• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, tak jak se máte? počasí nic moc, ale zase se aspoň spláchnou ty pyly, to je fakt děs, a já si nemůžu vzít ani prášek, už aby to všechno odkvetlo :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Luci je to fakt humus, já si teda prášky naštěstí vzít můžu :wink:
18. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
jinak dnes vykoukl čtvrtý zub :wink:
18. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
gratulujeme ke 4 zubu. Nam jeste porad nc a jsem rada, pac bubas ted si zvyknul ke konci kojo sevrit dasne a trhnout :angry: auvaaaaajs!
19. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Blani to Jolina dělala taky, no hned jak se jí prořízl tak mne hryzla do tvářě :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak my hlásíme prvního zubana!!! Včera na nás vykoukl. :dizzy_face: Už jí dáme řízek :grinning: :grinning:

Jinak náladička v pohodě..tchýně dostala rozum.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
supeeeeeeer :dizzy_face: a jak se to projevbuje, ze dostala rozum?

a samo... gratulace k zubanovi :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
super zprávy, fotky z miisrazu jsou v albíku
21. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky, s bývalým přítelem jsme se snažili o miminko asi 2roky a nic. S mým současným přítelem čekáme mimi už po 4měsících. Včera se na nás krásně usmáli dva proužky na testu. Jsme moc šťastní :slight_smile:
Poradil by mi někdo co teď? Je to moje první a nevím co se bude dít u doktora a tak.. ? Prý musím hned i k zubaři, brrrr :frowning2: , je to pravda?
22. dub 2009 v 10:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
johan, nemusis :grinning: ale mela bys, na kontrolu, pry v prvnim trimestru by mel spravit vsecko co se da, pac do konce tehu uz nebude moct. No ja nebyla a dobry :sweat_smile:
Jinac gratuluju :slight_smile: No vidis, mimi si vas naslo/cekalo az kdyz jsi mela spravneho partnera :dizzy_face:

K doktorovi (obvodacce) bys taky mela zajit. Predepise ultrazvuk (pokud chces), da tehu knizku, priprav se na otazky typu : mate nejakou dedicnou nemoc v rodine? A pritel? a tak no. Udela ti prednasku o hygiene a o vyzive. Jinac me kazdy mesic brali krev na toxoplazmozu, pac jsem nemela protilatky, kontrolovali krcek, jestli se neotviram...
22. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Johanko, vydrž až budeš mít zpoždění aspoň 2 týdny, aby případně bylo na ultrazvuku něco vidět :wink:

prohovoříte nemoci v rodině, vezme krev na první testy a domluvíte se na další kontrolu. K zubaři jsem šla v 6tém měsíci a pohoda, k obvodnímu hned jak jsem dostala průkazku :wink: neboj, všude tě pošle gyn.dr. nemusíš se moc strachovat, buď v klidu :wink:

Jo a držím pěstičky :grinning:
22. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Johanko, já byla u zubaře taky asi v šetém měsíci, u obvoďačky vůbec... :wink: každý gyndař asi yžduje něco trošku jiného..ale rodinná anamnéza a krev bude 100%.

Blani, projevuje se to tak, že slíbila oběhnutí úřadů a bytové zprávy do konce týdne :wink:
22. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
gábi držím pěsti pro štěstí :wink:
22. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
dobrou noc
22. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
gabi, juuuu tak to drzim pesti, at to teda dodrzi :slight_smile:

ha, no ja jen, ze moje obvodacka dela i gyndosku... jsem zapomela, ze v cr je to jinac.
preji krasou dobrou :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, díky moc za rady :slight_smile: už jsem objednaná na pondělí, ale mám z toho hrůzu, protože před měsícem jsem se vrátila z nemocnice.Diagnostikovali mi Crohnovu nemoc - onemocnění střev. Teď už je to OK,ale doživotně diety (alespoň žiji zdravě) Jenže beru nějaké léky, tak mám strach aby se malému svišťovi něco nestalo, i když obvoďačka a gastentrolog tvrdí že by se nic stát nemělo. Uvidíme co řekne gynekolog.
Ještě dotaz. Jak se k vám choval přítel-manžel po tom co jste mu sdělili že čekáte mimi? U nás jak kdyby se nic nedělo. já jsem šťastná jak blecha, nejraději bych to všem hned řekla a on nic :confounded:
24. dub 2009 v 07:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
ahoj johanko z toho si nic nedělej, oni to ti chlapi tak neprožívají, buď mu to ještě pořádně nedošlo, nebo si to ještě nepřipustil některým chlapům to dojde až když začíná růst bříško a některým až při porodu

uvidíš, nech tomu volný průběh a přítel si na to brzy zvykne, a třeba tě pak překvapí :grinning:

jinak moc gratuluji :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
ten muj to chtel drzet hooodne dlouho v tajnosti :wink: a o brisko se zacal zajimat bych rekla az tak v 6 mesici, co jsme zacali s haptonomii
24. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky.... tak jak se mame??, nak nestiham :unamused: budu se stehovat do Zákup do podkrovniho bytu tak uz se tesime s Yvonkou cekam na ten 2 roky a ted se povedlo!!! huraaaaa teda rekli mi ze mi to schvalili ale dokud to neuvidim cerny na bylim tak nebudu verit.

Luckag. Moc gratuluju k miminku mam z toho strasnou radost§!!
24. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
peti super :slight_smile: Yvonka je uz v poradku?
24. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
kulicka: no da se rict ze ztaim ano... budu tak za mesic volat do Prahy a uvidime co dal, vysledky krve jsou v poradku takze bude neka zapeklitost :frowning2:
24. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Peti dobrá zpráva :wink: jak budou zase testovat, dej vědět, budeme držet pěstičky a opožděně vše nej k 7mi měsícům :wink:
24. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
moc diky ekt :wink: Urcite dam... snd ted budu mit vic casu na vas.. Jinak mi nemame jeste ani jeden zub :confounded: :astonished:
24. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Peti neres, nekomu lezou driv a nekomu pozdeji. Kolem 7 a pul mesice je to prumer :grinning:
25. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Peti Joli měla první v 9ti měsících a týdnu :wink:
25. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
peti to fakt neřeš..sice Barunka nemá ještě ani 6měs a už jí leze i druhej, ale vidíš jolanka až v 9měs.. každé dítko je jiné.. třeba můžeš být i ráda..kdoví co vás u toho čeká..Baruš teda někdy pláče a je protivná, ale musím zaklepat.. žádné horečky ani průjmy ani jiní neřádi.. no nebudu to přivolávat..taky to budete mít v klidu :wink: :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
tak se Joli před chvílí probudila :confounded:

To zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj me ted dabel usnul ta je vazne kazdej den na pest vůbec nevim co s ni, chovat nechce spat nechce... ach joooo dokonce ani hrat si nechce tak to uz vrchol :frowning2:

jakou jste meli sobotu?
25. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
podobnou, uspávání nás teprve čeká :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
ekt: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.