• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
evi, to je prima!
Luci, tak jak sis uzila tu pizzu?
11. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
no to je, teda proběhl neutišitelný řev a najít příčinu no nevím snad zuby, zabral nurofen a mundisal :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
evi, tak to my meli tedky taky. Malej rval u manzi 3/4 hodiny. Chjo. A zuby to asi nebudou.
11. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz
no aby ses nedivila :grinning: :grinning:

Jinak noc v pohodě od těch 21 do 6 spala pěkně :sweat_smile: :wink:
12. únor 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, no blani pizza byla super, než jsme se najedli, tak Nikča spala, takže pohoda, pak se probudila už chtěla řádit, už nevydrží ležet jako miminko, tak jsme na střídačku chovaly, pak ji zuza nakrmila a dala mi ji odříhnout, naštěstí jsme brkanec chytily, ale je fatk, že ten další skončil na mém triku a její mikině :grinning: , no ale je to divoch už jí jsou čtyři měsíce

no a vy jste teda neměli moc pohodový den co? hele to bude taky tím počasím, už je moc dlouhá zima a ty mimča to poznají :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
No to mi Luci povídej a ještě hnusně fouká, to je s kočárem taky nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
tak už jsme byli venku 2x :wink:

natáhla jsem pláštěnku a už to fičelo :sweat_smile:
12. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se vám dneska daří? já dávám dohromady sraz ze střední po pěti letech, každý by se chtěl srazit, ale žádná spolupráce, děs :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
to znám a moc dobře, mi zase spousta lidí naslibovala a pak přišla půlka, a tak jsem řekla příště budu chtít zálohu a bude :wink:
12. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
no já jsem psala do jedné restaurace, ale ještě se mi neozvali, ale každý si to bude platit sám, pití i jídlo, pokud bude nějaké chtít :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
jo jo Luci, to znam taky :unamused: No jo no, ale kdyz objednas stul pro 30 lidi a pak ti jich prijde ani ne pulka... :pensive: No drzim palce at to tak neni :slight_smile:
12. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
ted jsi mi pripomnela, ze letos to my budem mit 10 let od matury :astonished: To to leti
12. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
no po nás chtěli objednat občerstvení, měli jsme pronajatý sklípek a tam se nevaří, jen nám udělali studené mísy :wink:
12. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
no já jsem právě našla nějakou hospodu, kde se vaří takže chci jen ten stůl a ostatní si už objednají sami co budou chtít, a doufám, že se tam opravdu sejdem pořád se o tom mluví, no tak uvidíme a když tak se na to příště vyprdnu a bude ať si to dělá někdo jiný,

nic holky jdu spát tak se mějte a papa a zítra si to užijte papa
12. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak Luci dobrou
12. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
dobré ráno, tak je tu konečně zase pátek, a nádherný víkend před námi. nebudu muset vstávat, huráááááá a pěkně si odpočinu, i když nevim co budu dělat, ale ono se něco vymyslí :slight_smile: tak si užijte den a já jedu do práce tak ppa
13. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Luci to to letí za chvíli snažilkujete a frčíte do francie no to je fofr :wink:

ono snad bude hezky a něco se vymyslí :sweat_smile:

Martinové v sobotu budou budovat pak na noc a pak můj Martin ke strejdovi pro děcka, jé to bude sranda :wink:

až zavelím na procházku a to bude milion důvodů proč by raději u PC :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
zase řeším ještě tu nedodělanou objednávku ze dne 12.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a už jsem psala o radu na SOS :sweat_smile:

fakt mě už nebaví, pozor na jednání, neplatit předem:
www.lekarna-online.com

pouze na dobírku, ať se pak nesoudíte o vlastní peníze jeko jáááá :angry: :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
ejej, evi, to mas ale pech.
no holky hura vikend :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
no jo no, ale nedám jim to, je to fůra peněz, celá třetina rodičovské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Čaute ženy,
tak Barunka už se nám přetočila na bříško :slight_smile: :dizzy_face: Byla jsem včera u kamarádky na kafčo a procházku, ale jsem silně v šoku...Docela to mimčo -5,5měsíce- nezvládá...říkala, že už ji dala na zadek!! :astonished: no a to jen za to, že ta malá zhodila misku s jídlem :confused: přece půlroční mimčo nemůže vědět, že si to má držet, ne?? A vůbec je na ni dost ''ostrá''. Můj vkus je hodně jinde.. :wink: Je naštvaná že musí prát, že malá brečí, že jí musí dávat příkrmy (prý není nad to dát dítěti sunar a hotovo) atp... no prostě to byl pro mě šok...
13. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
a kolik jí je prosím tě, mi připadne že si myslí že si donesla domu panenku na hraní a když ji omrzí tak ji schová do krabice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
evi, o to nejde kolik ji je. Jde o to, ze neni na to dost vyspela. Ja se teda priznam, ze jsem taky obcas pekne nastvana, kdyz malej breci a ja fakt nevim co mu je a jak mu pomoct :frowning2: Ale teda ze musi prat nebo dokonce ze davat prikrmy... vzdyt prikrmy by mely bejt radost ne?? :confused:
13. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda gabi jsem taky v šoku, tak proč si to dítě pořizovala, fakt síla,

já teď čekám u našich až přijede teta se strejdu a malou terezkou, moc se na ni těším :grinning: už abych taky měla konečně toho našeho prnďu, dnes mám nějakou depku fakt, zas to na mě po dlouhé době spadlo, že se mi hrozně stýská :frowning2: :cry: :cry:

a co jinak, jak jste strávili den?
13. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
no právě já to myslela obrazně, že ta reakce vypadá na 15 let :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
dobrou noc, škvrně konečně chrní tak jdu taky :wink:
13. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky je jí 24 jako mě, ale teda já jsem za každý pokrok rádá :wink: jsem nadšená že Barunka už otvírá pusinku automaticky když vidí lžičku, jako otvírala ji pořád, ale ted už je vidět že ví že je to jídlo, snad mě chápete...nebo že spinká celou noc, že si sama vezme hračku, že se směje jako sluníčko, že se snaží lozit a tak...ale ta kámoška (taky Gabka) je ze všeho spíš na nervy..hrozí se toho až malá poleze, že bude všechno brát, že jí doťape skleněný stůl, že všude vleze, že může spadnout, jako já se taky bojím že Barunka někam spadne, ale nejsem proto na ni naštvaná, taky mě občas vytočí když křičí hlady a nechce jíst, ale nikdy bych ji neuhodila, mě je 24 a ještě jsem nedostala ani facku, a nejsem rozmazlená, aspoň si to myslím, nikdy na nás mamka nekřičela a teď ani já nekřičím na malou, ale ta kámoška řve už teď tak jaká bude ta její dcera?? nebude si nic dělat z toho že máma řve, protože na to bude zvyklá..no nevím, ale mít dítě jen kvůli tomu, že maželovi je přes 30 a moc chtěl rodinu...ale za jakou cenu, že?no ikdyž on to nevidí když je v práci a jak přijde tak si myslím, že se Gabka krotí..je to síla, je to docela dobrá kámoška ale po té poslední návštěvě se mi ani na další nechce..jak z toho ven???dyť ona je naštvaná že je malá po jídle špinavá, to já vždycky Barunce říkám, že to dáme do velké bílé krabice :slight_smile: :slight_smile: dyť ty bryndáky se ani nežehlí...(aspoň ty naše, protože jsou ze zadu pogumované aby neprosákly, tak by se tím teplem roztekly..)al je mi z toho smutno hlavně kvůli té malé, je tak krásná a šikovná :dizzy_face: a taky kvůli tomu, že je to jediná kámoška z OV, ještě ze školy..jinak mám všechny v Karviné :frowning2: bohužel i tu nej...
13. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
dám fotečky z návštěvy, Baunka je ten cvalík, samozřejmně :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz
Gabi, tak to je fakt smutny :frowning2:
Ty brdo, Baru uz se snazi lozit jo :confused: :sweat_smile: Juuuuu :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 23:28  • Odpověz
Gabi to je opravdu smutné, já ji teda tipovala sotva na 20, no ale je to smutné kvůli malé, je pravda že taky na ni zakřičím třeba když nedýchá jak se vzteká, nebo když nestíhám doběhnout a mám pocit že je v nebezpečí, ale jinak se tomu teda vyhýbám, myslím že dítě je dar a tak k ní přistupuji.

A jako většina ostatních se raduji z každého pokroku :wink:
Nechtěla jsem aby lezla do kuchyně tak mám vrátka a je to :sweat_smile:

Jinak že oťape nábytek mne vůbec netočí, že je vše od sušenek a občas poblijon, no tak se to dá vyprat a na kanapi je prostěradlo i když je složené, aby byla škoda co nejmenší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A že nás převlíkám i 4x za den? pračka to vypere a já nežehlím, pořádně pověsím, už při sundávání uhladím a porovnám a uložím a je to :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem docela líná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No obávám se že lepší to moc nebude, a záleží i na tom v čem vyrůstala :pensive:
14. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.