• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
evi, tak s tim zehlnim jsme dve :grinning:

ale jestli ta kamoska ma dite jen proto, by udfelala radost manzelovi a je na nej sama doma, tak se vubec jejimu pristupu nedivim :pensive:

je to blbost porizovat si dite, kdyz ho nechci, jen, bych udelala nekomu radost :pensive:
14. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
no zvlášť když tento "ústupek" dělá žena :frowning2:
14. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
no, obzvlast :frowning2:
a obzvlast, kdyz sama zustane s tim ditetem doma. Kdyby s nim zustal chlap, a chtel ho prevazne on, tak by se to jeste i dalo...
No bohuzel s tim nic nenadelame a muzem jen doufat, ze se ta dotycna zmeni :pensive:
14. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
no tam je tutově chyba komunikace mezi manželi. nevím asi by potřebovala psychologa, protože to může být ta laktační psychoza, ten pocit nezvládání, nenaplnění :pensive:

No my můžeme tak držet berušce pěstičky, aby bylo vše v pohodě :wink:
14. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
hm, to mas, evi, pravdu :slight_smile: Ale jakpak ji to setrne navrhnout?? :unamused:
14. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
no nevím, ono možná první pomoc by mohla Gabča, ale není to snadné, je to o tom rozebrat tu výchovu kamarádky, jestli tím prošla taky, pak je to moc těžké, vím z vlastní zkušenosti, no a potom se třeba dobrat toho,. jestli to není taková reakce z vyčerpání a únavy, tátu zapojit až se z něj bude čudit když chtěl mimi tak ať maká, no a potom případně se zeptat jestli nevyhledat nejkou poradnu, kde by třeba našli finty.
Škoda že nejsou blízko, ono by třeba stačilo půldenní pohlídání pro odpočinek a hned by to mohlo být jiné. :pensive:
14. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Koukám tvůj drobeček už brzičko bude mít čtvrtroček, no to je krásné, ale strašně to letí :sweat_smile:

Joli má v sobotu za týden už tři čtvrtě roku :sweat_smile:
14. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
jo jo evi, strasne to leti. V pondeli slavime 3 mesice :confused:
14. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
no je to fofr
14. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky ono s tou pomocí je to hodně těžké, ona si myslí že je ta nej a žádnou chybu nepřipouští..a myslím, že je to vážně poporodní stav, protože měla vyvolávaný porod, 3dny, a nakonec rodila na 8cm, potrhala se kde mohla, má problémy ještě dnes a když o tom vypráví tak je rozpálená do ruda..manžel přijde domů a jen je otrávený že malá řve, no teď už jim tak neřve, ale do 4měsíce to byla síla..ale myslím, že jim křičela hlady..Gabka se řídila tím co bylo na krabici a víc nedala ani o 10ml!!no a teď co je malá na příkrmech je vysmátá a klidná...no a taky další věc-peníze, nejsou na tom teda špatně, ale na hranici, pořád si stěžuje jak je vše drshé, ale že by malé uvařila to ne..má jednu tipickou větu: vaři nebudu, je to otrava :frowning2: !! ona je totiž zvyklá že si vezme ''něco'', nebo zajde na menu, protože její manžell se stravuje v práci.a ještě má sestru, která je ještě ''lepší kalibr'' a shodou náhod moje kolegyně z práce-a chce taky mimčo..už na něm pracují :astonished: :frowning2: :pensive:

s tím žehlením jsme 3 :grinning: žehlím jen občas, když už mám špatné svědomí :sweat_smile: no ale pro nás žehlím pravidelně, na tom velkém je to moc vidět.. :wink:
14. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
gábi tak podle tohoto, komu není shůry dáno v apatyce nekoupí

tady je opravdu každá rada drahá, a právě jsem nabyla přesvědčení že ten křik je z vyčerpání a to vaření to holt taky nezměníš.

Teď tě asi moc bolí že bys rása pomohla, ale tady asi není jak :pensive: je mi to líto. Ty se tím netrap, jak píšeš, chybu si nepřipustí, tzn asi i dobře mínnou radu osmítne :frowning2:
14. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak dobrou noc
14. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz
jezkovo voko to je ale smutny :frowning2: Chudinka jejich holcicka a chudak to jeste nenarozene ditko tve kolegyne :pensive: Takovymhle lidem by se snad ani nemelo postestit :pensive:
Chjo :frowning2:
Teda fuj, takovej porod bych nechtela, ale opet mi neco rika, ze v tom hraje hodne psychika! Asi tu malou fakt nechtela.
Taky preju krasnou dobrou noc
14. únor 2009 ve 23:50  • Odpověz
jee, evi, tak na zoubky jsi poridila takovou peknou vybavu jo? :slight_smile:
15. únor 2009 v 00:00  • Odpověz
no doporučil mi to zubař při registraci Joli a fakt to pomáhá :sweat_smile:
15. únor 2009 v 07:36  • Odpověz
přesně tak evi, ona si myslí že ten kdo by mohl rozdávat rady je ona...

no už to nebudu rozpitvávat, je to komplikované, ale myslím že s další návštěvou si dám na čas :sweat_smile:
15. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
horší bude až se mě zeptá rpoč nepřijdu na kafe, nebo až bude hezky proč nechci s malo na procházku, jak jí vysvětlím, že nechci jít s ní?? :pensive:
15. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
no je to gábi těžké, nevím jak se ti má rada bude líbit, ale zkus se jí zeptat jestli když přijdeš vydrží na berušku nekřičet pak že ano, ale křik ti nedělá dobře a proto raději zatím ne :pensive:

nechci to zlehčovat, ale takhle jsem to nějak odcítila :pensive:
15. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
tak nějak to bude, Barunka se semtam i lekla a ke konci návštěvy už chtěla natahovat, tak jsem to ukončila a šla domů... :pensive:

no ale když se jí zeptám takhle na dvrdo, tak přijdu o kámošku- znám ji... :unamused: a já se stejně tahle zeptat neumím, jsem posera :sweat_smile:
15. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
no ale v tomto případě možná lepší nemít kámošku a pozvat jednou za čas nějakou z karviné, než tohle..a taky mít na procházkách klid..jenže jak mám ukončit přátelství?ještě když se známe takovou dobu a ona si myslí že je v poho..bude o mě říkat že jsem se na ni vykašlala pro nic za nic
15. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky! Tak už jsme konečně zdraví. Terka včera dobrala ATB i sirupky. Jen ji teď raději nebudeme nikam tahat. Bohužel nás ty nemoci vyřadily na 3 víkendy z bazénu a tak jsem přišla o jediný pohyb :frowning2:

Jó, ono je to těžké, ne každá holka, si uvědomí, čeho všeho se bude muset dítětem vzdát. TO jsem vždy zdůrazňovala Jarkovi, když chtěl mimi - že zkončí diskotéky, lítání po kamarádech. Mi to nechybí, ale už tehdy jsem ho upozorňovala, že to nebude jak u jeho kamarádů, že ženská sedí doma s dětma a oni chodí po diskotékách a hospodách a balí tam ještě druhé baby. Řekla jsem mu, že prostě bude doma se mnou a že se nebudeme chodit bavit každý zvlášť - že to prostě nedělá dobrotu. Až bude Terka starší a budou ji moc pohlídat naši, tak si zajdeme spolu. Prostě to ten rok vydržíme. No a už je to tady. Terezka už se bez nás v noci obejde. Jen teď jsem znova začla kojit i v noci (zuby, nemoc...), takže ples, na který jsme chtěli jít odpadá, ale mi to nevadí. Když si představím, že bychom se sice bavili, ale ráno v 6 bych stejně pak musela vstávat k TErce, tak mě chuť přešla :sweat_smile: Takže plesovou sezónu si projdeme až tu příští a v létě si možná zajdeme někam na diskotéku (jestli se teda nebudu muset stydět za tu hrůzu na břichu. Už budu muset se sebou něco dělat).

O tom, jak čas letí mi povídejte. Luci, však ty si pamatuješ, jak jsem tady chodila ještě jako těhulka a už bude mít Terka rok. To snad ani není možné...

Jó a k žehlení se taky přidávám - takže jsme 4 :grinning:
15. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
Veru to mne těší, že je nás víc.

Gábi, vím že je to těžké, a co třeba ještě pokus pozvat ji v tobě, třeba by tolik nekřičela a pokud ano tak asi jí to ne moc ostře, ale říct, teda zeptat se jestli už je unavená a vyčerpaná, teda že máš ten pocit, a postupně to rozvést, teda pokud jsi ochotna risknout ztrátu kamarásky :wink:
15. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
mám tu návštěvu tak se loučím :grinning:
15. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
teda evi, tak na co jste ji kupovali tak sirokou postel :grinning:
Jinak my tu mame krasne :slight_smile: Malej nam na prochajde usnul, tak ted manza seka drivi a ja sedim na konovi :grinning:

Jo jo, Gabi, zkus ji pozvat k vam a nejak to zakulikovat. Bud ji to do nosu cvrnkne a nebo... :wink:
Veru, jejej, co ja bych dala za bazen :sweat_smile: Tady mame jeden asi 20km od nas :angry: a jeste je pro celej okrsek Rennes, takze nehrozi. Prej prednostne z tech mest, ktery se podileli na stavbe :frowning2: Je to na pytel.
15. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
15. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám, že od pátka zde nikdo? teda to je úroveň :grinning: a jak jste se měli o víkendu? já byla s našima a s tetou na chatě a s malou sestřenkou, dám pak nějaké fotečky do albumu až je stáhnu
15. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
tak se mi teprve teď ukázalo, že jste tu vlastně docela slušně kecaly :grinning:

gabi znám to a úplně přesně, ne teda s tím křikem na dítě, ale mám taky kamarádku, která se na mě tka nějak asi upla a měla těžký dětství, máma ji utekla když byla ještě miminko, a její taťka se pak oženil, ale ta ženksá byla na ni zlá, tak se rozvedla pak se zase oženil, to už dobrý, ale měli spolu pak dítě a ona šla stranou, teď se nestýkají, ale ona mě pořád zahrnovala nějakýma věcma a já nevěděla, jak ji říct, že je nechci, hned se urazila a začala, že od ní nic nechci, a takový ty keci, no a když k nim máme jet,tak jsem z toho úplně nanervy, necítím se tam dobřea rychle zase jedeme domů, taky už jsem přemýšlela, jak to asi nějak ukončit, ale zase se nevidíme tak často, tak tomu nechám volný průběh a uvidím, té tvojí kamarádce bych to normálně řekla, že si nepřeješ aby v tvé přítomnosti křičela, že ti to nedělá dobře a když se urazí, tak je to ale její problém, a buď to pochopí a nějak se zklidní, nebo se rozejdete a budeš mít klid taky, ale určitě bych jí to řekla naplno, nějaké naznačování nepomůže, protože většina lidí to ani nepochopí nějaké náznaky
15. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
teda gabi, barunky už je fakt kus a ta druhá holčička je teda pěkný smíšek, to je tak ošklivý, že se tak k ní chová
15. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
jezkovo voko Gabi, to je TA Natalka? Takovy usmevavy ditko? Takova krasna holcicka a takovej pech na mamu :frowning2:
15. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.