi šťastné,zdravé těhulky a těhulkám,ať jsou z nich šťastné maminky zdravých miminek :slight_smile:
20. pro 2007 v 17:46  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já jsem to přestala řešit buď to stihnu nebo ne :wink: jinak taky všem přeji vše nejlepší do nového roku 2008 a už abychom byly maminkami já se tu určitě ještě ukážu tak sem ještě něco připíšu tka se zatím mějte papa
20. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak jste prožily vánoční svátky? a jak se chystáte na silvestra mi s manželem ho budeme slavit s přáteli na horách takže balím uklízím a připravuju něco k jídlu tak se mějte a ahojky
29. pro 2007 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Lucko_g, my měli doma pohodové vánoční svátečky, fakt bezva, povedla se mi polévka i kapřík a o řízkách ani nemluvím. Na Silvestra budeme doma, neboť, co jsem těhotná, je ze mě děsnej suchar :grinning: Hezky si to užij na horách a pak se ozvi, uvidíš, že bude třeba nějaká změna :wink:
29. pro 2007 v 10:59  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsme dneska přijeli z oslav bylo to šílený ale celkem to ušlo jinak všem super rok 2008 hiodně štěstí a hlavně zdraví ahojky
1. led 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahoj Luci!Šťastný Nový rok!
2. led 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak vás všechny zdravím a do toho nového roku 2008 vám přeji všechno nej, ale hlavně to zdravíčko :slight_smile: S mimískem jdeme na ultrazvu 8.1.,tak se těším,ale zároveň mám obavu,aby bylo všechno v pořádku :unamused:
2. led 2008 v 10:54  • Odpověz
Numerenka:ahojky! Neboj,vše bude určitě v pořádku.
2. led 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
ahoj numerenko určitě bude neboj pak dej vědět všechny nás to zajímá jinak holky já čekám další měsíc tak uvidíme ahojky
4. led 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jééé ta už jsem to našla :slight_smile:
5. led 2008 ve 14:08  • Odpověz
Čau Lucko, jsem tu, tak snad někdy pokecáme jo a držím palečky, nesmí se to moc řešit, všakto přijde :grinning:
5. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky,moc vás všechny zdravím a přeji krásný víkend :wink:
5. led 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky taky přeji pěkný víkend teda to co z něho ještě zbývá :grinning: A jak se jinak všechyn těhule máte? Hele mám takovej dotaz. Když jste přišli do jinýho stavu svědili vás a mravenčili vám prsa? mě teď poslední dobou šíleně tak nevím teď někdy bych to měla dostat tak čekám. a co jinak co silvestr?
5. led 2008 ve 21:04  • Odpověz
ahojky jsem tu
5. led 2008 ve 21:27  • Odpověz
prsa mě spíš bolely jako prsní svaly, ale to přešlo asi za 3 týdny.... :slight_smile: ach jo na tv mě nabaví se koukat a odpoledne jsem usnula tak ani spát, venku je hnusně tak asi ani pes nepůjde pořádne ven....už aby bylo jaro... :wink:
5. led 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
jj tak to máš naprostou pravdu taky mě ta zima už nebaví mě by to stačilo tak měsíc pak by mohlo být zase teploučko :grinning:
6. led 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
ach jo holky tak to vypadá že zase nic. :frowning2: no tak zase další měsíc jak dlouho jste na to čekaly vy? je to hrůza na nervy
7. led 2008 v 19:42  • Odpověz
ahoj Lucko, zkus nato nemyslet, ono to přijde až to budeš nejmíň čekat... Já se včera dozvěděla co čekáme ani jsem nemohla spát.... :grinning:. Tak držím palečky :slight_smile:
8. led 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
ahoj no máš pravdu snažím se na to nemyslet jinak co čekáte? jeslti nám to chceš prozradit? :slight_smile:
8. led 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Lucko_g - tak koukám, že u tebe není žádná změna. Tak mi nezbývá než tě podpořit a držet ti pěkně palečky, ať se vám zadaří :wink:
Já na to čekala tak, že jednou nic a napodruhé čárky //, takže u mě to bylo rychlý, že jsem si ani to manželství ve dvou nestačila vůbec užít :grinning: , teď žijeme jen příchodem našeho mimíska :wink:
9. led 2008 v 08:04  • Odpověz
lucka_g:drž se holka,nepřišlo to teď,příjde to příště,uvidíš :wink: Zkus na to nemyslet,udělejte si nějaký pěkný večer a uvidíš,že najednou tam budou ty // Držím pěstičky! :slight_smile:
9. led 2008 v 09:18  • Odpověz
anta: tak to jste měli stejné,jako my.Sotva jsme začali pokoušet štěstí,přišla jedna mrcha a pak už jen // a na svatbě už s námi byl i prcek :slight_smile:
9. led 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
ahoj holky tak to jste teda měli opravdu štěstí já to ještě nedostala ale je to teprve 33 dnů a zjistila jsem že to mám po 35 dnech tak ještě čekám jestli to nakonec dopadne :slight_smile:
9. led 2008 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.