• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Teda to je docela sila, taky sem si pred vanocema rikala ze neco nakoupim z lekarny na netu. Jojo holt clovek si musi vsecko ohlidat. Jsou obchody kde neni problem a pak se najdou takovyhle vyjimky....
6. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
no tady jsem byla vždy spokojená, ale tentokrát to nějak neklaplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no 2611 jim nenechám

:sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky,tak my jsme byly ve středu v poradně a dnes na kyčlích :dizzy_face: Barunka je zdravá, jen trochu velká, má 7,5kg :sweat_smile: :confused: nová paní doktorka se nemohla vynadívat na takového obříka :grinning:
6. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
no to má jako Joli nyní :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak konečně víkend, dneska si jedu koupit žehlící prkno, jestli ho teda budou ještě mít, ale snad jo uvidíme, žehlím totiž na stole a mám strach že se ten stůl ničí,

gabčo to máš teda obříka, ale když barča byla taková veliká už při porodu, tak teď se není co divit

péťo, jen hezky odpočívej, jak říká evča, děťátko je opravdu dar a musíme si toho vážit, že nám byl dopřán :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj Luci tak ses dočkala a pátek přežila, to je dobře, bylo by nám tu bez tebe opravdu smutno :wink:
6. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
Hojte holky, jo jo, konecne vikend :dizzy_face:

Teda fuj, co mate vsichni tady na konikovi se zehlenim :confounded: brrr :grinning:

Jo jo Gabi, mas kus zensky a zadnyho obrika :wink:
6. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
jo jinak me dneska malej spi celej den. Vzbudi se jen na kojo a ani prebalit pomalu nechce Je to fakt divny. Jeste ze jsme neockovali, to bych asi sebou sekla strachy Asi si vybira ten tejden nespinkani Je to divny Od rana si hral akorat hodku a od ty doby fakt kazdou hodku tak 10 minut jen co si cucne a zas chrouni... Ne ze by mi to nevadilol, ze mam konecne i chvilu na sebe, ale takle moc...

Hribecku, drzim pesticky at to vyjde jak nejlip muze :dizzy_face:

Jinac Evi, me by bez vas bylo smutno beze vsech :slight_smile: Jsem takovej zavislak :sweat_smile:
6. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
já taky :grinning:
6. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
jj holky to já jsem taky závislák :slight_smile: dyť si vemte kolik je hodin, právě jsme přišli z hospody, a hned sem sem musela mrknout :grinning: tak doboru noc :grinning:
7. únor 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak dneska ještě nikdo? :grinning: přeji krásné ráno a pohodový den, já budu žehlit :grinning:
7. únor 2009 v 07:59  • Odpověz
no já už mám nakoupeno a nakrmenou smečku, sama jsem ještě teda neměla čas se najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu vařit zelňačku a bramborový guláš, aby chlapi jak dojdou z budování k obědu měli teplé papu. v úterý mají kolegovi kolaudovat byt v bytovce za námi tak je tu a buduje s martinem a jeho taťkou podlahy obklady a tak :sweat_smile:
7. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ranko. U nás je na nic. Včera jsme byli s Terkou na pohotovosti - má akutní bronchitidu, bere ATB,sirup na roztáhnutí průdušek a sirup na odkašlávání. Do toho jsem onemocněla i já - v krku mám jak protaženo ostnatým drátem a je mi mizerně. Jarek už to taky chytá a mojí mamči se to vrací - jsme jak dům lazarů :unamused:
7. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
no to je humus, když všichni lehnete, tak kdo se o vás bude starat? hmmmm zase ty o všechny :sweat_smile:
7. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
verčo vše nejlepší k svátku, hodně štěstíčka a teď momentálně hlavně zdravíčko :grinning: a ať se z toho brzy vyhrabete všichni :slight_smile:

evi čoveče, ty máš dobré nápady na vaření, já vůbec nemám inspiraci, co vařit děs
7. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Verčo teda já jsem slepejš :grinning:

všechno jen to nej nej nej :wink:
7. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Evi, naštěstí ne. Mamča navařila oběd i pro nás - ať se starám o sebe a o Terinku, takže jsem dopoledne odpočívala a teď jsem si troufla na malou procházku...

Lucinko, Evičko, moc moc děkuji :grinning: Jó, zdravíčko, to je potřeba :sweat_smile:
7. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Veru procházka a chladný vzduch léčí :wink:
7. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Veru taky preji vse nej nej. Ja tu ceskej kalendar nemam, tak preji jen kdyz se nekdo ozve :sweat_smile: Hlavne to zdravicko teda no :sweat_smile:
JO jo, evca ma porad dobry napady k papu. Dycky mi udela hrozny chuite :angry: A ja tu zelnacku moc nemuzu (neni tu nakladany zeli)! Vcera jsem udelala pernik z ty jejich hladky mouky. No, taky to tak dopadlo, ze nemam polohrubou. Je to cely splacly :rolling_eyes:
7. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
ahoj blani no to věřím, moje sestřenka je vdaná v anglii a když chtěla dělat knedlíky nebo tak, tak si musela napsat mamce sem do čech aby jí poslala krabici mouky :slight_smile:
7. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
no je to dost zvláštní, to by se ten recept musel nějak upravit :sweat_smile:
7. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Blani, kují :grinning:

Jen jsem nakukla a zas mizím. Dobrou noc všem!
7. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
dobrou noc i vám :wink:
7. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tak včera bylo nádherně a dneska to fakt nevypadá, tak uvidíme, co se z toho vyklube :grinning:
8. únor 2009 v 07:27  • Odpověz
u nás už prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
fůj už i se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
fůůůůjjjj tady padá hnusnej mokrej bílej bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda mokrý sníh :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
je evi, tak sem s nim! Aspon nejakej snih :sweat_smile:
tady je ale taky hnusne.Sice neprsin, ale je skarede :confounded:
8. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
no docela klidně, ale on by se cestoz stejně rozpustil :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, to teda je pěkně hnusně, padá a padá, děs, blani já se strašně těším k vám do francie, tam musíte mít teplo co?no ještě dva měsíce a pojedeme hurááááá :grinning:
8. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.