• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
gabi nemáš zač, jsem moc ráda, že to dopadlo :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
gábi to je super zpráva, tak ať se drží :wink:
27. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
čauky, děvčata, díky Evi :dizzy_face: konečně od nás odešel ten stres :dizzy_face: :grinning:

dneska jdeme na kontrolu ledvin..snad to bude ok, Baruška nevipadá na to že by měla problémy, všechno se zdá být v pořádku, ale to neznamená že to v pořádku je, že? a taky päk jedeme k mamce až do středy, huráááá
27. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
no jen ať raději kontrolují :wink:
27. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, gabi tak si to u rodičů užij :grinning:

já mám poslední den a pak hurá víkend, dneska večer jedeme do hradce o divadla tak se moc těším, zase bude o trochu víc kulturně vzdělaní :grinning:
27. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
tak jsme provalena, jsem v přízni s Luckou a babičku musíme trošku vyvést z té její divné roviny, víte, ona už asi stárne, neumí si to připustit a bere si do hlavy, že ona je ta NEJ hlava rodiny, což s ní nikdo z nás nehce sdílet. Je přecitlivělá, podle ní dělají všichni všechno špatně a všichni potřebují od ní poradit... doba se změnila a ona to nechce respektovat. To je můj názor, neumím si přredstavit, jak to vidí ona :( Podle ní se Terezka má špatně - mimochodem jsem dneska volala a Terezka hezky papá a je prý hodná :slight_smile: Nahlásila jsem se na návštěvu, tak se na ní moc těším, ale ještě nevím kdy :(

Víkend se zase přiblížil, já ho asi promrznu na horách u hranic s Německem, ale prý je tam krásně a svítí sluníčko, teď v centru Prahy také svítí krásně sluníčko a je hezky teplo a bez jediné vločky sněhu.

Gabi, je dobře, že má práci. Pamatuju dobu, kdy u nás táta taky neměl chvíli práci a bylo to strašné, dopady na rodinu jak se dalo, ale u nás je to všechno jinak, naruby :slight_smile: Hlavně, že teď nebudete mít takové starosti, to je dobře :slight_smile:

Luci, na jaké jdete divadlo? Já jdu na konci března se Šárkou zas do divadla, nevím, jak se to jmenuje. Posledně jsme byly na Postřižnách bylo to moc hezké! Tak ať se líbí!

Papa hezký den!
27. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Míšo holt babičky zažily s dětmi to co my si ani nechceme představit. Jídlo se řešilo jinak protože pokud nebylo mateřské mléko tak se najíždělo na běžnou stravu, protože dětská nebyla, za války nebylo nic potom náhražky totálně nezdravé, potom zase fronty a v obchodech jen na lístky.
Tak se nediv.
Vždy se snažím po těchto rodinných výstupech uklidnit se že to myslí dobře.

Když tchýně radila že máme nejvyšší čas na děti a odpověděla jsem jí snad 100x že se snažíme, ale nejde to a později i to že dr řekli že děti mít nemůžeme(což se naštěstí nepotvrdilo a zázrakem jsme počali Joli) tak furt dokola mlela svou i když už jsem jí řekla že mi ubližuje a že ji prosím ať to už nedělá - nula nic.
Prostě jen nevnímala co jí říkám a furt si myslela že je jediná kdo tomu všemu rozumí :sweat_smile:

Jediné co ji zachránílo od bum na tlamu bylo to že jsem si vsugerovala že to nemyslí zle jen je nechápavý primitiv a vědomě mi neubližuje :pensive:
27. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
no evčo, to nevim naše babi je asi zvláštní odruda :grinning: , ale nebudem o ní mluvit

miško tak pozdravuj, já se tam chci jet taky konečně podívat, ale fakt nevim kdy, terezku jsme teda u viděli, ale chci ještě vidět, jak to tam u nich vypadá, musím se domluvit s mamkou a že bychom když tak přespaly u tebe, ale fakt nevim kdy :grinning:

ty jo holky, mě se tak dneska nechce do práce, ale čtu si tam knížku, tak je to dobrý, dneska jim chci přečíst sněhurku, ale musím se pro ni doma stavit

evi koukala jsem, jak ti jolča dělá pěkný úklid :grinning:
27. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak kdyby to nevyslo driv, tak 11 dubna (sobota) tuten vikend tu budu určitě, protože odpoledne jdeme na muzikál Dracula, moc se na něj těším :slight_smile:

Já se Ti nedivím, taky se mi ráno nechtělo vstávat a do toho jsem dostala zpožděné měsíčky, Péťa už se bál, prý by to ze mě ještě teď musel vyklepat, že ještě není připravenej, ale nevím, co bude dělat až to ze mě vyklepat nebude moct :grinning::grinning::grinning: Ale byl hodný, nahřál mi na topení ručník, zahříval mi bříško a udělal snídaní a pak jsme jeli do práce spolu :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Konečně jsem shlédla fotky, Jolanka je vážně krásná holčička a koukám, že se s ní nenudíte :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
No s Joli nuditi se nelze, ale jinak je vážně hodná
27. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Gabi gratuluju :slight_smile: To je faaaaaaaaaajn :slight_smile:
jezkovo voko evi, Joli uz ma 9 mesicu :astonished: To to leti. No pani! Ale je to kocka :slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
:grinning: no je ještě tomu dávám 9 měsíců max a jdeme do druhýho, doufám
27. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
s mrňouskama to asi rychle utíka, tak to máte s manžílkem za chvilku ;)

dneska nám po hale (pracuju v bance) běhal malinkatej číňánek, ten byl rozkošnej :slight_smile: a jak žvatlal... občas i v té práci je sranda :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
no možná i dřív, záleží na Joli a na HAK :grinning:
27. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
fůůůůj právě se mi Joli zahryrla do malíčku u nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
teda to je divoch :grinning:

míšo, dyť jedenáctýho budem v té paříži

balni, doufám, že už tam bude krásně teplýčko abych si nemusela brát tu hnusnou zimní bundu :grinning:
27. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
no, luci, ja bych tu bundu radsi jeste vzala, pocasi je tu dost zradny, ale je fakt, ze kdyz vykoukne slunicko tak je tak primmmaaaa :slight_smile:
27. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
_Tak Joli je šikulka, byly jsme přes hodinu na procházce a Joli vůbec nepočůrala látkovku a po příchodu se vzorně vyčůrala do nočníku :grinning: :wink:
27. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
Zato teď prudí už půl hodiny a já potřebuju aby usnula a já se mohla nahřát ve vaně :unamused:
27. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
jeje evi to znam. Nam malej dneska v noci prudil od 4h a zaspal az o 6 ne-li pozdejc :angry: Tak preji prijemnou vanu
27. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
no blani, tak si vemu do tašky, flísovku a nějakou teplejší bundu a bude, ale snad už ji ani nebudu vytahovat, holky já se tak moc těším

evi super :grinning:
27. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
za to ted nam zaspal od 5 az do pul desaty :astonished: Tak jsem na to zvedava, jak bude noc tentokrat :sweat_smile:
Jo Luci, moc ti preju at ji nemusis vytahovat :wink: Ale jeste mas cas ne? Do ty doby se urco udela lip :wink:
27. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak noc teda ráno naprosto šílené, jedla teda 3:30, což je normální ale po 5 řev, tak jsem si ji vzala do potele, za chvíli mne tak pozvracela že jsem vše i nás musela převlíct ale co mne zaratilo, to natrávené mlíko bylo strašně studené a Joli taky :frowning2:

no pak ještě dvakrát totéž, potom teda usnula asi v 6:45 :confused:

v 7 se vzbudila už nebyla pistáciová a ledová ale už je růžová a normálně teploučká :astonished:

No to jsem zvědavá co bude :pensive:
28. únor 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
ty jo evi, tak snad to bude v pohodě :unamused:
28. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
no uvidíme :wink:
28. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
teď jsem zvědavá, hladově slupla 1/4l mlíčka s kaší se sušenkovou příchutí :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
ty jo evi, to je nejaky divny, i kdyz nam Bubas taky celkem s teplotou hapruje, hlavne u rucicek. Jednou studeny jak led ani nevim proc a za chvilu uz je ma zas horky a hicuje :unamused: Ale divny to teda je :pensive: nechces to skonzultovat s doktorou? A pak nam reni co to bylo ju? My (teda ja) jsme takovy zvedavy :sweat_smile:

Taky jsme meli prisernou noc. Vcera po tom osteopatovi nam Bubas spinkal 4apul hodky, coz se mu jeste nepovedlo, tak jsem si rikala jak to bude prima vyspinkani a prdlajs. Budil se v noci kazdy dve hodky a papal a papal :angry:

Co ty Luci, kolik mas na ijackovi? :slight_smile:
28. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
no prý buď migréna nebo zuby, sledovat a kdyby něco šup do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
ty jo evi, tak hlavně aby na to přišli :confounded:

blani a u vás vše v pořádku? u nás už jen 31 dní :slight_smile:
28. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.