• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No tak jsme stihli jen povinné ručení, spz nám neudělali, prý musíme do krajského registru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ještě prý při vystavování duplikátu TP úřednice neopsala hodnoty emisí, takže by po nás chtěli 10000 za přepis jako za tzrabanta a to je u auta s řízeným katalyzátorem dost smutné, takže opět znechucení :angry:
23. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
Blani nic si z toho nedělej, já to taky nepoznala a tak jsem šla od nejjednoduššího: plínka hlad žízeň touha po tuli bříško zácpa a postupně jsem zkoušela co zabere, ale bylo to dost o nervy :pensive:
23. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak už jsem doma, bylo to dneska docela dobrý :slight_smile: , ale je fakt,ž e doma je to mnohem lepší :grinning:

a co vy? jak jste se měli dneska?
23. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
evi, tak tos me uklidnila. Fakt diky! Ja uz si obcas prijdu jako neschopna neschopnice uplne neschopna :pensive: V porodce to bylo taaak jednoduchy : plac = papu, mavani rucickou = plina :sweat_smile:
23. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
holky tak nevim v kterym tematu jsem se chlubila a to tu chodim do 3 (no jo svm :sweat_smile: )

tak ja vam to sem napisu. Jsem chtela udelat ty lediky mlickovy, pac jsem dneska vysosla celych 60 ml naraz :dizzy_face: no a tak jsem si rikala, ze bych tu formicku mela vysterilizovat. Tak jsem ji svicla vyvarit a ona se mi co? No roztavila :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak jsem dneska koupila sterilizacni tabletky, novou formicku a uz se to "smazi" v lavoru :slight_smile: Tak jsem zvedava, jestli se to taky neroztece. Koupila jsem rybicky :grinning: Jinou nemeli.
23. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
blani dost hustý, ale hlavně žes to vyřešila :wink:
23. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
:wink: jo jo evi, nejak se to musi ne? kdyz si chci udelat zasobu mlicka. Ta hloupa vakcina mi pripomela, ze ho nebudu mit donekonecna :frowning2: a kamoska mela ted nemocny ditko v roce a pul a vytahla mlicko z mrazaku a hned mu bylo hej :dizzy_face:
23. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
http://www.dnformed.cz/medela/produkty/sacky-uskladneni-zmrazeni-mleka.php

tak toto jsem používala já, mám jich zmrazených asi 15 porcí :grinning: na nejhorší časy :wink:
23. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
mno chi chi, ja jsem si nakoupila avent kyblicky, ale prave ted, jak jsem rozmrazila jeden jedinej o 60 ml a Bubas to nechtel :angry: tak jsem si rekla, ze budu asi potrebovat neco reaktivnejsiho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mrazim po 15 ml rybicky :grinning: pak je nacpu do zmrazovaciho pytlicku a budu odsypavat. :wink:
23. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
jejda holky, me malej spi uz od 15h a to poradne ani nepapal :astonished: Proc takle nespinka v noci? :confused: Navic ho mam v kocarku, pac usnul na prochajde a to me stresuje, kdyz ted mame ten monitor dechu :sweat_smile:
23. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
ahoj holky, tka jak se máte? já super, už bude zase úterý, akorát týdny utíkají rychleji, když mám ranní, když je odpolední, tak to vůbec neutíká, je to děs :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luci naše barunka je fakt velká- 8kg a 64cm!!! :confused: :slight_smile:

Blani tak já to vždycky poznám, mám to jednoduchý, řve jen hlady :sweat_smile: :grinning: když je plná plína tak se tak nějak jinak vrtí :grinning: jinak nebrečí(až na výjimky, ale to zabere čaj, nebo sunar, nebo chvilka u mě či u tatínka..).Jo vlastně brečela když jí lezl ten zub, ale zasekl se, tak až se zase dá do pohybu tak to bude rej...

tak dobrou noc všem!!papa
23. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
jéé, Barunka mi tady prdí ze spaní, aale jak!jak traktor :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře, aspoň nebude bolet bříško :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
gábi to je sranda, představila jsem si bárinku a traktor :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
hoj gabi, me taky Bubas prdel ze spani, uplny delostrelectvo :grinning:

jinak nas opet boli brisko, takze moje oblibena brokolicova polivka asi pocas kojeni nebude :frowning2: beeeee a to jsem ji v tehu jedla a rika se, ze co se ji v tehu, muze se i pri koju :cry:
23. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
blani neboj, však se dočkáš :wink:

je to hodně o sledování, ono už to bříško brzo začne být v pohodě :sweat_smile:
24. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám, že jste měli hlučné noci :grinning:

no já se chystám do práce, asi si vemu nějakou knížku, jinak tam asi usnu, ta odpolední když děti dvě hoďky spí je nekonečná a mě se chce vždycky tak hrozně spát :slight_smile:
24. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
my nééééé, tady byla šípková růženka až do 6:30 :grinning:
24. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
my taky ne :wink: Hlasim dneska "normalni noc" tj. jen jedno vzbuzeni :slight_smile: No estli to takle pujde dal, tak nam za chvilu bude spinkat celou noc :slight_smile: ale to asi dost predbiham :grinning:
24. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak další den za námi že? a jak jste se měli dneska? :slight_smile:
24. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
tak od nás právě odjela návštěva, míti MM :sweat_smile:
24. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
ahoj všem jak se daří?já stále zvracím, ale je mi lépe. 16.3. jdu na genetickou konzultaci. Tak snad bude vše OK.
24. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
říká se že když se zvrací tak je těhotenství v pohodě, tak vydrž :wink:
24. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
jo holky, já jsem nezvracela, jen jednou a taky jsem to měla v pohodě :slight_smile: řekla bych, že v tom to nebude

ale smisek21 neboj, ono to brzy přejde :slight_smile:
24. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
já taky nic ani nevolnost a skončila jsem v nemocnici ve 31tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
zato ja blila jak alik a porod ve 40+5 uplne uzasnej, rychlej a pohodovej :wink:
24. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
jj holky, každá to má jinak :slight_smile:

jdu spát jsem unavená, tak se mějte krásně a papa
24. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
hojte :slight_smile:
dneska mi prisly novy pliny :slight_smile: tak jsem zvedava, jak nam budou :slight_smile: jsou celovlneny, takze na leto jak delany :slight_smile: nebude se nam parit prdka jupiiiiii :dizzy_face:
25. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak dneska? u nás dobrý, odpolední ušla, dětska spaly až do půl třetí, takže super :grinning:
25. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
tak Joli od včera leze, teda zatím jen po hracím koberečku, ale leze a dnes ráno k tomu přidala otevření skříňky :sweat_smile:
26. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.