• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Blani ještě spinká? Barunka taky spí :slight_smile: teď nejraději spinká na bříšku :wink:
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
no tak už nespí :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
evi dost dobrej futuar jak tady rikame :grinning:
teda tobe posledni dobou kleka jeden instrument za druhym :unamused:

Jo jo, Gabi, jeste spinka. Me se zda, ze to ma nejaky strasne rozhazeny uz od narozeni :unamused: fakt nevim, co s tim. V noci nam spi teda celkem dobre, i kdyz obcas ho v 5rano chytne, ze si chce hrat :angry:

Nam se jeste netoci, ani se o to jeste ani nesnazi, takze spinka porad na zadickach. Ale kdyz byl mensi, tak rad spal na boku :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak me uz taky nespi :sweat_smile: a navic jsem vcera strhla kolotoc (mame natahovaci) :angry:
18. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
gábi drží ale první předpoklad je tloušťka desky, já nastavila dvoucentimetrovou deskou, a druhý předpoklad široké nohy kvůli těžišti. Joli má s plínkou a oblečením 8,5kg a unesl ji v pohodě i tento fakt obyčejný stůl :wink:

Jinak židlička je lehká a složitelná, takže na cesty super :grinning:
18. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
no MMminulý týden na co chytl to umřelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1) ponorný mixer
2)rychlovarná konvice
3) kovová násada na smeták
4)tlačný píst na tmel a foťák :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda evi a jak věkově jsi je měla? tam jsem koukala byl kluk a tomu už bylo tak 18 ne? a jakže dlouho jsi je tam všechny měla? já bych z toho asi zcvokla :grinning: tě obdivuju

teda holky, tady svítí sluníčko, koukám jak blázen :astonished: :astonished: :astonished: celý den bylo zamračeno a pořád sněžilo, děs

a jak se jinak máte? já jsem dostala rýmu, tak si musím kulírovat o víkendu my přijede návštěva, tak musím být fit :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
no Joli 9M
Esterka 8
Rudík 10
Petra 12
Martinka 15
Já 33
Martin 34
Marťas 41 :grinning: :grinning:

a v neděli ještě
Ondrášek 2,5
Bětka 24
Filip 27 :grinning:
18. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
No a dnes dopoledne odjeli
Marťas, Martinka a Esterka :frowning2:
18. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
No byla tu opravdu sranda :sweat_smile: já mám tyto sešlosti s dětma od mala moc ráda :grinning:
18. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
hele a jak jste se k vám vešly
:grinning:
18. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
ju, evi, tak to sis je musela uzit :dizzy_face:
18. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
no bylo nás tu docela plno, ale všechny děti jsou skladné, Martinka obsadila PC děcka byly na hracím koberečku a podlaze a kanapi, prostě všude a hráli si jeden ještě byl na starým NB bez netu a chlapi na malým NB sledovali hokej :grinning: :grinning: :grinning:

Já se tu mezi něma plácala, s každým se chvíli pomazlila nebo pokecala, na procházku se šlo a vařila jsem ale taková jídla u nichž se nestojí :sweat_smile:

jo fakt pohoda a hodně jsme si povídali :grinning:
18. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
evi to muselo bejt zuzo.

ty, rekni, u kterych jidel se nestoji :sweat_smile: ??
18. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
No u pečeného masa a brambory ve slupce a kyselé zelí

boršč to se taky jen nakrájí a občas míchne je to bez jíšky tak se nepřipaluje a taková podobná rychlá jídla. :grinning:
18. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
jj, Evi takové vaření taky znám a ani nemusím mít plný barák lidí :wink: s tou židličkou stále nevím :confused: aby se nám nestalo že Barunka bude na zádech a stůl nad ní :confounded:

Blani tak to Barunka spí pravidelně od příchodu z porodnice, ale vstává taky kolem 5, někdy i kolem 4 nebo 3!!!a chce si hrát nebo prostě kecat..má hodně ráda když se na ni mluví..ale vždycky ještě usne a probudí se znova kolem 7, to už jsem v provozu i já :grinning:
18. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
no třeba dělat palačinky pro takovou bandu, to bys musela začít už nad ránem :grinning:
18. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
gábi však je to cestovní, taková nouzovka, takže pod ni třeba dáš preventivně židli a bude to v pohodě :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
ahoj holky, evi to muselo být super, mít kolem sebe tolik lidí, ale já mě by to po jejich odjezdu zase na dlouho stačilo :grinning:

gabi, vypadala docela bytelně ta židlička, a když evča říká, že je to jen nouzovka, tak bych si neměla strach

jinak holky, dobrou noc a hezké sny, jdu chrupkat, zítra už je čtvrtek, konečně, tak už to zase uteče a o víkendu mě přijedou kámošky, se moc těším

tak doboru :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
jej to uý bude čtvrtek? :confused: vlastně už je :grinning: Luci už to máš skoro za sebou... :sunglasses:
19. únor 2009 v 00:26  • Odpověz
holky a je to tady!!! První krize z toho že Honza nemá práci... :frowning2: jsem úplně v hajzlu, Barunka je dnes nějaká špatně vyspaná, já taky a Honza si nás nevšímá... Jsem na něho šíleně naštvaná a on, místo aby se snažil to změnit, se ke mě otočil zády... Přijede mi mamka na návštěvu, ale teda až mě najde v tomhle stavu tak nebude nadšená, musím se hodit do pohody, ale jak?? je toho na mě moc...to aby ten byt byl definitivně náš záleží jen na tom až bude Honza pracovat...peníze máme všechny co potřebujeme na ten byt, ale když je vyplatíme tak budeme muset platit celý nájem a to nejde dohormady s půjčkama a pracákem...užje doma skoro 2měsíce, začíná mi to pořádně lézt krkem. A to nemluvím o tom, že má dokonce i chuť na sex, to nechápu jak na to může myslet, já myslím jen na to jak sme v hajzlu...
19. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
gabi, to se spraví uvidíš, moc na Vás myslím, třeba se mu ozvou z té práce, jak jsi psala, že se tam šel zeptat, a pokud má chuť pracovat, tak si nějakou práci najde neboj, je to taková krize, tu bych řekla, že mají někdy všichni, posílám ti energii, abych to všechno zvládla :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo jo Gabi, drz se :slight_smile:

my mame taky krizi, teda ja :confounded: nevyspala a malej je umrnenej, takze jsem uz dokonce i na nej zakricela :pensive: Mam toho dost, rve hlady, ale kdyz mu dam prso, tak jen cucne a odcucne se a cucne a odcucne se a to sakra boli :angry: Ani najist me v klidu nenecha, nosit se nechce, lezet nechce, hrat si nechce... mam toho fakt plny kecky. Jeste ze ted na chvilu usnul
19. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
ahoj holky, nějak nám to tady poslední dobou vázne, to je děs :confounded: a jak jste se jinak měli všechny? co jste dělali, já jdu zítra ke kadeřnici, tak se moc těším, se vyfotím a hodím Vám tam fotečku :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
19. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak jsme se asi před hodinou vrátili z návštěvy, zítra jedeme k našim a pak je v sobotu vrátíme :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
veru, máš to tam
:grinning:
19. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci, děkujiiiiiii! :grinning:
19. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
tak holky, tento víkend, tu budu mít kámošky, tak se strašně těším, vidíme se tak jednou dvakrát do roka a jinak přes net, to bude žůžo, už se fakt moc těším

dneska jedeme s dětma na koncert Pavla Nováka, ale bohužel bez P.V :frowning2: takuvidíme, jaké to bude

tak se všechny mějte a užívejte si dne papa
20. únor 2009 v 06:12  • Odpověz
tak já jen na skok, než půjdu vařit koprovku, MM jel do autobazaru, možná přijede s jiným autíčkem :sweat_smile:

po obídku jedeme k našim za Brno a možná oběmi auty :sweat_smile: se v tom hnusu strašně těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.