• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, všechny Vás tady moc zdravím

já pádím do práce, abych nepřijela pozdě

gabi držím pěstičky, aby vše dobře dopadlo

ahoj
3. bře 2009 v 06:25  • Odpověz
Luci ať ti to uteče :wink:
3. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
tak jsme z kontroly zpět, teda jako 10ti měsíční hi hi hi
70cm a 8280g :wink:
3. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj tak jsem včera po kontrole srdíčko bije jako na poplach, ještě mě čeká genetické vyšetření v Praze a AFP 16.3. mám z toho hrozný strach. Abych Vám holky řekla mám porář 53,2 kg. Na začátku těhu 53kg, vůbec nepřípírám a bříško taky moc není vidět ach jo :frowning2:
3. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
smíšku raduj se a užívej si těhu v pohodě, nestresuj se. 16. budu držet pěsti pro štěstí :wink:
3. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
smisku neboj, ja v prvnich 3 mesicich ztratila asi 3 kg a to jsem vazila 47 :angry: a pak jsem jioch nabrala 16 :grinning: ale az v poslednim trimestru. i na dopplera me hnali v 7 mesici, ze jsem malo pribrala. a pak mam skoro 4kg dite :wink:

gabi taky drzim pesti :dizzy_face:

evi, ja myslela, ze joli uz chodit umi :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
néééé ještě néééé a doufám že jěště chvíli bude přízemní :grinning:
3. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
takove pokroky u malickejch, gratuluji :slight_smile:

gabi drzim take palecky. Snad bude vse ok, na starosti je asi moc brzy ;)

Jinak preji hezky den, tady se mraci a prsi :(
3. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
no tak u nás byl oooobrrroooovvvssskkkkýýýýý bllléééééááááábbbrrrr

fuj musela jsem nás převlíct obě už peru druhou dávku bílýho prádla :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky omlouvam se ale ted mi dlouho nejde net.. pisu od babci.. mame se dobre Yvca se pretaci jak diva :grinning: ... budu zas volat na tu Bulovku dochazi nam nak mlicko.. mame uz 7370g poradnej burt :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
Peti tak se držte, Hlavně že Yvča pěkně prospívá, to strašně letí už 5 měsíců :wink:
3. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
juuu, peti tak to je fajn :dizzy_face:

evi, takovych pracek jeste bude :grinning: no ja s tim chozenim, podle fotecek, jak ti tam stoji na gauci... to uz tam mas dlouho :wink:

cheche, jsme tu meli pana na zjisteni jestli nam netecou okapy do odpadnich vod. ten byl ale srandovni. vylicil mi celej svuj zivot, udelal rodinnou anamnezu a jeste bubasovi vytvoril z balonku medvidka. dala jsem ho do albika :slight_smile: jezdil totiz s cirkusem :sweat_smile:
3. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
http://zpravy.idnes.cz/soutez_test.asp?id=107

je to super, já teda obdržela 25 bodů :grinning:
3. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
Joli usnula, jdu spinkat taky :wink:
3. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak taky se loučím, tak hezké sny a zítra super den, ahojky :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahoj holky, všem krásné ráno a pohodový den, jedu do práce, tak se tu mějte moc fajn papa :slight_smile:
4. bře 2009 v 06:22  • Odpověz
tak u nás raníčko taky celkem fajn, teď si tu likviduje klokanku
4. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
tak holky jsme po kontrole, máme očkování, náušničky budou 19,3 a ledviny na tom nejsou tak hrozně jak to vypadalo, další kontrola ledvin za 3měsíce dieta žádná a je špatná jen jedna a jenom malinko.. :dizzy_face:

máme 66cm a 8650g :grinning:
4. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
ahoj gabi, tak to je moc dobře, já jdu do práce, tak se holky mějte papa
4. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
gábi tak povoluju pěstičky, hlavně že je líp :wink:
4. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
díky holky, to víte že mi spadl kámen ze srdce, ale říkala jsem si, že to snad není z jídla, když mi to dr schválila..snad vědí co dělají a říkají, ikdyž jak dopadla Peťka s Yvonkou, že? Ale tak snad to bude za ty 3měs. úplně v cajku :wink:

naštěstí Barunka snáší dobře i to očkování,jako bez horeček, nevrlostí.. ale to ještě může přijít,že?hoší je že jsme dnes měli zákaz koupání a to ona bez koupání spinká špatně, však se už taky od 20,00 2x probrala,poplakala,ale zase během 10 min usla.
4. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já jdu dneska na masáž, tak se moc těším, potřebuju srovnat krční páteř

tak se mějte a ja razím, hezký den všem, dneska to vypadá na sluníčko :slight_smile: papa
5. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahooooj, již jsem zde, omlouvám se za svou nepřítomnost, Honýš je čím dál tím víc akční, leze po kolínkách a neustále se mi lepí na tělo, říká u toho táta, dáda, jeje a hele :grinning: :grinning: ráda se opět do Vaší diskuze přidám.
Tak co, Luci, zdá se, že jsi v pohodě, to je moc dobře. Taky bych potřebovala ta záda narovnat, jsem jak chodící otazník :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Luci Francie a snažení se ti blíží, úplně se snad těším víc než ty :wink:
5. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
evi super! já měla ten o nakupování za 8 prý jsem ledacos prokoukla, ale mám ještě rezervy :angry: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
5. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.