• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ju, luci, tak to uz zitra nacnete posledni mesic? To to leti :confused: :dizzy_face:
Evi... no teda, a uz dobry?
28. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
no zdá se že dobrý, takže fakt asi ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
ty jo dlouho tady nebyla péťa s yvonkou, kdoví jak se holky mají :slight_smile:
28. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
no určitě má honičku když je na vše sama, teda s rodiči, no snad se má dobře písnu jí sms že myslíme a pozdravujeme :wink:
1. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
tak jo evi, napiš jít, že ji moc pozdravujeme a že na ni myslíme :grinning:

a jak jste se měli dneska vy holky?

já se parádně vyspala a možná pujdu odpoledne s kámoškou ven
1. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky, jdu vás alespoň pozdravit :wink:

Terka je čím dál víc zvídavější. Pořád se ptá ČOTOJE? A já musím odpovídat. Ukazuje na zvířátka a já jí musím říkat co to je a jak dělá. Umí lva, pejska, koníka a ode dneška rybičku. Je to treperenda. Ukazuje na fotky a říká tata. Nebo halooooo a ukazuje na mobil. Je to nádherné! U každého období si říkám, kéž by takhle zůstala a pak zase povyroste, něco nového se naučí a říkám si to zase. Je úžasná :slight_smile: Včera se krásně rozchodila. Do včerejška udělala sem tam 3 krůčky, ale od včerejška chodí. Je to nádherné!!!! Před rokem jsem měla TP (teda včera 28.2.) a tak nějak to na mě dolehlo. Už jsem se strašně těšila, až budu mít Terku u sebe a pak jsem si ještě počkala dalších 10 dní...
1. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj veru, to je dobře, že jsi se tu ukázala, terinka je opravdu moc šikovná, akorát to strašně rychle utíká :slight_smile:

a jak se jinak máte? a co nového?
1. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj Luci,děkuji :slight_smile: Tebe to všechno čeká :wink: Už se moc těším,až nám tady napíšeš,že jsi těhulka! :grinning: Už se vám to krátí :slight_smile:
Ale,ted se nám moc nedařilo :unamused: Byli jsme přes týden bez teplé vody-praskla nám trubka,Terka měla karambol-málem si zlomila zub,jsme finančně krutě v mínusu...Ale nějak si to přetáčím z té lepší stránky-hlavně,že jsme zdraví :grinning:
1. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
tojo, člověk nesmí propadnout depresím, vždycky se z toho nějak dá vybruslit :slight_smile: držím vám pěstičky :slight_smile:

jdu ven s kamarádkou, tak se zatím mějte ahojky :slight_smile:
1. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím po náročném víkendu,

koukám, že máte spíš starostlivý víkend, snad je u všech už vše tak nějak lepší ;)

Luci, já si to pořád nepamatuju, kdy máte tu Paříž, ale už si to píšu :slight_smile:

Přeji sluníčkové dny a ůsměvy na rtech, zase běžím, tak papa
1. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
oj, *úsměvy .... :confused:
1. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak venku to byla dneska paráda :grinning: krásně svítilo nakonec sluníčko, kéž by to takhle bylo už pořád :grinning:

a co vy? jak jste si užily neděli?
1. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
luci, jeto bida. Manza hlidal malyho a tak ja sekala drevo, uklizela, prala, myla, ale porad je tu desnej binec :confounded: Nejak to nezvladame :frowning2: Bubas chce papat kazdy 2 hodky, takze je to celkem mazec. A dneska jsme tu meli pekne hnusne. Dest na spadnuti. Smutny pocasi. A zejtra jde manza zase do prace chjo. Nejaka depka jakasi na me pada :sweat_smile:

Veru, jo jo, ty pokroky jsou uzasny :slight_smile:
1. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky tak my dnešek dobrý, návštěva se vydařila a Joli si vyhrála se sestřenkama, tuli tuli k babi dědu i tetě :wink:
1. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Luci, supééér! Byli jsme na dvouhodinové procházce a nechali jsme Terku chodit. Ušla fakt kus (za jednu ruku), ale pak už nemohla - motaly se jí nožičky :grinning: Ale jen jsme došli domů, už zase pochodovala, bosorka jedna :grinning: Bylo tam krásně!Kéž už by to tak zůstalo. Vonělo to tam dnes jarem..... :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Veru no to muselo být super :wink:
1. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
to jo veru, taky jsem byla s kamarádkou na procházce a bylo to úžasné, krásně teplýčko a sluníčko, fakt super

blani, to dělá to počasí, mě už to taky ubíjí, už aby pořád bylo teplo a svítilo sluníčko :grinning:
1. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Evi, bylo! Akorát mě štvalo, že jsem si nevzala golfky, ale kočár. Je těžký. Dneska jsme se procházeli i s Jarkem a s našima a přibrali pejsky. ALe jestli půjdu sama a Terka bude chtít pochodovat, musím vzít golfky. Jinak by to nešlo. Navíc už přemýšlím nad nějakýma návlekama na boty, ať jí zas pak můžu šoupnout do kočárku.
1. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak krásné= ráno, dneska zpívali krásně ptáci, když jsem šla vyprovodit manžela a otevřeli jsme dveře, takže už je tady opravdu snad jaro

jinak veru prosím tě co máš za golfky, kamarádka teď shání a nemůže si pořád vybrat, mohla bys je třeba nafofit, hlavně jak jsou složené a když tak poslat mi odkaz? díky moc byla bych ti moc vděčná :slight_smile: jo a taky kolik váží a do kolika unesou dítě
2. bře 2009 v 06:23  • Odpověz
Luci,mám Espiro jet a jsem s nima hodně spokojená.Navíc paní končila s obchodem,takže byly jen za 1990,- a na netu jsem je našla tak za 2400-2500.Je k nim nánožník a pláštěnka.Jen přejdu na PC a pošlu ti odkaz :wink:
2. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Tady je ten odkaz: http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-ko%C4%8D%C3%A1rky%20Espiro%20Jet%202008-623.html
Máme ty druhé - sv.modré. Jsou tam reflexní pásky, takže tě jde večer pěkně vidět. Jsou lehké - v parametrech je uvedeno 7kg. Když se složí, tak mají na boku takový pásek na uchycení, aby se dobře nosily. Jdou téměř do lehu asi tak ještě pod úhel 45%, což mi vyhovuje. I v kočárku dávám Terce takovou tu vyšší polohu opěrky pod hlavičkou, ať není úplně na leh. Každopádně jsem chtěla golfky, ať si může i lehnout. Dobře se s nimi manipuluje, přední kolečka můžou být otočná, ale dají se zafixovat, lehké rozložení a složení.
2. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
No a hlavně mi sedí ta cena. Původně jsme golfky vůbec nechtěli, ale bohužel jsme je pořídit museli - nebo spíš bohudík. Protože až bude Terka větší a těžší, tak se tahat s ní v těžkém kočárku... KDyž třeba jedeme do města nakupovat, tak jsem ji buď musela tahat na rukách, nebo tahat do kufru a z kufru 12kg sporťák. Navíc se sporťákem se všude nevlezeš, kdežto s golfkama ju.
2. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
http://www.aukro.cz/item571036080_super_akce_kocarek_grapi_buggy_lux_light_blue.html

se mi to sem neposlalo mrzák, padá mi net :angry:

taky mám tento modrý váží kolem 7 kilo a zvládla jsem ho nakládat a nosit po schodech i s rozpáraným břichem po těch operacích :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je fakt super
2. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Tady je chodící TErka:
http://www.youtube.com/watch?v=0vymVyP0Iqo
http://www.youtube.com/watch?v=--PYV2KMrPo

Než jsem ji začla natáčet, tak ta potvůrka krásně přecházela z jedné strany pokoje na druhý, ale jakmile jsem vzala foťák, jakoby to věděla, nechtěla chodit.
2. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
veru a evi díky moc, poslala jsem jí to, tka uvidíme co si vybere :slight_smile:

jinak já jsem doma z práce a chystám se pomalu do druhé :grinning: ode dneška začínáme uklízet na tom úřadě s těma postiženýma, tak se strašně moc těším
:grinning:
2. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
no to bude zpestření, docela bych si dala říct nějakou změnu :sweat_smile:

aspoň krásné počasí, abych mohla začít s Joli výletit, tohle se fakt nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Teda, jste meli hezke pocasi, ja mela fuj fuj v zapadnich cechach, uz se tesim do tech vychodnich o vikendu :slight_smile:)
prochajdy s malyma musej byt fajn, asi ukradnu Adamka sousedce, to je takovej roztomilej 2,5 lety rostak :slight_smile:

Luci, alespon uz se nebudes tolik flakat, ba ne to byl vtip, myslela jsem zamozrejme tim, ze ti to bude rychleji do dubna utikat :slight_smile: Ale musim te, ac strasne nerada zklamat :frowning2: :angry: Nemuzu Ti pujcit zrcadlovku :( Ze servisu mi volali, ze je zrezivela a ze oprava by stala vic, nez koupe noveho ;( Stve me to, tak dlouho jsem Petra uhanela az zjistili tohle, citim se blbe i kdyz nemam duvod.. ale cert vem Petra, me mrzi, ze ti ji nemuzu pujcit s sebou do Parize :( Ale mamka rikala, ze mi na ni na jare treba pridaj, ale narozeniny mam az dyl, nez se vratite :(
2. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
čaute holky,
tak my u našich- pohoda, klídek, tabáček :grinning: :grinning: :grinning:
ale byli jsme na těch ledvinách a prý to není dobrý :frowning2: :pensive: Barunka je pod dohledem a uvidíme co dál, doktorka nebyla moc upovídana, že prý mi vše vysvětlí v poradně ve středu.-..tak se trochu i bojim..
jinak je barunka moc šikovná, už si sama drží lahev s pitím nebo jídlem, ale sem tam jí to samozřejmně vypadne, ale udrží to dlouho, je s ní sranda, když si chce tu flašku strkat do oka, místo do pusy a směje se tomu nahlas... :sweat_smile: je stašně usměvavá, naše malé/velké sluníčko :dizzy_face: večer než usne divočí jak roční mimčo...no ale umí se i ozvat, když má hlad tak je k neutišení..a křičí až histericky a úplně se zalyká a je rudá jak rak..

tak ať vám dětičky pěkně rostou a dělají jen radost!!papa a mějte se
2. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
gábi no jestli to není ono dostane Bárinka dietu tak to uši něco zkusí :frowning2:

no jestli se to nepokazilo tím brzským zavedením příkrmů :pensive:

no budu ve středu držet pěatičky aby to bylo v pohodičce :wink:
2. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
dobrý večer, jdu jen juknout.

Joli včera zacinkal první zoubek a brzo bude mít brášku.

od pátku leze jako o život i na plovoučce.

večer si sama klekla a hned si chtěla stoupnout, místo toho sebou lískla dozadu na kebuli a řééééévvvv až nedýchala lumpice, ale bylo to z řevu ne z pádu

no už spí
2. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.