• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, nějak poslední dobou nic nestíhám..doma je to na prd..
1. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
gabi, to mas blby, snad se to brzy zlepsi :slight_smile:
ja taky nic nestiham :frowning2:
2. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
kuli,asi nezlepší :frowning2:
2. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
e.k.t • 1d • Včera ve 20:06

ahojky, tak my hned ráno vyrazili do Pardubic, vyhráli jsme v anketě mobil a slevu na tarif

pak jsme šli do pivovarky na obídek, potom ještě do měsrta na kafčo, pak jsme dojeli domů, převlíkli se do letního a hurá na poštu a do města, koupit Joli šťávičku a pak ještě na kafčo a Martin na pivko.

k večeři jsme si udělali obložené bagetky

Den byl fakt slunný a fajn

Tímto omlouvám svou nepřítomnost
e.k.t • 1d • Dnes v 05:14

dobré ráno, u nás budíček 2:22

vyslopala 160mlíka, 3x 130 čale a ještě má v postýlce 130 mlíka a 130 čaje. asi jí budu muset dát prdelový kapky aby ještě usla
3. dub 2009 v 05:22  • Odpověz
gabi drz se!
3. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
:slight_smile: dobré ranko :wink:
5. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
brou noc :grinning:
5. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
uuužžž?,,,,

Joli ještě po nás skáče a do postýlky ne ne ne, a je tu bouřka :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
no ja mam dneska hlidani :sweat_smile: jsem desne nachcipana :frowning2: ale zejtra jde uz manza do prace, tak to jsem fakt na to zvedava :pensive:
5. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Blani tak vyžeň nemoc pryč, vezmi na ni bič :wink:
6. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
uz jsem vzala : paracetamol :wink:
6. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
to je dobře, snad se nemoc nerozjede :wink:
6. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
evi dik dneska v noci jsem se radne vypotila, tak snad uz to pujde pryc. zatim jsem uplne vyrizena (bojim se i malyho nosit na rukou, pac chodim jako opila :confounded: )
7. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
no to je síla, nějaká divná viroza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
to opilectvi bude spis unavou :wink: Bubas si zada kazde 2h, tak mu to ted zkousim vymluvit ze prej jen jednou za 3-4. Nekdy si to da nekdy ne, ale zrovna dneska v noci ve 3 rano ne a ne si to nechat vymluvit, zabral az ve 4 a spinkal do 5.

K mudre se mi fakt nechce :sweat_smile:
7. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
no to Joli dělala u spodních zubů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme v patek byli na vysetreni v ty Praze, byl to mazec...Ale Yvca byla vazne statecna jak v aute tak u doktora (zas ji brali krev ale z hlavy :unamused:)
No jak bych to jen strucne popsala... alergii nema a ma jak se to veme Jeji imunita spatne pracuje misto toho aby BKM (bilkovina kr. mleka) nechala se vstrebat tak proti ni bojuje aniz by mela a proto ty průjmy.. zustavame proto na neocate a do 3 let by to melo vymizet snad... Mame i omezenej jidelnicek... muze jen tel. a kralici maso mrkev brambory, jablko hrusky.. a mame zkusit kvetak a brokolici, cuketu, teoreticky by to mohl byt i alergie n alepek coz zatim se zkouset nebude aby se zjistilo zda-li jsou na spravne ceste..Jsme registrovany na bulovce byli strasne skvely sedeli jsme tam skoro 3 hodiny vsechno nam vysvetlili...,byla jsem fakt strasne spokojena
9. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Peťo samé dobré zprávy. Hlavně že se tím problémem bude někdo pořádně zabývat :wink:
9. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kuk, jen pozdravím a honem s Joli ven, aby se tatin prospal po noční :wink:
10. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
peti, taky jsem rada, ze uz konecne se o vas staraj jak majµ.
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Blani jaká byla noc, doufám že už v pohodě :wink:
10. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
evi, prima :slight_smile: uz papa po 3-4 hodinach, dneska mi pres poledne udelal 5 :astonished: Za to ted mrci, asi ty zuby. Ja uz je tam nahore fakt vidim :confused: jestli teda nemam vlci mlhu :sweat_smile:
10. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
no tak to je super, Joli mrčí a hučí celý hen, ale je to jako že se naučila nové zvuky
10. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky, u nás stále nálada pod bodem mrazu..Barunka mrčí taky, čímdál víc..zuby lezou lezou ale nechtějí se prořezat.koupila jsem nějaký gel na to všichni říkali jak je super že to pmůže a skutek utek..mám dost.. :zipper_mouth:
12. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
gabi, to budou zuby, ze barunka mrci. To se holt musi preckat :pensive: My to mame taky. A ten gel... cha cha :sweat_smile:
A co manza? Uz lepsi s tou praci?
12. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Joli má mundisal a večer po čištění zoubků dám kapičku na kartáček a namasíruju dáseň a zase spí celou noc :wink:
12. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
coze? tak pozde a jeste ve svatek do prace? Teda, co dela?
Jo jo, to rikam porad, ze jste holky sikovny :grinning:
13. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahoj holky,
já vím, že tady k vám nechodí :sweat_smile: ale to byste nevěřily, šla jsem se kouknout na Lucinku, kdy se může začít snažit a ona už je těhu... moooc gratuluji. i slzičku jsem uronila, protože prostě ti to moooc přeji. BUdu na tebe chodit koukat, jak se daří a co doktoři a tak. jééé to je tak pěkné :grinning: opatruj se!!!!a pohlaď bříško od tety z koníka :wink: :grinning:
14. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Blani, je výpravčí českých drah, jako já před MD :wink:
14. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.