• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj evi, tak to je super, moc gratuluju :grinning:
26. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
no skoro měsíc nic a najednou moc :sweat_smile:
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
evi gratuluju a neboj, to je normalni :wink: Nam taky Bobas furt nic a od pondelka uz si predava z rucky do rucky chrastitko a ve stredu se na me vylozene rehtal, doted se jen usmival :wink:
26. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
no právě že jsou to takový skoky šoky :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, v praci dneska nikdo neni a tak brouzdam a tak tise, ale opravdu potichounku a potaji zavidim vam vsem maminkam. Sama bych jedno takove moc chtela, ale zatim jeste potrebujem s pritelem cas. Uz se nemuzu dockat az zas uvidim malou sestrenicku, kterou uz tu znate od Lucky_g a taky az budu moct ani ne za mesic drzet palecky Lucce a Jirkovi. Dneska spoluzacka, co ma mesicni holcicku dala na net taky fotky, jak ji mala roste, vsude kolem jsou ti mali andilci :slight_smile:

Pridala jsem se zrovna sem k vam na doporuceni ;) Preji vam vsem moc hezky den, malo trapeni ale hodne radosti s malejma ;)

Misa
26. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj miso, vitam te tu :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj Míšo, vítej, tady se debatuje tak nějak o všem :wink:
26. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Vsimla jsem si :slight_smile: a je to fajn :slight_smile: Diky za privitani
26. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
však až začneš snažilkovat tak se budeme těšit s tebou :wink:
26. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
mno o snazilkovani jeste nepujde, jsme s pritelem teprve chvilicku, alespon se budu tesit z "cizich" miminek :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
no však ta chvíle taky nastane a my už budeme říkat že jim asi brzo naplácáme že jsou drzí jako opice :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak o tom zadna, ta chvile opravdu prijde, ale treba budete mit hodne deti a ne takove, jake jsme byli my za nasich let ;)
26. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
no já to už asi nevytrhnu, na Joli jsme čekali 10 let a je mi 33 :pensive:
26. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
to je dlouha doba opravdu, ale 33 neni moc ;) a ja myslela hodně hodných dětí :slight_smile: budu se snažit psát i s háčkama :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
miso hi hi, aspon nekdo tu bude psat s hackama :slight_smile: to je fajn, me se ale moc nechce, me by se pak pletly klavesnice :angry:

Evi neklesej na mysli a uz planujte druhy :wink: Budeme ti s Bubasem pak drzet pesticky ju?

Luci, kolik ze to mas uz na tom ijackovi? :dizzy_face:

A kdepak mame hribka? :frowning2:
26. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
Mno já s háčkama nejsem vůůůbec zvyklá a dooost píšu křeklepy, ale říkala jsem si, že je čas psát správně, sice nedám tolik úhozů rychlých, ale třeba to přečtete :slight_smile:

Ju, taky bych plánovala druhé, klesat na mysli nemá cenu, předem se nemá nic takového ani říkat ;)

Ijáčkovi se hodně krátí ocásek a ouška, že jo? ;)
26. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
no nám 2 roky před těhu dr řekli že děti mít nebudeme, že jsme prakticky neplodný pár a dva roky na to // :sweat_smile:

no kdyby snažení teď trvalo polovinu času nevím jestli by si MM na něm raději neudělal uzel, už bych dle jeho názoru byla stará :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
na mimčo dneska není nikdo starý, dyť se podívej, co se ve světě děje. Třeba Baruš Basiková ;)
26. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
no MM tyto názory nesdílí :sweat_smile:

no snad to půjde rychleji, já bych ráda 3 děti :sweat_smile:
26. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
no evi, ale ve 38 jeste dobry i kdyz i pro me je to limit. Ted mi zrovna tatka vypravel o nejakym chlapkovi, co se stal tatou v 71 :confused: tak to uz je podle myho nezodpovedny vuci tomu diteti :pensive:
26. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
no to tu taky bylo, 71 letému archtektovi se ráno narodila dcera a odpoledne zemřel :pensive:
26. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
už jsem si vzpoměla Kaplický :pensive:
26. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám že míša se tu konečně ukázala, kdyby někdo nevěděl, tak je to moje sestřenka :grinning: , ona pořád kouká po miminách, že jsem jí sem přihlásila a řekla ať si s náma kouká pěkně pokecat, třeba si to ještě rozmyslí :grinning:

ne míšo, dělám si srandu, musíme rozptýlit babi :grinning:
26. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
čaute ženy!!
poslušně hlásím, že máme doma vážně ale vážně otesánka, dnes na oběd 1jablko+půl banánu+60sunaru.. večeře 1jablko+90sunaru a spí jak dudek :sweat_smile: :dizzy_face: ona je tak zlatá, pravidelně po koupání a napapání usne do 10min, a přes den když ji dám do postýlky tak se vzteká :confused: fakt nevím čím to je, přes den spí v lehátku, ještě že se dá polohovat :wink: no ikdyž jestli se dá říct že spí, ty její 3x půl hodiny... :fearful:

zdravím Míšu :sunglasses:

musím žehlit, tak letím..

jo a ještě jedna novinka....pozooooor!!!!
26. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
HONZA MÁ PRÁCI. od 9,2 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
no a ještě k těm dětem, to máte asi tak když někdo má dítě v 17viz moje tchýně a pak každý rok jedno dohromady 5 anebo má dítě ve 38, to máte fuk, jde o to na co se cítíte :wink: ale ne vy jako osoby,ale vy jako pár :wink:

no to je blbě napsaný, ale líp to neumím... :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
soory, že píšu tak na etapy, já se vždycky dostanu až po nějaké době a pak zapomenu půlku napsat..

Blani já sem ani nepostřehla, že píšeš bez háčků :grinning: a jestli dělám chyby a hrubky tak sorry, není to moje silná stránka.. :wink: :confounded:
26. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
jééé gabi móóóóć gratuluji supéééééér, tak hlavně ať ho to baví a vydělá korunky :grinning: a co má za práci?
26. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
no Luci, právě, že zatím to není moc o korunkách, ale o praxi, počítání do důchodu, nenudění se doma a hlavně o pohodě!! a taky hlavně o tom, že konečně budeme bydlet jen mi 3sami, bez tchýně jejího syna a přítele :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je to na bednu, ale dokuď nebyla ta práce tak bysme neměli na celý nájem a všechny věci okolo...malá, půjčky, pojistky, spoření atd., no ale posílal 11 životopisů, tak se třeba ozve ještě někdo, na šachtě je 15,3 výběr.řízení, tak uvidíme. Bude dělat ve firmě která tahá internet, ale bude tam dělat elektrikáře, tak nevím co to přesně obnáší...
26. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Luci moc díky :wink:
26. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.