• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci: tak to držím pěstičky,ať mrcha nedorazí.A jak dlouho to už zkoušíte?
10. led 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi jsme byli s mimískem na kontrole a už máme 6cm :slight_smile: . 14.1. jdeme na genetiku, tak se toho trochu obávám, ale snad bude všechno v pořádku :unamused:
Lucíku, moc ti držím palečky, aby se to povedlo..určitě to teď vyjde :wink:
10. led 2008 ve 12:53  • Odpověz
Numerenka:Určitě to vyjde dobře,neboj a gratulují k 6cm fazolce!
10. led 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak to gratuluji a genetika určitě dopadne dobřejinak to se na genetiku chodí pokaždé nebo jenom když je nějaké podezření? ale určitě to bude dobré uvidíš pak dej vědět a už máš fotečku z utzv
10. led 2008 ve 14:12  • Odpověz
Genetika je pokaždé-krevní test,pak při podezření odběr plodovky...Mně třeba pak napsali,že je vše v pořádku,ale taky větu,že vzhledem k vyššímu věku matky se mohou nějaké choroby projevit(mám 25).Kryjí se tím.
10. led 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
ahoj holky tak už máme zase víkend tak si konečně odpočineme.tak všem přejí krásný víkend a v pohodě a zdraví
11. led 2008 v 18:36  • Odpověz
ahojky, taky přeji hezký víkend. Jinak Lucko čekáme holčičku :slight_smile:
11. led 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
jé moc gratulu nadik a už víte jaké bude mít jméno?
12. led 2008 v 11:49  • Odpověz
Krásný den přeji všem těhulkám. :slight_smile:

Chtěla jsem se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s takovými těmi bolestmi v podbřišku na počátku těhotenství, co se tváří jakoby přicházející MS, ale žádná nepřichází. Cítily jste je? Jak dlouho? Kolikrát za den? :dizzy_face:

Já jsem s tím na rozpacích, někdy je cítím docela fest, jindy vůbec. Třeba teď už tak 3 dny je od nich skoro klid, jen obvykle maličko večer něco ucítím. Měla bych být na konci 6. tt. Na kontrolu jdeme až za 10 dní, takže se chci zeptat alespoň Vás. :slight_smile:
13. led 2008 v 10:46  • Odpověz
já jsem zjistila, že jsem těhotná cca ve 4tt. Celou dobu mě bobolívalo břicho, jako když to mám dostat. Ty bolesti jsem mělo cca do 14tt. Na kurzu jsem se pak od PA dozvěděla, že je to normální. Je to způsobený tím, jak se roztahuje děloha.Škoda, že mi na to neodpovídal doktor dřív, protože jsem se celou dobu strachovala, abych o mimi nepřišla.Teď se už řítím do finále :slight_smile:
13. led 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
ahoj dukie tak to ti holky tady z diskuze určitě poradí my se s manželem snažíme o miminko a už je to třetí den kdy jsem to měla mít ale zatím nic ale pořád mám takový pocit že to dostanu třeba je chvilka kdy mám bolesti v podbřišku a pak je třeba zase celý den klid tak nevím čekám a uvidím nechci to zakřiknout jinak moc gratuluji k miminku
13. led 2008 v 11:01  • Odpověz
lucka_g: Tak to moc držím pěstičky, aby to vyšlo. :slight_smile: Já jsem z toho moc šťastná a současně vystrašená, protože o jednoho mimíska jsme před půl rokem přišli (zamlklé těhu, v 9. tt jsem podstoupila revizi). Snažím se nemyslet na to špatné, ale i tak... jak se mi něco nezdá, hned je nějaká ta podivná myšlenka... a hned se zkoumám víc, než by bylo zdrávo... :grinning: Inu... snad bude ale vše v pořádku a budeme mít krásné zdravé miminko. :dizzy_face:
Už jsi testovala nebo ještě pár dnů počkáš? :slight_smile:
13. led 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
no ještě jsem právě netestovala nemám doma test a pořád čekám tak nějak že to dostanu tak nevím zkusím ještě pár dnů počkat a uvidíme už te´d je to 38 dní ale ms nemám pravidelnou minulý měsíc jsem dostala ms po 35 dnech tak nevím ale už se mi to zdá dlouho no prostě radši počkám abych pak nebyla vynervovaná jinak u tebe to určitě dobře dopadne musím tomu věřit a být v klidu jinak přeji moc a moc štěstíčka
13. led 2008 ve 22:02  • Odpověz
Nadik:jů,dívám se,že budete mít taky Terezku-gratuluji!
13. led 2008 ve 23:10  • Odpověz
kozi: se muzu divit, ze na breznovkach nikdo neni, kdyz se vykecavaj vsichni jinde :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
ahoj caira tak přijď taky sem a můžeš kecat s náma :grinning: aspoň nás tu bude víc
14. led 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
ahoj holky normálně to teď bylo nějaké nepřístupné pořád mi to hlásilo že se k modrému koníkovi nemůžu přihlásit co vy a jak se jinak máte? já pracovně a učebně ale vůbec se mi nechce hrůza už aby zkoušky byly za mnou tka se mějte a napište papa
15. led 2008 v 16:28  • Odpověz
Lucka_g:kůň nešel nikomu.Už jsem měla absťák :grinning: Jsem zvědavá,jak dlouho to teď bude fachčit...
15. led 2008 ve 23:56  • Odpověz
autor
no jo to máš teda pravdu už taky jsem byla z toho zoufalá :slight_smile: a jak jinak mimčo ty to máš už za pár co?ti závidím :slight_smile: tak zatím papa
16. led 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás zdravím a novým těhulkám moc gratuluji :slight_smile:
My jsme byli na té genetice a vše dopadlo dobře, jsme v pořádku :slight_smile: tak jsem si moc ulevila.
Nemohla jsem se dlouho na koníka dostat, vůbec se mi nenačetla stránka :angry: asi to bude nějak přetížené.
Tak se mějte krásně papa :wink:
Lucíku a držím palečky,aby se to konečně povedlo :wink:
16. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
ahoj holky díky numerenko a gratuluji my jsme ti říkaly že to bude v pořádku :slight_smile: jinak holky nevíte někdo jak dlouho trvají jednotlivé trimestry? jako myslím kolik týdnů trvá první kolik druhý a kolik třetí? beru teď vytamíny před otěhotněním a v prvním trimestru tak nevím jak dlouho to trvá vlastně ten trimest
16. led 2008 ve 21:19  • Odpověz
Zdravím všechny přítomné,

I v našem případě početí nebylo jednoduché, proto vím jak je těžké nemyslet na to aby už se konečně povedlo. My se snažili téměř 6 let a doktoři opakovali že buď proděláme asistované početí nebo máme zapomenout(problémy na obou stranách)

Když už jsem opravdu ze zoufalosti začala zjišťovat co je potřeba splnit pro osvojení tak se poddařilo na vlastní početí nemyslet.
Můj cykluc byl spíš cirkus naprosto nevypočitatelný, ale na začátku října manžel přišel s tím jestli mám doma ještě testík (po pouhých 38 dnech) no neměla jsem, proč taky. Koupili jsme jej a udělali a jaké bylo mé překvapení byly tam //. Ostuda, já na sobě nic nepoznala ale manžel nevím jak ale tušil to.

Naše beznaděj se změnila v zázrak.

Nyní jsme ve 21 tt a jsme už i po amniocentéze. Už ať jsou výsledky.
17. led 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zdravím.
Lucíku - já jsem teď mezi 13 a 14tt a tento týden jsem začala už brát ty vitamíny pro druhý trimestr. Podle mě je to takový přelom a nic se nestane, když ty vitamíny pro druhý začneš prát kolem toho 13tt. Já beru Calibrum mami.
e.k.t. - vítám tě mezi námi a zároveň bych ti chtěla popřát k tvému těhotenství. Musím říct, že jsi moc statečná žena a obdivuji tebe i tvého muže. držím ti pěstíky,aby vše dopadlo jak má :slight_smile:
17. led 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate?

Luci - jak je? My ted zkousime treti mesic, zrovna cekam na ovulku, tak doufam, ze brzy prijde, ty dlouhy cykly jsou fakt na prd....
17. led 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj holky tak hrdě hlásím, že jsme tři, v pondělí jsem si dělala test a byly tam // ty mrchy dvě :grinning: jinak k doktorovi jdu až příští pondělí tak doufám, že to potvrdí a třeba dá už i fotečku, zatím podle výpočtů bych měla být zhruba v pátém týdnu, tak se nám to do vánoc povedlo jinak já taky měla cyklus naprd většinou po 35 dnech někdy dýl nevím přesně ale na potřetí se nám to povedlo první dva měsíce jsme na to strašně myslely a milovali se každý den s úmyslem otěhotnět a nic a pak v rposinci skoro vůbec nemysleli jsme na to, měli jsme jiný starosti a vyšlo to tak jsme oba moc šťastný strašně šťastný
17. led 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
zatím to ještě nikdo neví jenom manžel chceme to všem říct až budeme mít fotečku z ultrazvuku :slight_smile:
17. led 2008 v 16:58  • Odpověz
Lucko_g - ty jsi těhotná??? Dlouho jsem tady nebyla, ale koukám, že jsi pěti či 6týdeňátko, no to ti teda fakt moc gratulujuuuuu, musíš se teď opatrovat, už patříš mezi budoucí maminky, gratuluju moc moc moc. No a každý trimestr, jak název napovídá, trvá 3 měsíce, proto máš těhotenství nazvané I., II. a III. trimestr. Jé a kolik je jeden trimestr týdnů, počkej musím to zpočítat. Tak hádám, že 12 týdnů. Krásná zpráva a moc ti to přeji. Potěšila jsi mě strašně moc. :wink: :wink: :slight_smile:
17. led 2008 v 18:17  • Odpověz
numerenko: děkuji k blahopřání, tobě též gratuluji. vitaminy jsem začala brát od začátku mamavit a jsem taky spokojená

Lucko_g: Gratuluji a držím pěsti pro štěstí. Buď na vás moc opatrná, hlavně pozor na teplotu. Přála bych ti aby tvé těhotenství začalo jako moje, bez jediné nevolnosti či jiných problémů, přeji ti štěstí aby sis těhotenství mohla jenom užívat a být s manželem moc šťastná
17. led 2008 v 19:01  • Odpověz
autor
ahoj holky moc vám všem děkuju od doktora to ještě potvrzené nemáme tam jdu v pondělí jinak zatím žádné problémy akorát teď jsem nastydlá a bolí mě celé tělo něco jsem chytla od synovce tak doufám že to bude brzy ok akorát ted jsem si doměřila teplotu a mám 37,4 myslíte že je to normální asi ne co? no jenže doktor můj je u nás až v to pondělí no nějak to přežiju dám si teplý čaj a uvidíme lehnu do postele a budu potit věřím že mmimčo se udrží a bude v pořádku jinak anto jak jsi na tom ty?
17. led 2008 v 19:09  • Odpověz
lucko_g: hlavně hlídat teplotu, z léků maximálně paralen, když bude nejhůř. jinak lipový čaj s medem je úžasný, jsem taky nejaká nastydlá tak čajíčkuju s medem a citronem, teplotu ale nemám. ta je prý nebezpečná, tak kdyby lezla nahoru mokrý studený zábal na lýtka a předloktí, to funguje celkem spolehlivě. Drž se!
17. led 2008 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.