• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
5. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
jeje, luci, taky bych si dala masaz, uz jsem koukal u nas na ceny :confounded: a kdyz jsem to rikala manzelovi, tak z nej vypadlo : vzdyt prece jeste nemas narozeniny :angry: :sweat_smile: No jo no. Tak az v cervenci no :unamused: :grinning: Ale ke kadernikovi me prej pusti :wink:
no nic ja padim, musim tu trochu poklidit, tchyni jsem vyhnala s Bubasem na prochajdu do deste :sweat_smile: tak si to tu musim nejak zduvodnit chjo, tak nerada uklizim :angry:
5. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Blani však se dočkáš :wink:

já mám smolíka :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
ahoj holky a krásné ráno, vítám tu opět antu :grinning:

jak jste se měli včera?

tak dneska konečně pátek a pak víkend huráááá, zase si odpočineme :slight_smile:

tak se všechny mějte a já pádím do práce, ahojky a hezký den přeji papa :grinning:
6. bře 2009 v 06:16  • Odpověz
Oooo děkuji za příjemné pozdravení, i já všem zde přeji krásné ranko, dnes jsem se vzbudila ve 4,20 a už jsem nezabrala, takže to budu mít dnes dlooooouhý den.
Včera jsme se měli moooc pěkně, Honýš je moc hodný chlapeček, je s ním legrace, pořád něco kecá a leze jako tryskomyš :grinning: :grinning: Jsem z něj fakt dost nadšená, našla jsem mu včera dva horní zoubky, již jsou prořízlé, máme již od 10.1. dva dolní zuby vyrostlé :wink:
6. bře 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahoj, jak se vede?

pocasi se zacina vyjarnovat, coz je moc fajn :slight_smile: Konecne jsem uklidila tu hnusnou zimni bundu a vytahla vestu :slight_smile:)

Vcera jsem byla na praovnim pohovoru na vyssi pozici, pritel mi vyhrozoval, ze s pokladnikama na obed nechodi, tak jsem musela proto neco udelat aby se mnou obcas zasel na obed :slight_smile: sice takhle vtipkuje, ale snad mi to vyjde, tak drzte palecky :slight_smile:)

Co deticky, nezlobej dneska? Preji hezky zbytek dne
6. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Dnes jsem byla s Honýšem nakupovat, udělala jsem si radost, nakoupila jsem pastelky a fixky a čtvrtky a chci malému nakreslit nějaké obrázky, konečně se na něm mohu taky už vyřádit, moje představivost jaksi nezná mezí :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
anti gratulujeme k dalsim zoubkum
misho, drzime palce :wink:
6. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Misho držíme pěstičky,

Jani maluj maluj, já to mám v plánu taky :wink:
6. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já jsem úplně ale totálně K.O. fakt konec, unavená, hotová, tento týden byl dost náročný, tak si doufám o víkendu odpočinu
6. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
No já tedy moc malovat neumím, ale takové malůvky pro děti jsou hlavně pro radost a to mě baví, mám docela dost fantazie a Honýš bude mít co trhat ze zdi :grinning: :grinning: :grinning:
No já si bohužel o víkendu moc neodpočinu, MM si pozval návštěvu a hodlá s nimi jít do hospy a mě tu s malým nechá, bůůůů, je mi z toho smutno, obzvlášť, když si představím, jak mu v neděli nebude asi moc dobře a já se budu muset starat o Honýše asi sama a ještě k tomu o manžu :sweat_smile:
6. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
Jani pokud nebude pršet tak s Honzulkou šup do kočáru a táto jdi si vyvětrat hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
To je jasná věc, že je oba vyhodím :grinning: :grinning: :grinning: Nebude si tu nikdo přede mnou hrát na chudáčka, když neumí pít, to by byl jinak céres :slight_smile:
6. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky, v neděli je MDŽ, no to jsem zvědavá, kolik z nás dostane kytku :wink:
6. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
já kytku dostanu určitě, ale ke svátku :grinning: :sweat_smile: na MDŽ se u nás nějak nehraje...a ikdyby tak to mám 2v1 :grinning:
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
ahoj holky, no tak mé děti ze školky dají každé mamince kytičku, dělali jsme totiž papírové a ještě takové skládané papírové vázičky, tak jsem zvědavá

a co jinak u vás nového? my jsme teď byli s manželem na večeři, pozvali nás moji rodiče a bylo to moc super, fakt skvělý

jinak už týden s klukama uklízíme a řeknu vám, je to mazec, již dvakrát se nám podařilo spustit alaram, ale zase jednou to nebyla naše vina, to nám totiž neřekli, že mají v jedné kanceláři svůj vlastní alarm, tak jsme tam vlezli a už to bylo, ale jsem z toho pekelně unavená, je to záhul no chodit do práce a pak jít ještě na tři hoďky uklízet úřad ikdyž já teda jen dohlížím, ale stejně musím to konrolovat a pořád jim řikat, kde mají co ještě udělat :slight_smile:

a co vy jinak? jak jste se měli dneska?
6. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Gábi no jo vlastně, já bych ji mohla dostat třeba taky a to v pondělí, to jsme spolu 17 let :confused:
6. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
:frowning2: Tak holky,
u nás byl den blbec :frowning2: , Barunka ukňouraná jako ještě nikdy, tak nám to dala dnes vyžrat s plnou parádou, k tomu jsem vytopila sousedy :pensive: , protože nemáme odpad z pračky do sifonu, ale do vany..a já na to nejsem zvyklá, tak jsem zapomněla zkontrolovat hadici...před tím jsem se koupala a dala si ji nabok :confused: a pak rychle za malou, nachystat oběd, uklidit..no a mezitím ještě šoupnout prádlo do pračky, no a pak si vyslechnout naštvané sousedy a vytřít koupelnu..už jsem se málem pohádala s tchýní, říkám jí že nejsem zvyklá na ''volnou''hadici a ona na to ''tak to musíš kontrolovat'' chápete to? jako jak to mám kontrolovat, když právě na to nejsem zvyklá? a ona my ještě řekne, ''no já vím, že je to těžké si zvyknout za měsíc, ale já se vždycky podívám..'' měla sem chuť jí bacit :sweat_smile: :grinning: :confounded: ale jen jsem jí zavřela dveře před nosem, jinak nevím nevím...

do toho ještě ta honzova práce, slíbili mu že tento týden vyřeší administrativu a od 9,3 nastoupí a vůbec se neozvali.. :cry: :cry: :cry: :cry: vydím to černě, budeme tu s parazitama ještě na Vánoce..a to mám ve středu narozky a vůbec ale vůbec se mi nechce nic chystat..pro ty vyžírky? :angry: :pensive: stejně z toho nemám radost, budeme si nacpávat krky, když nevíme co bude příští měsíc... :unamused: už zase začínám být psychicky v prd.li! a ještě mě dostává jak je honza schopnej myslet na romantiku, já pořád jen přemýšlím jak se dostaneme z těch srač.k

děkuji že tady mám místo na svůj proslov, a alespoň vám přeji dobrou noc..
7. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz
gabi, jen si vylij srdicko, aspon trosku si ulevis kdyz uz nic jinyho :pensive:
teda...
no preju pevny nervy a kopec stesti...

a krasny narozky! Na ostatni se vy*er, je to TVUJ DEN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
GÁBI VŠE NEJ NEJ NEJ K SVÁTKU, věř že bude líp, Honza se měl v pátek připomenout a ne čekat až se ozvou :wink:

neboj bude líp
8. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
VŠECHNO NEJ K MDŽ :wink:
8. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak taky přeji gabče vše nej a nej jen to nej, ať to vše dopadne, a na tchýni se vyprdni, nemá vám do to mluvit, to nedělá dobrotu

my jdeme dnes mamce přát k narozkám a jdem tam už na oběd, tak se těším, tak se mějte fanfárově a hezkou neděli papa :grinning:
8. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
holky moc děkuju!!!

Evi on jim volal v úterý to mu řekli, že se ozvou do konce týdne a v pátek mu to odmítli, tak jsme čekali že se ozvou až budou mít třeba míň práce a nic... :frowning2: v pondělí poslední pokus :cry:
8. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
hmmm tak to vypadá na neseriozní firmu :pensive:

chjoooo už ať to vyřešíte a je klid hlavně ty se hodíš do pohody a bude to :wink:
8. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ranko, vše nejlepší všem Gábinkám přeji :wink:
Mám Honýše nějakého nachcípaného, v noci jsme nespali, pořád chuďátko moje kašlal jak protrženej. Teď si hraje s pápou (tátou) v obýváku, je veselej usměvavej, jen ten kašel ho trápí, achjoooooo :frowning2:
8. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Evi dík, no ještě se spoléháme na to, že říkali, že nemají klasickou kancelář, ale ráno vyřizují tak 2-3hod v kanclíku a pak jezdí po montážích...tak třeba jen nestíhají, nebo tam mají zmatek, protože jak jim před tím Honza volal jestli má vůbec přijít na pohovor, že se měli ozvat tak mu řekli ať se nezlobí že ne a za 5sekund mu volali zpátky, že se spletli, elektrikáře potřebujou, a mysleli že volá někdo jiný, no dost zvláštní jednání a chování, ale aspoň než by něco pořádného našel, tak by byly kačky :unamused: :wink:
8. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
anto dík :wink: Barunka má pro změnu rýmu :frowning2: když se začne smát nebo vztekat tak úplně chrčí :confounded: tak ať se nám ty dětičky brzo dají dohromady :wink:
8. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vas dnes pozdravit a poprat k MDZ a koukam, Gabi mela vazne nestastnou nehodu, ale abych Te trochu podporila, taky mame pracku s hadici do vany a u nas to nikdy nebylo. Bydlim v podnajmu v Praze a tak to znamena byt hodni na sousedi, to ja z baraku nejsem zvykla, ale nejak to jde. K tomu vytopeni - vytopili jsme sousedy 3x behem pul roku, soused se porad chystal, ze to spravi a kdyz jsme je vytipili potreti (kazda z nas spolubydlicich jednou) tak se vazne nastval. Opravu si zaridil sam, ale slo to pres pojistovnu a tak jsme resili situaci mezi nasi majitelkou bytu, ktera nevi, ze tam bydlime 3, ale 2 a se sousedem, ktery je mimochodem nastesti moc hodnej a krasnej chlap :slight_smile:)) Z nasi kapsy slo "jen" 500 za nejake svetlo, protoze jim to nateklo i do elektroinstalace a bylo vazne stesti, ze se nikomu nic nestalo....

Doufam, ze se zensky dneska jen valite, mate "nohy nahore" a chlapi a deticky vas nezlobej ;)

Preji hodne zdravi Barunce a Honyskovi
8. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj tak jdu 16.3. na genetiku do Prahy n konzultaci a zároveň na triple test. Mám z toho pěkněj strach :frowning2:
8. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.