• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak budíček v 5, to tu dlouho nebylo, ale hlavně že je v pohodě a hraje si :wink:
12. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já vstávám už teď nějak nemůžu spát, musím se jít najíst, aby mi žaludek nezačal protestovat :grinning:

jinak dneska jdeme na výstavu zimní, tak ale doufám, že je to poslední zima, kterou uvidíme

jinak holky, představte si, obec nám do školky dala nové pískoviště, to jsem neviděla, tak aspoň něco nvého budou mít dětičky

a nejedete v sobotu někdo příští týden na veletrh do brna? je to ten veletrh Pro dítě, my tam jedem, chci omrknout kočáry a tak, a naši jedou na veletrh rybářský :grinning:
12. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ranko, maminy a těhulko :wink: , od pondělí zažívám s Honýšem peklíčko, v pátek začal být nachlazený a zdá se, že od pondělí to na něj vyloženě dolehlo. Sice jsme dávali kapičky na kašel, ten trochu ustoupil, ale i tak přetrvává, má nudel jak oprať, takže neustále odsávám. Jsem z něj děsně unavená a ztrhaná :frowning2:
12. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
Luci dobrou chuť dejte si drobečci :wink:
12. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj!
Holky my na tom taky nejmse nejlíp...Honza opět volal do té firmy, další slib že se ozvou...prý dnes, no jsem zvědavá...Barunka je nevrlá, v noci se často budí, asi je to tím napětím co tady panuje..tchýně nám slíbila, že odejde až bude honza pracovat aby jsme se podělili o ten nájem,ale už si hledá byt a chce vypadnout co nejdřív..no to nás potopí jak titanic!!! :frowning2: :cry:
12. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Gabko, to je mi líto, že máte takové problémy :frowning2: Achjooooooo. Pohlaď Barušku (mimochodem fakt hezké jméno) za mě :wink:
12. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
gábi snad se to vše srovná, a když bude nejhůř, může Honza nastoupit rodičovskou a ty do práce :wink:

nouzové řešení podotýkám :wink:
12. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Evi už i o tom jsme se bavili...ale nevím jestli by to šlo pak zas změnit kdyby našel práci
12. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
no to nevím, zkus se na to zeptat a nebo vůbec já jsem tele, při rodičovské si můžeš vydělat kolik chceš, tj i nastoupit do zaměstnání, jediná podmínka je že se o dítě nesmí starat jesle nebo školka déle než 4 hodiny denně, když hlídá příbuzný, tak normoš máš rodičovskou i chodíš do práce, ale musí to být až rodičovská, při mateřské nelze
12. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
tak mi zase padá net, asi se přihlásilo moc lidí :frowning2:

slepý myšky byly fajn :wink:
12. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dobré ranko, holčiny, kluk mi tady leze mezi nohama a osahává PC, to ho moc baví :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
Jani hlavně ať ti ho nevypne :grinning:
13. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste se celý den měly?? My docela fajn, jen jsem se naštvala kvůli tchýni, ale to už lepší nebude, dělá jednu botu za druhou...Musíme se jí co nejdřív zbavit :angry: :unamused: :pensive:
Barunka už je klidnější a je to zase to usměvavé mimčo :wink: :dizzy_face: Jen teda pořád se budí v noci, ale to beru jako normál, to spíš byl úlet to, že spala celou noc... :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270577&vDeleteImageID=2512824&vReferer=
13. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Gábi ta je sladká :wink:

Na tchýni přeji pevné nervy a říkej si ře nic nedělá naschvál, že za nic nemůže uvidíš jak se ti uleví, aspoň na mne to tak funguje :grinning:
14. bře 2009 v 06:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám první dvě ranní ptáčata?já se musela jít najíst, protože jsem se probudila a bylo mi špatně, to je jediné mínus na těhotenství, ty nevolnosti fakt

a jak jste se jinak měli včera celý den? já byla na nehteh, jdeme dneska na ples, tak abych měla pěkné nehtíky :grinning:

jinak gabi, barunka je úžasná :grinning:
14. bře 2009 v 07:15  • Odpověz
Luci však to přejde, vždyť víš :wink:

Ples ti přeju a závidím zároveň, teda jen bledá závist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ranko, holčiny, já být vzhůru od 5 hodin a sotva nějak pletu nohama :grinning: :grinning: Teeeda Barunka je teda kusanec ženský! :slight_smile:
Ahoj Luci, tak koukám, že jsi též vzhůru, doufám, že se ti kromě "špatností" neděje nic horšího :slight_smile: :slight_smile:
Pomoooc stíhací komando jde na mě! :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 07:22  • Odpověz
Jani nezdrhej a bojuj :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky držím, Joli mi tu okusuje palec u nohy i s pantoflííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
No, Evi, utéct jsem nestačila, i když je Honýš s tátou, tak ho mám do pěti minut vesměs zakouslého v noze, tedy né tátu, ale malýho ďábelsona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
no já teda když je Martin doma tak je Joli hodňoučká, asi cítí pohodu, hůř když jsem doma sama :sweat_smile:
14. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Honýš se taky chová úplně jinak, no ale prakticky je čím dál tím stejnější, protože i já se cítím psychicky i sama dobře, ať je tu táta nebo není :sweat_smile:
14. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
no pohoda, to je to důležitééééé :grinning:
14. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
jj holky, pohoda, ta je opravdu důležitá :grinning:

mm šel teď pro rohlíky, už mám hlad jako vlk, už jsem měla pribiňák, ale potřebuju něco tužšího do žaludku, tak doufám, že přijde brzy, jinak tady asi padnu :grinning:
14. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
Lucí, jé, ten hlad ti docela závidím, kolikrát se mi stane, že se pomalu ani nenaobědvám, tak mám stažený žaludek :slight_smile: Vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrržte :wink: Jaký máš "pracovní" jméno pro mimi v bříšku?
14. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Lucka asi padla hlady :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
to snad neeeeeee, to by byla škodááááááá :sweat_smile:
14. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Haló Lucí, vstávat a cvičit anebo raději ne :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
teda zase tu čumákuju sama :frowning2:

no jo no už 22 hodin sirotek, teda s Joli :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky.Jdu se s váma rozloučit :frowning2: Šmíráci jsou čím dál dotěrnější a rozšiřují své řady.Klepu se,nervy na dranc.Odteď vás budu jen číst a reagovat přes IP.Jestli budete chtít se mnou pokecat,stačí písnout do IP-mám Skype i ICQ.
14. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
:wink: Veru drž se, myslíme na vás a posíláme energii :wink:
14. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.