• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
hojte holky, my mame ted mizerny dny, malej dost place a nevime proc, tak sem se moc nedostanu :pensive:
hribek uz tu taky dlouho nebyla

luci: zavidim : nechty, kadernik, ja bych nekam vypadla az bych brecela :frowning2:
20. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
no potřebuju se dát do kupy, už vypadám hrozně a strašně se moc těším

evi tak jeďte opatrně

no jo, hříbek tu už dlouho nebyla
20. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
čaute holky, Veru i od nás to tam máš :wink:

já jsem dala Barunku spát na balkon(teda lodžii,ale balkon se líp říká :grinning: )a spala hoďku teď si dala trochu sunaru, dostala čistou plínku a spí dál :dizzy_face: . Já aspoň můžu v klidu pracovat, vkládám fotečky do našeho net-obchodu.Musím tam dát nové zboží, ať to lidi trochu zaujme, ať má taky hlavně co zaujmou, protože únor je nejslabší měsíc v historii :cry:
20. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
gabi, tak sem hod link, at se muzem potesit :slight_smile:
20. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Blani tady to máš/te
www.faGabka.cz
20. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
pekne to mas :slight_smile: ale spousta obrazku ti tam jeste chybi

tak preji hodne spokojenych zakazniku :dizzy_face:
20. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
no právě, máme ten obchod od ledna, a s m,alou moc nestíhám...právě ji mám na klíně abych vůbec mohla být u PC :wink:
20. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
jo a děkujeme
20. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
20. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
ghbfggfbtz fggggggggggggggggg

pozdrav od barunky :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
no gabi, moc pěkné, tak yjsem to jednou zkoušela, museli jsme mít do školy, nějaký šperk, tak jsem udělala u kamarádky tenhle smalt

a jak se jinak máte?mě přijeil kamarádky, tak jsem moc ráda, zítra pojedeme bruslit, už se moc těším

tak všem dobrou noc, jdeme spát, jsme ko tak papa :grinning:
20. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz
no tot?kde jste kdo? :confused:
21. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky tak k našim jsme v tom hnusu hnusným jeli opravdu dvěmi auty, Martin novým, já starým plným děcek, no to byla fujtajbl jízda, joli jí půl prořvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes slabé 2 hodiny, Joli usnula chvilku po vyjetí a probudila se doma když jsem měla vystěhovanou půlku auta. tak pohoda :grinning: :wink:
21. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
tak dneska jsme to nějak zaspaly...

dobrou :wink:
21. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz
dobré ráno :wink:
22. únor 2009 v 07:48  • Odpověz
22. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
tak Joli je zahnána do postýlky, a čekám už jen jak usne, musím něco pracivat :sweat_smile:
22. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Joli 9 měsíců 8kg 68,5 cm :sweat_smile:
22. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak mě odjely kamarádky, a bylo to super, fakt jsme si to užily, včera jsme byly bruslit, a pořád jsme jedli a jedli

a co vy? jak jste se měli přes víkend?
22. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci, my jsme se měli moc fajn, taková normál pohodička.. jen dneska odpoledne jsem si musela lehnout a Honzu s Barunkou jsem poslala na procházku, něco na mě totiž leze.. škrábě mě v krku a je mi divně od žaludku.. Tak panadol a horkej čaj a šup do postele :frowning2:
22. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
jj gabi, tak s tím už týden válčím, ale snad to nějak vyženu, nemůžu si dovolit být nemocná, to je pak na dýl a máme jet za měsíc do té franci, tak kdybych teď byla nemocná, tak budu do té francie ještě neschopná, budu unavená, u mě je to vždycky na dýl, tak rozháním co to dá, ale už si myslím, že se to zlepšilo

ty jo holky, ten víkend utekl tak rychle, už aby byl zase další

14. března jdeme na ples, tak se moc těším :grinning:
22. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci a kolik hlásí Ijáček?? :wink: :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
gabi 37 :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
22. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
a co jinak, co barunka? ta už musí být pěkně veliká co? já už se taky těším, až tu budeme mít našeho prcka :slight_smile:
22. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
luci to je pěkné, jak se ti to blíží :wink:

my teda vypadáme ještě na dýl, až Joli bude chodit a řekne si o jídlo a pití :sweat_smile:
23. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky, tak tu přes den zase moc nebudu, jedeme na agenturu udělat povinné ručení, aby Martin mohl přihlásit naši novou ojetinu :sweat_smile:
abych potom žádala o změnu :angry: spz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fakt radost
23. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
jj evi to znám, tak hodně štěstí při stání front, ty jsou fatk děsný

jinak já se dneska krásně vyspala, mám odpolední, takže jsem vstávala až ted :grinning: no paráda

tak si holky užijte den a paap já jedu do práce, a řeknu Vám že se docela i těším :grinning:
23. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
hojte holky
hlasim dalsi vecerni krizi :frowning2: Jsem slysela, ze mama pozna plac sveho ditete, kdyz place tak kdyz ma hlad a jinak kdyz ho nco boli. No a ja nic :confounded: a manza to samy :confounded: takze jsme pokazdy v pr... :pensive: Chjo

Luci, to je super, uz jen 36 :wink:

Evi preju pevny nervy do front.
23. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
Luci je fajn že se těšíš :wink:
23. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.