• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
teplo :confused: :sweat_smile: No ale oproti cr asi i jo :grinning:
No za dva mesice tu uz by melo but krasne :slight_smile:

Jooo a za dva mesice bude u vas jeste krasneji at jste kde ste :dizzy_face: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
no to teda :grinning: už se moc těším, a co jinak, jak se máte dneska?
8. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
Dneska celkem dobre, o malyho se stara manzel :grinning: tak mam chvilu i pro sebe :confused: :slight_smile: Nikam jsme dneska nesli, delame si leharo.

Co vy?
8. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky, my jsme byly na víkend u našich :dizzy_face: :dizzy_face: Barunka dostala jablíčko s jogurtem(kupované přímo pro miminka) mohla se zbláznit jak jí to chutnalo :sweat_smile: dostala to od babičky na přivítanou :wink: ale papala to až dnes..ještě dostala jablíčko+jahody. ale s tím ještě počkám...

jinak se mám fanfárově, až na ten bílej humus co zas napadal :confounded: včera bylo v karviné 17°C ve stínu, byly jsme 2x na procházce, a dnes :rolling_eyes: :angry: z karviné jsme jeli v dešti a do ov jsme přijeli ve vánici, mazec, nesnáším sníh!!!

Barunka je stále andílek, až na pár vyjímečných dní, ale není každý den posvícení, že? :wink: :wink: když je vyspinkaná a má plné bříško tak se pořád směje a jak vykládá to jsou zážitky :grinning: :grinning: :grinning: no jinak teda má 7,5kg, ale není tlustá, je trošku baculatá, ale fekt ne tlustá, to by mi asi dr řekla něco jiného...

tak dobrou noc :slight_smile:

Jo a Veru taky přeju vše nej a ZDRAVÍČKO!! (kalendář jsem neviděla asi 14dní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
8. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak my se máme dobře, celý víkend jsem se starala o babičku, má zlomené rameno a žebro, spadla venku, když šla pro dřevo :angry:

jinak taky už chci aby bylo jaro, a teplo, to miluju, ale ne zase takový vedro, to taky není nic moc a hrozně se holky těším na prázdniny, to bude leháro, fakt

tka dobrou noc a krásné sny papa :slight_smile:
8. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz
Luci to budeeš mít relax aspoň, já se na ně taky těším, od neděle do pátku tu budu mít malou sestřenici s bratrancem 12 a 10 let a na některé dny ještě kolegovy holky 15 a 8. jůůůů jáááá seeee těěššííímmm :grinning:

jen abych tu pak nefňukala že mne vezou do Bohnic :frowning2: :angry: :grinning: :sweat_smile:
9. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
Luci už atakuješ 50? na oslíkovi :grinning:
9. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
teda evi, to nevim, na co se tak tesis :angry: :grinning: Ale jak myslis no... :grinning:
Jo jo, Luci, uz atakujes 50?
9. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky, holky, brala některá z vás utrogestan?
9. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
ja ne...
9. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Tož nic, no :frowning2: :wink:
9. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
jinak procházka byla rozpačitá, venku krásně sluníčko a trochu bílej borčus ale důvod k ní je blééééé:

včera umřel ponorný mixer a dneska rychlovarná konvice :angry:

naštěstí je u nás jedno malé elektro a tak jsem pořídila :frowning2:
9. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
já utrogestan nebrala

těším se že tu bude sranda a unavím se i něčím jiným než jen chováním Jolinky, když má kolem sebe děti tak si s nima řádí na dece a moje záda si oddechnou :grinning:
9. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
tak holky hlásím 50 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak mám dneska po běhání na stavebním úřadu, tak snad to je všechno a pošlou nám informaci, abychom věděli, co všechno chtějí k povolení stavebnímu, dám fotečky s pozemkem a pak vám sem hodím odkaz

a jak jste se měli jinak dneska?

evi ještě že to nebylo ni horšího, tyhle věci teď už nejsou tak drahý :slight_smile:
9. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo jo evi, hlavne ze jsi mela po ruce to male elektro :slight_smile:
Luci, prima prima, 50 :dizzy_face: a sup sem s fotkama! Uz mate vybranou firmu stavebni?
My tu dneska mame vichrici :unamused: ani venku jsme nebyli :angry:
9. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
no MM se hned nabídl že pojede do krajského města, no nakonec jsem to teda koupila tady, ale stejně jsem na tom nezískala přítomnost MM doma, páč je na kolegovým bytě a dělá mu tam podlahy, zatím co on se někde fláká a už mi to fakt nebaví, je to týden co MM není doma, do toho rýmovatá a tudíš ukníkaná Joli a pak jsem ještě špatná že nemám zájem o sex :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale večer už mne nakrkl, a tak jsem řekla že když má sílu na sex tak klidně může naplnit myčku, že mne tak bolí záda že to nedám :angry:

a světe div se on to zvládl :sweat_smile:

ale nadšený nebyl :grinning:
9. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
evi :wink: No bodejt by jo. Checht, zajem o sex :unamused: ten ja teda nemam. Jsem rada, ze vecer padnu za vlast...

no k pobaveni : http://spunt.centrum.cz/pohadky/2008/12/31/clanky/posledni-pohadka/
9. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
dooost dobrýýýý

aaaa joli se z toho possss :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
jj karkulku jsem viděla, super film fakt

blani, fotečky dám hned jak se k tomu dostanu, jinak barák si budeme stavět sami, protože taťka je zedník :grinning: tak aspoň ušetříme, ale samozřejmě takovéty práce jako elektrika atak si budeme muset nechat udělat od odborníka

nic šupajdím do postele tak se holky mějte krásně papa :slight_smile:
9. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k tomu, že jsem vložila do albíčka fotečky našeho pozemku :grinning: tady je adresa

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=241928

jinak všem krásné ráno a pohodový den, tady zase padá sníh, je to k zbláznění :angry:
10. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Zruš Ahoj holky, tenhle tyden vůbec nestíham jsme uz tyden u mamky ma narizenou dovolenou..

Konecne jsme sehnali alergologa na bulovce takze do Lipy uz nejdu.. Volala jsem tam 3 dubna jedeme na vysetreni.. do ty doby nam neocate budou psat v praze vůbec jim to nedela problemy jak tady v Lipe porad rikaj no ze pojistovna s tim nesouhlasi a bla bla bla.. tak jsem ráda..Byli i strasne milý..
10. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Péťo no to je supééééééérrrrrrrrr

hlavně přestane Yvčuška být pokusný králík :sweat_smile:

já mám takvou radost :grinning:
10. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jupi, gratuluju Peti, ted uz bude jenom dobre. No ne? :wink:
10. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky!

Luci, nádhera!!!!! Domeček je překrásný a pozemek na krásném místě, tam se bude dobře bydlet! :wink:

Peťko, to je super!Vidíš, najednou vše jde, co? Je to fakt o lidech. Hlavně, ať už vás nečekají žádné šoky.

Tady taky kype. Už mám sněhu plné kecky. Těším se na léto.
10. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
jé peti to je dobře už bude yvča v pohodě

veru díky moc, už se na to těším :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se máte po ránu? já mým vyměněnou službu, takže mám ranní, ale zase to aspoň rychleji uteče a odpoledne jdu s kamarádkou do restaurace, přijede ještě jedna mamina, co s námi chodila plavat a má adámka, tak se na to moc těším

tak vám přeju pohodový den a lepší počasí než je u nás, tak papa
11. únor 2009 v 06:16  • Odpověz
autor
čauec holky, teda tam je hnusně, ach jo a já už asi myslela, že je tu jaro, doufám, že to brzy přejde a bude už krásně teplo, tohle počasí mě už pěkně vadí :angry:

a jak se máte celý den? já právě přijela z práce a jdu s kámoškou an pizzu už se moc těším :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak jsem zpět od dr, včera Endokrinologie dopadla, dobře, konečně mám vyladěnou léčbu a nemusím tam tak často, tj asi po půl roce

dnes gynda a té jsem se opravdu bála, protože posledně cosi mlela že buď mám hodně blbě srostlou jizvu, což by bylo to lepší, nebo prý začínající myom, no na dnešní kontrole se rozplývala štěstím že to byla jen jizva a už se pěkně zcelila, takže dobrý a ko po půl roce taky v září, a když to buide dobrý tak už jen standartně po roce :grinning: :grinning:

dostala jsem další recept na Azalii a prý jen kdybych měla pocit že se něco děje tak naklapat dřív :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
evi tak to je dobře, hlavně aby to bylo všechno ok :slight_smile: no já byla na té pizze a byla moc dobrá mňam mňam, a teď jsem Vám holky nějaká utahaná, asi si pujdu lehnout, stejně je venku hnusně, tak co :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
no to je určitě počasím, Joli je taky nijaká :sweat_smile:
11. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.