• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
jj blanis souhlasím, je to pech, taková krásný a veselá holčička
:frowning2:
15. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
no je fakt nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: barunka byla vibitá z blesku :sweat_smile: tak je všude vykulená, jinak se taky směje :wink: no uvidím jak se to bude vyvíjet dál, třeba když už Natálka tolik nebrečí tak bude Gabka víc v pohodě...už jim spí taky celou noc, tak se snad začne dostávat do normál kolejí...třeba měla jen špatný den, minule to takový extrém nebyl :confused: možná ji jen omlouvám, já nevím, ale nerada to vidím...skusím ji pozvat k nám a uvidíme co bude...
15. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
no gabčo zkus to a uvidíš, za to nic nedáš, hlavně ať to dobře dopadne :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
no nic holky, mažu do postele, mám ranní tak to bude zase záhul :slight_smile: tak dobrou noc a hezky se všechny vyspěte papa :grinning:
15. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
luci dobrou :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak přeji vám všem hezký den, teď jsem koukala z okna a tam to zase vypadá :angry: ach jo :rolling_eyes:

takže hezký den, a odpoledne ahojky
16. únor 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobré ráno, tak už jsme s omladinou taky od 5ti vzhůru, už snídají a bílo tu je taky :wink:
16. únor 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ranko děvčata,
tak honza se chystá na pracovní pohovor, jsem víc nervózní než on :sweat_smile: . No a já mám taky dobré zprávy z práce :dizzy_face: mám tam penízky za nevybranou dovolenou a docela dost teda..a navíc mi budou držet místo celé 3roky :dizzy_face: :dizzy_face: paráda, takže se mám kam vrátit, Honza říkal, že když ten pohovor nedopadne, tak půjde do té mojí práce za mě :grinning: ono by to šlo, jen už ho vidím jak prodává koblížky (byla jsem prodavčka v pekárně..)
16. únor 2009 v 07:52  • Odpověz
no třeba než by našel něco lepšího :wink:
16. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
ju Gabi, tak to mas dost dobry :slight_smile:
Drzime pesti!

Ja hlasim 60 cm a 6,100 kg :slight_smile:
A jeden pichanec do stehynka :frowning2: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2:
16. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
teda blani, tak to už máš taky doma pěkné mimčo, já jsem doma z práce, konečně a nevim co budu dělat, asi uklidim a pak nevim, budu čekat na manžela a pak pujdem za davídkem, včera jsme to nestihli :frowning2:
16. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
No děcka vymrzlé napapané a prý děěěsnááá nuuuddaaaa :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
hmm, tak to nevyšlo, zatím prý nepřijímají, ale chystají se, šlo jim jen o životopis a že se ozvou... tak nechápu proč si ho tam zvali:angry: no tak doufám, že to k něčemu bude, jinak ještě je rozjednaná šachta a pak už zbývá jen ta pekárna :sweat_smile: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2401370&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
je gabi barunka je ale šikulka :grinning: už je to pěkný lezec co? teda začínající, ale všichni museli někde začít že ? :grinning:
16. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
jo jo, a jak ji to jde?

no to vis, Gabi, takle to ted dela kazda druha firma :unamused: Drzim pesti.
16. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak všem krásné ráno, dneska je už úterý, toto ale letí, hurá,

akorát mám úplně zasněžené auto, ach jo, to než ho zase odhrnu :grinning: ale doufám, že cesty budou dobrý, jinak se z toho vážně picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 05:57  • Odpověz
ahojte holky, tak hlasim nasi prvni teplotku 39° :frowning2: a asi i pekny bolesti. Hnusna vakcina :confounded:
17. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
je blani to je mi moc líto, tak držím pěstičky, ať se to brzy vyléčí, já jdu holky na nehty, tak se mějte papa :grinning:

jinak tady je krááááááásně :grinning:
17. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
taky bych sla na nehty :frowning2: a do plavecaku...

ja ci "domu" k nasim

jejej, malej mi prdi ze spani az z pokoje to slysim :confused: :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
tady taky svítí sluníčko, všichni v pohodě jen Petra ještě obědvá už od 12 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

až dojí tak vyrazíme na poštu a na procházku :grinning:

jinak je to s tou mou bandou supéééérrrrr
17. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
evi tak to je fajn :slight_smile:
my tu mame jakz takz, ale s mimiskem ven asi nepujdeme :unamused:
17. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem z nehtů zpátky a jsou moc krásné :grinning:

evi, tak tu bandu vyfoť ať se taky můžem podívat jo?
17. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
čaute holky, tak my jsme venku byli, bylo fajn ale docela mrazivo..Barunka je dneska ospalá, vlastně byla, protože už zas spí :wink: teď už bude spát do rána, už ji znám, po koupání se málo kdy probudí..

já si nehty upravím sama :wink: na ty geláky nejsem...líbí se mi to, ale nešla bych do toho :wink:
17. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Čauky, jdu se pochlubit :sweat_smile: Tvořila jsem svůj první potahovaný dortík(ale jako jinak už 3.dort) a takto to dopadlo: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38845

Je to příprava na Terezčin rok
17. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
ju veru, moc pekne :dizzy_face:
Gabi, fakt? Tobe Baru spi takle krasne? :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
jojo Blani už asi měsíc spí tak hezky, až na pár výjímek :wink: pak nemá tak přibírat :grinning: no ale zas přes den moc nespí, asi 3-4x po půl až hodině...

dobrou holky
17. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz
nikde nikdo? :confused: :confused:

co děláte holky?Veru, já taky ráda peču dorty, ale teda potahovaný neumím :frowning2:
18. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo gabi, ja su tu, nez se mi probudi zlaticko :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2409769&vReferer=

do konce alba, tak nějak to tu v minulých dnech vypadalo, ale bohužel umřel foťák tak jen mobilem a nekvalita tomu odpovídá
18. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
evi dobrý cvokhaus :grinning: , ta židlička co se přidělá na stůl drží dobře?uvažovali jsme o ní, ale netroufám si :confused:
18. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.